tarasovrus 6 июня 2023, 13:05
По порядку: искал банк чтобы выгодно ложить деньги на депозиты. Рассмотрел разные предложения, остановился на Спортбанке, так как наивысшая ставка из того что нашел + можно даже на месяц и банк надежный. Деньги еще на депозите, но условия реально топовые. Начал думать перейти на Спортбанк полностью, попробовать.
Из минусов: долго не мог пройти авторизацию для открытия карты.
sportbank 6 июня 2023, 13:52
Вітаємо!
Дякуємо за ваш теплий відгук!

Додатково проінформую вас та користувача, який лишив коментар під вашим відгуком, що вивід коштів з депозиту на картку sportbank — без комісії.

Далі, якщо вам знадобиться здійснити переказ з картки sportbank на рахунок іншого банку, то ви можете скористатись:
1) p2p переказом. За рахунок власних коштів переказ у мобільному додатку sportbank не тарифікується 10 разів на місяць, але не більше 30 тис. грн в місяць, далі – 2% від суми операції + 5 грн.
Якщо ви використали вже місячний ліміт та не хочете сплачувати комісію, то можете почекати до початку нового місяця. Якщо не хочете чекати, то є ще два варіанти вирішення вашого питання.

2) Можна скористатись переказом за реквізитами IBAN. За рахунок власних коштів у будь який банк України не тарифікується 10 разів на місяць, далі – 0,5% max 150 грн.

3) І в крайньому випадку можна замовити готівку на касі відділення ТАСКОМБАНК, звернувшись до служби підтримки sportbank. Видача готівки з депозиту на касі ТАСКОМБАНК — без комісії.
gneusevaalina 6 июня 2023, 9:32
Для мене було новиною, коли я розплатилась на новій пошті кредиткою sportbank і почали капати проценти. Подзвонила на гарячу лінію, щоб прояснити, мені пояснили, що є ряд компаній, в тому числі нова пошта, де ти не оплачуеш послугу, а типу робиш переказ. А переказ за допомогою кредитних коштів, то виявляється не пільгова операція. Хотіла б дізнатися про це раніше, чи якось сповіщати про те, що відбулася не пільгова операція. В усьому іншому до sportbank питань не маю.
sportbank 6 июня 2023, 11:03
Вітаємо!

Дякуємо за такий повчальний відгук, він стане в нагоді багатьом користувачам.
При розрахунку за товар на Новій пошті транзакція проходить як переказ.
Ми зазначили про це у нашому додатку: розділ Ще — Тарифи — Картка sport — поле Оплата карткою.

Також покупка може проходити як переказ на сервісах OLX, prom.ua та ін. Це залежить від того, як налаштований термінал магазину.
Анатолий Воркутинский 5 июня 2023, 14:24
Дело было 1 июня, кинул реф ссылку своему товарищу, закинули документы, получили КЛ, друг начал успешно пользоваться картой, но кешбек при этом не был начислен. В итоге стучал в закрытые двери около 3 дней — кормили завтраками, что кешбек будет начислен в понедельник и вот сегодня решил написать в поддержку почему же до сих пор не начислили деньги. Ответ убил.
Друг перешел не по вашей ссылке! Это уже смешно…
Я сколько людей нагонял в разные банки и получал кешбек, только проблемы с этим недобанком. Банк существует для сбора просто данных украинцев! Не более.
Не советую открывать карточный счёт в этом банке!
sportbank 5 июня 2023, 15:08
Вітаємо!

