Банк з адекватним фінмоніторингом

Дмитро dmytro 29 мая 2024, 10:19
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 17/52-А
Досвід спілкування з багатьма банками. В цьому банку — адекватний фінмоніторинг, нормальний софт додатку, без комісії переводи по айбану.
Але головне для мене — нормальний та адекватний фінмонітоинг: для підтвердження джерела подав договір купівлі-продажу нерухомості і протягом 5 днів банк підтвердив для мене ліміт по грошам.
Як приклад неадекватний фін моніторинг спонсора терористичної московії — Райфайзен банку вимагав не тільки документи про походження (договір продажу), але доказ що гроші отримав на рахунок. Потім йому це було замало і далі хотів робити фінмоніторинг інших банків і всім виписки всіх банків.
Sense Bank 30 мая 2024, 14:35
Дмитре, перше за все хочемо подякувати вам, що ви знайшли час поділитись своїми враженнями про нашу роботу💙
Для нас дуже важливо тримати руку на пульсі та аналізувати зворотній зв'язок, щоб ставати краще!
Приємно бачити, що ваше питання було вирішене без додаткових документів, звернень та затягування часу😊
Дякуємо, що обрали та залишаєтесь з нашим банком.
Мабуть, не придумали ще такого слова, як описати на скільки для нас це важливо🤗Якщо будуть додаткові питання пишіть нам в Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp.
Ми залюбки допоможемо, якщо будуть якісь проблеми, або ж просто підтримаємо розмову, якщо вам буде сумно😉
Гарного дня та бережіть себе 🫶

Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.5

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Банк з адекватним фінмоніторингом