Списан ы бонусы

Igorenya 1 июля 2020, 20:30
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 47
Пользуюсь картой Большая пятерка с недавнего времени и вот «приятный сюрприз»! Списали весь собранный кешбек за 2 месяца!!!
Таскомбанк
2 июля 2020, 18:00
Доброго дня!

Згідно з пунктом 18 Програми «Заощаджуй на покупках з ТАСКОМБАНК» — «Організатор о 18:00 кожного першого робочого дня першого місяця кварталу (січень, квітень, липень, жовтень) списує суму всіх Бонусів, що були нараховані Клієнту на його Бонусний рахунок за період дії Програми, але не були виплачені Учасником на свій картковий рахунок через систему ІБ «TAS2U».
З офіційними умовами Програми «Заощаджуй на покупках з ТАСКОМБАНК» у Вас є можливість ознайомитись на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «Тобі» — «Картки» — «Велика п’ятірка» — «Документи».

Igorenya
Igorenya
2 июля 2020, 20:09
Неужели нельзя по человечески понять клиента??? СМС об обязательном платеже и сроках погашения банк исправно высылает, а напомнить клиенту о выводе кешбека не посилам?
Почему то в Альфа банке идут навстречу клиенту и решают вопросы по программе «Мы вам верим», а Таскомбанк хочет получить одностороннюю выгоду?
TAScombank
TAScombank
3 июля 2020, 19:49
Шановний Клієнте, викладену Вами інформацію зафіксовано, як побажання до роботи банку.

Курс валют в Таскомбанке

EUR 45 45.6