Не допомагають, а терорять

Не можуть вирішити проблему, мені постійно телефонують з Альфа банку за неіснуючий кредит мого чоловіка, чоловік на фронті з ним немає зв’язку, коли я хочу вирішити проблему кажуть, що не можуть мені розповісти за проблему мого чоловіка, навіщо телефонують тоді мені, коли чоловік був вдома він багато разів писав і дзвонив у банк, щоб перестали нам терористично дзвонити та писати, у відділенні сказали що нема по такому договорі ніякої заборгованості, але і надалі телефонують і надсилають повідомлення за неіснуючий борг. Банк жахливий оминайте його всіма шляхами
Sense Bank 1 апреля 2023, 11:06
Вам у приватних повідомленнях я надав відповідь. Що вам я не можу надати інформацію по вашому чоловіку, так як ви являєтесь третьою особою, а я за законом не можу розголошувати дані про наших клієнтів.

В цій ситуації мені дуже прикро, що відразу вашому чоловіку не допомогли. Але я прошу вас, нехай він напише нам у чат підтримку й ми йому неодмінно допоможемо!
Він може написати нам на електронну адресу: help@sensebank.com.ua
Також у наш чат підтримки у Телеграмі в боті: https://t.me/sensebankbot (потрібно запустити бота та задати питання, тоді підключиться агент підтримки).
А також надаю посилання на Фейсбук: https://www.messenger.com/t/SenseBankUkraine
Та Інстаграм: https://ig.me/m/sensebank.official
Так само ваш чоловік може написати нам із застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport

Головне, щоб він звернувся до нас і ми йому все деталізуємо та допоможемо вирішити його питання 👌
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Maybeolha
Maybeolha
1 апреля 2023, 12:29
Ви Ярослав неймовірно допомогли і вирішили моє питання, щиро дякую, Вам найвищий бал
Sense Bank
Sense Bank
1 апреля 2023, 13:28
Радий дуже, що нарешті питання було вирішено й зміг вам допомогти в такий час.
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
4 апреля 2023, 10:09
Хлопці с Закарпаття ві що не знаете что єто русскй банк …а ві его кормите ОРКУ Проклятого
4 апреля 2023, 11:42
Ворует деньги со счета -2800уже и сливают инфу на клиентов!!!

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40