В ході перевірки технічний відділ встановив, що посилання, за яким перейшов ваш друг не має ознаки переходу за посиланням на пряму від запрошеного.
Так могло статись, якщо перед тим як завантажити додаток ваш друг шукав у браузері «sportbank», наприклад, з ціллю дізнатись що це за банк. Таким чином у системі зафіксувалась ознака, яка свідчить про те, що додаток встановлений з веб каналу.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Полезный комментарий
Fantomas2020 5 июня 2023, 16:29
Если он действительно загрузил приложение не по реферальной ссылке, то бонус не начисляется. Понятно, что не получить на шару 300 грн. за активацию другом карты с кредитным лимитом всегда неприятно, если друг загрузил приложение не по правилам. Но у этого банка есть много других плюшек помимо реферальной программы: кэшбэк, 10% годовых на рюкзаке, 15% годовых при открытии депозита на 1 месяц.
gorbunovadara 2 июня 2023, 11:43
Мой опыт с Спортбанком начался относительно недавно, когда муж пригласил по реферальной программе. Я сначала не пользовалась вообще, потом воспользоваласьь депозитом (кстати процент очень вкусный по сравнению с конкурентами). Сейчас пользуюсь кредитной, депозитами и валютной. Что могу сказать: тарифы реально выгодные, есть много оплат без комисии, нужно разбираться, чтобы использовать карту на максимум.
sportbank 2 июня 2023, 12:02
Надежда Матвеева 2 июня 2023, 10:44
Як на мене цей банк достойний уваги, бо вигідні умови за платіжною карткою: переказ на інші карти без комісії (правда є обмеження), комунальні без комісії, є кешбек. На рюкзак можна покласти гроші під 10% річних і зняти їх можна в будь-який момент. Ну, а ще запросила подруг і за двох отримала 600 грн бонусу :)
sportbank 2 июня 2023, 12:03
Минфин
Ответ администратора
5 июня 2023, 11:59
Відгук не зарахований (на 05.06.2023).
Анатолий Костенко 2 июня 2023, 10:02
Після останнього апдейту додаток став працювати повільніше. Дуже чекаю, коли це пофіксять! В усьому іншому sportbank радує: додаток простий і фановий) Щомісяця кладу гроші на «Рюкзак» і отримую вигоду. Будь ласка, зробіть щось із швидкістю, і буде супер!!!
sportbank 2 июня 2023, 12:05

Перепрошуємо за незручності.
Передамо ваше зауваження профільному відділу для виправлення труднощі. Також зі своєї сторони переконайтесь чи все добре з інтернет-покриттям.

Юрій Пономаренко 1 июня 2023, 20:51
Банк у якого кожного місяця спостерігаються труднощі, найчастіше це труднощі с кешбеком, та іншими сервісами.
sportbank 2 июня 2023, 9:38
Вітаємо!

Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.
Команда наразі працює в «турбо режимі» задля оперативного вирішення питання.

Якщо ви чекаєте на донарахування кешбеку, будь ласка, напишіть на нашу пошту pr@sportbank.ua та вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Ми передамо запит до технічного відділу в пріоритеті. Ваше звернення контролюватиме фахівець з відділу претензійних питань.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Андрій Толочко 1 июня 2023, 9:16
розстрочку відкрив для себе давно, віддавати частинами завжди легше, ніж одразу віддати всю суму. Нещодавно скористався розстрочкою від банку sportbank, встановив додаток та відкрив картку ще раніше і ось дійшов до того, щоб спробувати. Оформив розстрочку на x-box на 4 платежі, процентна ставка 0,0001% наче, то по факту, без переплати за комісію. Я радію, що в наш час є можливість таких плюшок від банків. А в спортбанк на розстрочку дійсно вигідні умови.
sportbank 1 июня 2023, 16:44
Александр Бакунин 31 мая 2023, 18:48
Розстрочку відкрив для себе давно, віддавати частинами завжди легше, ніж одразу віддати всю суму. Нещодавно скористався розстрочкою від банку sportbank, встановив додаток та відкрив картку ще раніше і ось дійшов до того, щоб спробувати. Оформив розстрочку на x-box на 4 платежі, процентна ставка 0,0001% наче, то по факту, без переплати за комісію. Я радію, що в наш час є можливість таких плюшок від банків. А в спортбанк на розстрочку дійсно вигідні умови.
sportbank 1 июня 2023, 9:18
tarasovasof 29 мая 2023, 18:49
Стандартна кредитна історія, зі своїми плюсами. Відкрила кредитку для оформлення розстрочки, умови прозорі та досить вигідні, розстрочку вже закрила, карту юзаю й досі. На кредитні кошти кешбек пропонують більший, якщо сплачувати платежі в межах 62 днів — навіть немає відсотків. Було приємно поповнити мобільний без комісії. Поки все супер та влаштовує!
sportbank 30 мая 2023, 10:37
Irinaborov 25 мая 2023, 15:58
Имет право sportbank списывать деньги с карт еПидрикми если человек находится на обеспечение государства?!

На той недели списали деньги за выконавче провадження которое меньше 8000гр. долг.

