Заблокували рахунок

Danylo789 21 июня 2024, 16:37
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, ул. Ивасюка, 17
Я продавав собі на рахунок криптовалюту для її подальшого використання.

Після чого на наступний день мені не вдається зайти в акаунт. Я звоню в банк, дізнаюся все і надаю:
Всі виписки людей які кидали мені гроші і ордери з біржі
Декларацію ФОП (річну та за перший квартал цього року)
Випписку з самої біржі про рух коштів

В результаті мені блокують рахунок, НЕ ПОЯСНЮЮЧИ ПРИЧИНУ

Суму на яку я поповнив рахунок — була меньше, ніж моя щомісячна заробітня плата як ФОП. Це просто неприпустимо!

Я вимагаю втручання в цей безлад і розблокування рахунку!
25 июня 2024, 14:34
Звичайно, що будь-яке блокування та обмеження доступу до коштів клієнта — одразу викликає обурення та негативні емоції щодо банку та ситуації в цілому. Ми це розуміємо, а тому максимально залучені до кожного такого випадку, аби допомогти нашим клієнтам розібратись в ситуації, розібратись в причинах блокування, та посприяти розблокуванню 😉

Дійсно, згідно з пунктом 4.3 ДКБО банку, Законом України «Про банки й банківську діяльність», а також Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення» банк має право заблокувати картку та відмовити клієнту в продовженні ділових відносин.
Основними причинами є:
— отримання інформації від МПС про незаконне використання картки
— порушення власником картки умов договору
— встановлення факту здійснення протиправної діяльності на підставі офіційних документів, повідомлень правоохоронних органів та інших організацій
— за наявності обґрунтованих підозр на підставі висновків служб банку про факт здійснення протиправної діяльності
Більш детально із цими причинами можна ознайомитись в нашій цільовій статті за посиланням 👉https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/10173179569554

Ми як державний банк, який діє виключно в законних рамках, не можемо пройти повз грубе порушення Закону України та/або умов договору, укладеного між банком та клієнтом, а тому вимушені розірвати ділові відносини 😔

Але це не той випадок 😁 Адже після надання документів та вичерпних пояснень щодо джерела походження коштів, наша служба безпеки прийняла рішення про розблокування карток й відновлення доступу до застосунку Sense SuperApp, тому я зі свого боку лише можу порадіти, що вдалось допомогти вам, впевнена, що ваші враження про наш банк будуть і надалі дуже гарні, а наші відносини будуть лише покращуватись 😊

Користуйтесь нашими послугами із задоволенням 🥰

Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Sense Bank
Sense Bank
21 июня 2024, 17:05
Вітаємо!
Дуже прикро, що виникла така ситуація😔
Ми завжди готові розглянути ситуацію в індивідуальному порядку та спробувати допомогти, тому вже біжу до вас в особисті для уточнення деталей.
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
vadim240283
vadim240283
22 июня 2024, 21:49
И чем закончилось? Вам разблокировали счёт?
Danylo789
Danylo789
24 июня 2024, 14:43
Наразі вирішуємо питання
natashaGra
natashaGra
23 июня 2024, 12:52
Видела информацию в подобном случае в другом банке клиент подал в суд и выиграл его. Так что возможно в скором времени и такие блокировки прекратяться
Руслан Новиков
Руслан Новиков