Украли деньги!

ShevchenkoNata 6 января 2020, 23:58
Добрый вечер, Неуважаемый банк! С вашей стороны был проявлен абсолютный непрофессионализм, чем Вы заполучили толпы недовольных клиентов, которые с первой же возможности перейдут к обслуживанию в другой банк, а именно: Весь собраный кэш-бэк с карты было списано без моего ведома и соглашения!!! На каком основании? Оценка качества предоставленных услуг — ноль!
Таскомбанк
8 января 2020, 10:20
Згідно з пунктом 18 Програми «Заощаджуй на покупках з ТАСКОМБАНК» — «Організатор о 18:00 кожного першого робочого дня першого місяця кварталу (січень, квітень, липень, жовтень) списує суму всіх Бонусів, що були нараховані Клієнту на його Бонусний рахунок за період дії Програми, але не були виплачені Учасником на свій картковий рахунок через систему ІБ «TAS2U».
З офіційними умовами Програми «Заощаджуй на покупках з ТАСКОМБАНК» у Вас є можливість ознайомитись на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «Тобі» — «Картки» — «Велика п’ятірка» — «Документи».

У відповідь на Ваше звернення, інформуємо, що Ваш відгук зафіксовано, як побажання до роботи банку.

kingcity
kingcity
9 января 2020, 15:27
Я на таке саме попав. Пред`явити банку тут нічого не пред`явиш - це дійсно є в умовах. Але чому так ? Ні в одному банку такого немає. Зрештою, могли б просто вивести кешбек на рахунок клієнта  а не списувати.Або хоча б повідомлення з попередженням прислати - ваш кешбек буде списано у таку-то дату. Дрібниця, а неприємно. Одною рукою дали, другою забрали...

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке