Pudra Card для всіх!

varr 10 января 2020, 15:14
Хочу поділитися досвідом отримання карти Pudra від Таскомбанку. Нижче звернення до них:

Я є клієнтом Вашого банку вже не перший рік. Користуюсь кредитно картою Велика П'ятірка, та маю декілька відкритих депозитів. Почитав на сайті про кредитну карту Pudra. Зацікавив цей продукт хорошим набором підвищеного кеш-беку на досить потрібні категорії, але коли почав конкретніше взнавати про умови, то з'ясувалось, що я її отримати не зможу, тому що, бачите, стать в мене не та. Це що за неподобство? На лице відверта та неприхована дискримінація за ознакою статі і відповідно порушення Закону України про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Це ж готовий судовий позов. Якщо Ви вже зробили щось таке для жінок, то зробіть і аналог для чоловіків зі схожим набором (велика п'ятірка не рахується, оскільки її можуть отримати всі і там немає тих категорій з таким кеш-беком як в пудрі). Можливо це когось здивує, але мені так само потрібні ліки, шампунь, мило, дезодорант, одеколон, взуття та одяг. А ще краще зробіть велику п'ятірку дійсно ВЕЛИКОЮ — об'єднайте можливості обох карт в одну і буде всім щастя!
P.S. А поки будете розмірковувати як зробити краще, дайте добро на отримання Пудри всім охочим.

Банк відреагував досить швидко. Через два дні прийшла відповідь з варіантом вирішення проблеми. Запропонували оформити не іменну карту Pudra як додаткову до власної кредитки Велика п'ятірка. Тобто один кредитний ліміт на дві карти.
Тепер з двома картами в мене кешбек: Супермаркети, АЗС — 2%, одяг та взуття — 5%, аптеки, косметика, і якесь б’юті – 3%, будь-які інші транзакції, в тому числі онлайн (поповнення мобільного, оплата інтернет…) — 1%. Причому всі відсотки вказані «чистими», тобто вже після сплати усіх податків. Єдиний недолік, якщо це так можна назвати, за додаткову карту доведеться заплатити 200 грн. Це дещо порушило мій принцип безкомісійності, але…
Таскомбанк
11 января 2020, 9:32
Доброго дня.
Дякуємо Вам за відгук!
Ваше звернення зафіксоване, як побажання до роботи Банку.

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке