ШАХРАЙСТВО БАНКІВ, АБО ПАДАЮЧОГО ПІДШТОВХНИ.

doctor1962 8 июля 2021, 17:23
Я маю в ТАС банку кредиту картку, якою користуюсь. Зайшовши до банку щоб поповнити картку я при спілкуванні з менеджером отримав пропозицію взяти готівковий кредит під 1,9% місячних в гривні. Мене ця пропозиція зацікавила, бо трохи недоставало грошей до закупівлі деякого медичного обладнання. Я порахував пропозицію і дав згоду на оформлення кредиту (планував взяти його на короткий час 3−4 міс). З мене витребували документи, повністю зібрали інформацію про мій фінансовий та майновий стан, взяли підпис про обробку персональних даних, впевнились, що я маю власний бізнес, нерухомість, офіційне працевлаштування та оформили заявку на 50 тис. грн. За 10−15 хвилин мені відмовили в кредиті, але вже за цим відразу запропонували оформити кредит на 60 тис в партнерській організації (мікрофінансова організація СлонКредит) вже на інших умовах. Я категорично відмовився, бо ніколи не звертався та не співпрацював з мікрофінансовими організаціями (маю деяку фінансову грамотність, та вмію рахувати).
Після цього мені почали поступати дзвінки, та надходити смс від різних мікрокредитних організацій зі словами — ваша заявка погоджена і т.д. Я звернувся знову до банку з питанням, чому моя заявка та інформація про мене передана іншим особам. Мені показали, що в угоді про обробку персональних даних (всупереч діючим законам) вказано, що банк має право передавати всю інформацію про мене третім особам і мою заявку було передано до партнерів банку — Кредит Маркету. Я попрохав скасувати заявку, але до мене протягом 30 днів продовжують надходити дзвінки та смски. Більш того в другому банку де я оформляв кредитну картку мені відмовили начебто в зв’язку з тим, що я звертався до мікрокредитних організацій.
Таким чином мені на сьогоднішній день мені в зв’язку з вищевказаним, сподіваюсь тимчасово, закрита можливість брати кредити в банках на більш-менш доступних умовах, та відкрита дорога до мікрофінансових організацій (маю 42 пропозиції від різних організацій)
Таскомбанк
12 июля 2021, 20:22
Доброго дня.

Інформуємо, що відповідно до Заяви-договору про надання споживчого кредиту, п 2.6, Позичальник надає безвідкличну згоду на розкриття або передачу персональних даних, а також підтверджує свою згоду на обробку його персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних» та умов ДКБО.

Шановний Клієнте, запевняємо, що Банк у своїй діяльності суворо дотримується вимог та положень діючого законодавства України, зокрема і ЗУ «Про захист персональних даних», що унеможливлює збір, розповсюдження та використання персональних даних без письмової на те згоди володільця такої інформації.

Курс валют в Таскомбанке

USD 39.5 40

Курс валют в Таскомбанке

USD 39.5 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / ШАХРАЙСТВО БАНКІВ, АБО ПАДАЮЧОГО ПІДШТОВХНИ.