Списали 511 гр. который остались на питание. Это называется уничтожение людей. Как можно последний деньги забирать если человек находится на обеспечения государстве.

Sportbank не советую открывать карты эПитрымку. Им безразницы на людей.
sportbank 25 мая 2023, 16:19
Вітаємо!

Виконавча служба України, може накладати арешт та здійснювати примусове стягнення з рахунку громадян, якщо громадян не сплачує виконавче провадження.
Щодо додаткових деталей таких списань, радимо звернутись до самої виконавчої служби України: https://minjust.gov.ua/ddvs/contacts

Дякуємо за ваш відгук! Бережіть себе!
Anastasya2110 24 мая 2023, 17:25
Доброго дня! Дуже вдячна спеціалістам спорт банку у вирішенні моєї ситуаціїї стосовно боргу по кредиту.
sportbank 25 мая 2023, 9:20
Гліб Болотніков 24 мая 2023, 10:39
спортбанк у мене зараз в топі, я відкрив карту місяці два тому і впринципі мої очікування виправдались. Радує, що плачу комунальні та мобільний без комісії. Поки не користувався кредитним лімітом, але умови приємні, тому як знадобиться точно спробую. Запросив вже трьох друзів і отримав 900 грн.які ще можуть бути сумніви?))
sportbank 24 мая 2023, 10:48
matskonik 22 мая 2023, 13:25
Я в sportbank уже почти год, пользуюсь одновременно кредиткой и обычной картой. Не понимаю, почему мне не поднимают кредитный лимит. Пробовал несколько раз и отклоняют. На днях наберу кол-центр попробую разобраться. Больше нареканий нет, сервис нравится.
sportbank 22 мая 2023, 14:13
Вітаємо!

Рішення щодо встановлення/перегляду кредитного ліміту приймається індивідуально по кожному клієнту. На прийняття рішення впливають такі фактори, як рейтинг в БКІ, рівень доходу клієнта, вид зайнятості тощо.
Стандартний термін, після якого можна подати заявку повторно — близько 1-3 місяці.

Також задля збільшення шансів на підвищення кредитного ліміту можна надати довідку про заробітну плату чи інші документи, що свідчать про офіційне надходження коштів.

Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку!
Lolik1837 19 мая 2023, 15:36
Дорогой Спортбанк. Чем больше знакомлюсь с условиями в вашем банке тем больше знакомство с вами вызывает удивление и недоумение.

Позвонил в поддержку с целью узнать можно ли с помощью карты Спортбанка купить военные облигации в«Дие". Как известно, деньги после погашения овгз, купленных через Дию, приходят ТОЛЬКО на карту «Е пидтрымка»

Какого же было мое удивление узнать, что купить ОВГЗ с обычной карты Спортбанка можно. Но только вот когда овгз погасят и деньги придут на карту «Е пидтрымка» в Спортбанк вы не можете эти деньги ни перевести на другую карту, ни потратить

Спортбанк, это как называется ?? Это чисто ваша шутка такая для кражи денег? То есть абсолютно все украинские банки спокойно зачисляют деньги с погашения овгз на карты «Е пидтрымка» а Спортбанк просто блокирует эти деньги?

Ещё не стал вашим клиентом, но вы все больше и больше вызываете недоумение и удивление.
sportbank 19 мая 2023, 17:22
Вітаємо!

Отримувати військові облігації на нашу картку поки-що не є можливим.
Приймемо до уваги ваш відгук та по можливості реалізуємо такий функціонал.

Стосовно картки «єПідтримка» — перекази з даної картки є можливими через сторонні сервіси. Також можна з картки «єПідтримка» поповнити помаранчеву/білу картку натиснувши на головному екрані кнопку «Поповнити карту» — обрати «єПідтримка» і потім користуватись коштами як заманеться.

Також ми переслухали розмову між вами та нашими спеціалістами, і з'ясували, що 17.05.2023 наш фахівець консультував вас по вашому питанню в попередньому коментарі (стосовно депозиту). Оператор повідомив вам про можливість здійснення переказу за реквізитами IBAN та про тарифи https://minfin.com.ua/company/sportbank/review/326393/. З'ясували також, що ви не є клієнтом банку, отже ліміт на перекази ще не вичерпали. Отже, як мінімум два варіанти отримання коштів з депозиту мають бути зручними для вас.

