Заблокували картку без попередження

Maddlvn 3 января 2024, 12:17
Заблокували картку ще в минулому році без всяких на то причин. Я зайшов в мобільний додаток і мені вибиває ваш пристрій заблоковано, зверніться в службу підтримки. Я звернувся по відео звязку мені сказали що банк прийняв рішення розірвати зі мною ділові відносини без всяких пояснень. Мені навіть не дали змогу надати якісь докази чи ще щось.
3 января 2024, 13:14
Дійсно, таке можливо, адже банк може заблокувати картки і відмовити у їх розблокуванні та подальшому обслуговуванні без зазначення причини згідно з п. 4.3 Договору про банківське обслуговування ( https://sensebank.ua/storage/files/publichnoe-predlozhenie-na-oformlenie-dbo-fl-z-16022023.pdf ). Причин, для такої відмови, може бути багато. Починаючи від порушень умов договору і закінчуючи наявністю обґрунтованих підозр зі сторони служби безпеки банку. Ознайомитись з переліком причин ви можете за посиланням https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/10173179569554?source=search.
В такій ситуації, клієнту рекомендується закрити рахунки та отримати залишок коштів, після повного їх закриття. Для закриття ви можете звернутись до підтримки банку в чаті або зателефонуватив на гарячу лінію чи відеочат.

З повагою, Андрій

Maddlvn
Maddlvn
3 января 2024, 14:54
Чи є можливість перерозгляду моєї справи?
Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 января 2024, 19:48
Подробнее у себя в блоге я описал как безопасно продать крипту и не улетать из банка

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.5

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Заблокували картку без попередження