koshka2022 30 сентября 2022, 17:14
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, ул. Ивасюка, 17
Багато років являють клієнтом даного банку і була щиро рада за те що банк надав можливість відкривати валютні депозити шляхом покупки долара за гривню. Згідно поради операціоніста в банку відкрила пакет White та відкрила депозит. Пройшло кілька днів і з доларової карти зняло 1 долар хоча на обох картах і гривневій і доларовій були нулі. На питання в чаті чому зняло кошти написали що за альфа чек про який мене ніхто не повідомив. На питання що мені тепер робити оператор в чаті сказала що потрібно йти у відділення і поповнювати карту на той долар. Чому загнало в мінус саме доларову карту, а не гривневу яку я могла б миттєво дистанційно поповнити і закрити мінус залишається загадкою. Чесно кажучи дуже негативне враження враховуючи що я довірилась банку в цей важкий час і поклала гроші на депозит і не пройшло й кілька днів як почалися проблеми і побори.
14 октября 2022, 15:16
Ми розуміємо, що таке списання з валютної картки може викликати певний дискомфорт через те, що у період військового стану, поповнити валютну картку можливо у відділенні банку чи шляхом переказу. Стосовно смс, то цей канал інформування є основним в нашому банку і підключається автоматично за всіма новими картками, і його вартість вказується в тарифах картки.
Для того, щоб уникнути подібних списань в майбутньому, радимо вам змінити в додатку банку канал сповіщень із смс на безкоштовні push-сповіщення.
Приносимо вибачення за незручності та сподіваємось на подальшу співпрацю 💙💛

30 сентября 2022, 17:55
Люди пишите как у вас с этим банком не патриотом…он русский прошу решить вопрс не отят, а загоняют меня и других людей в минус!
30 сентября 2022, 17:58
Они не все говорят …есть подводные камни !!! бегите с этого банка…этот 1 уе станет скро у них в 100 уе и потом будут звониь и угрожать…а если вас убьют у них есть страховка как мне сказали всеравно получить альфастраховку!!! люди для них лохи и барашки !!! не связывайтесь и все закрывайте и бегите от него…
Sense Bank
Sense Bank
30 сентября 2022, 18:01
Нам дуже прикро, що ви зіткнулись з такою ситуацією. Додатково написали вам в особисті повідомлення
1 октября 2022, 11:29
Опять пишите …извините и прикро!!! мне вас жаль…нужно вас обонкротить за такие слова !!!
30 сентября 2022, 18:06
Я вот не польз кредиткой в другом банке…не содрали за 2 года ни копейки, а вас РАЗВЕЛИ!!! расскажи всем и пусть закрывают счеа тк это не банк украинский, а русский …почему люди не могут получит перевод если как они говорят не под сакциями мы ааа?
1 октября 2022, 11:29
Согласен он русский!!! сначала война рос собственник гр.рф михаид фридман (доля 32,86%) петр авен 12,4% и андрей косового 40,96% и это здесь что он украинский!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Загнали в мінус по доларовій карті і вимагають світом пересилати кошти щоб погасити борг 1 долар