Дякуємо за відгук!
kovalu 19 мая 2023, 11:32
Ехал заграницу и нужно было решить вопрос с картами. Пользуюсь картами нескольких банков, спортбанк в том числе. Не было времени разбираться с тарифами, комисиями и прочим, набрал кол-центр, объяснили за пару минут все нюансы, доступно и без лишних вопросов. Достаточно неплохой курс при конвертации. В целом меня устроило. Нравится приложение и депозит.
sportbank 19 мая 2023, 11:45
Lolik1837 19 мая 2023, 11:09
Никогда не был клиентом Спортбанка, но тут заинтересовал краткосрочный месячный депозит от Спортбанка сроком на 1 месяц. Процентная ставка 15%.0чень достойно. Ну, думаю, открою сейчас карту Спортбанка и открою депозит.

Но дьявол кроется в деталях. Хотел положить 100 тысяч, но есть одно, НО … Оказывается когда окончится срок депозита, то что бы его перевести с карты Спортбанка на карту другого банка комиссия ДВА ПРОЦЕНТА!!! Два процента, Карл!!! То есть в два раза больше чем заработаешь на депозите. Бесплатно можно только 30 тысяч в месяц. А больше — плати 2 % комиссию.

Обратился в поддержку — а там прям «гениальное» решение предложили. Что бы не платить комиссию надо заранее заказать на наличные деньги. Потом поехать в отделение и получить НАЛИЧНЫМИ!!! Это в 21ом веке!!! А потом, что бы зачислить на карту нужного банка опять таки сдать наличные в кассу нужного банка банк, что бы положить на счёт уже!

Дорогой спортбанк! Вы реально думаете, что это удобно ??? Вы в каком веке живёте? Переводы с карты одного банка на другой давно уже делается движением пальца и без комиссии!!! Это так вы привлекаете клиента такой конской комиссией, которая в ДВА РАЗА БОЛЬШЕ чем прибыль с депозита ???
sportbank 19 мая 2023, 12:01
Вітаємо!

1) Депозит можна зняти на свою картку sportbank, а потім за необхідності здійснити переказ на картку іншого банку. За рахунок власних коштів переказ у мобільному додатку sportbank не тарифікується 10 разів на місяць, але не більше 30 тис. грн в місяць, далі – 2% від суми операції + 5 грн.
Якщо ви використали вже місячний ліміт та не хочете сплачувати комісію,  то можете почекати до 01.06. Якщо не хочете чекати, то є ще два варіанти вирішення вашого питання.

3) І в крайньому випадку можна замовити готівку на касі відділення ТАСКОМБАНК,  звернувшись до служби підтримки sportbank. Видача готівки з депозиту на касі ТАСКОМБАНК — без комісії.

Сподіваємось, що ви знайдете для себе хоч один альтернативний варіант серед вище наведених.
Полезный комментарий
zig4free 19 мая 2023, 15:26
Ну да, зато можно за раз хоть 100тыс грн перевести бесплатно, обычно платежи по реквизитам делаю именно на такие суммы.
Любовь Калинина 19 мая 2023, 9:53
Мне очень важно, чтобы приложение продукта было удобным, простым и понятным. Жалко что не все это понимают! Спортбанк в этом плане крутой, описания простые и понятные, ничего лишнего, лайк!
sportbank 19 мая 2023, 10:04
Forsmayor 17 мая 2023, 20:38
положил депозит. закончился срок. решил переоформить он лайн. Не смог. причина. Депозит нужно зичически забрать в банке, чтобы положить на карту.Бред полный
sportbank 18 мая 2023, 10:35
Вітаємо!

Зв'язались з вами та вирішили питання.

Дякуємо за відгук!
Антон Матвеенко 17 мая 2023, 13:50
История такая. Услышал от знакомых про депозит в спортбанк. Зашел на сайт, почитал условия, 18% ставки годовых, в гривне, заинтересовали :) Уже давно думал над тем, куда положить деньги, чтобы они не обесценивались, лежа без дела. Так вот 18 процентный депозит это неплохой способ. Жаль только что в валюте не такой высокий процент :)) Можно выбрать от 1 месяца до года и даже выбрать возможность досрочного снятия. Как по мне отличный вариант приумножить деньги, особо ничего не делая. Буду класть еще.
sportbank 17 мая 2023, 13:52
Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