дуже складно зняти 60 тис грн (карл! шістдесят тис) = проблєми з ліквідністю

spam2023 2 августа 2022, 20:44
закінчився депозит, 60 т грн, замовити кеш — потрібно чекати 10 р.днів (!!!), банкомат видає до 20 т грн/день, змінити ліміт не можна.
Відправити кошти у інший банк (купити нерухомість чи авто) = ліміти 100 чи то 150 т грн/міс

Тікайте поки не пізно!
2 августа 2022, 21:35
Проблем з ліквідністю немає, це визнаємо не лише ми, детальніше (https://www.instagram.com/p/CgwLWQtD0e7/).

Єдина проблема, чому такі терміни це проблеми з логістикою, зумовлені зрозумілими причинами (війна). Але готівкову гривню ми замовляємо на 5й робочий день, тобто все не так погано. Можливо, у вас був депозит в доларі, або євро?

В будь-якому випадку напишіть, будь ласка, в особисті ваш номер телефону. Ми все перевіримо і повернемось до вас зі зворотнім зв'язком
Минфин
Ответ администратора
6 августа 2022, 15:02
Відгук не зарахований (на 06.08.2022).

1976ANDREI
1976ANDREI
2 августа 2022, 23:30
Все деньги банка идут на войну против Украины, так как банк работает на Россию, поэтому денег для выплаты депозитов нет. Также банк финансирует ЛНР и ДНР.
3 августа 2022, 6:11
Представник альфа банка бреше про 5 р.днів і тупить (які доллари??? написано ж: шістдесят тисяч гривень).

Доллари Вам ніхто більше не довірить, Ви в 2020 році їх не видавали.
ybloko
ybloko
5 августа 2022, 11:13
По перше долари видавали в 2020 році А по друге валюту замовляла зараз чекать 10 днів, а гривню 5 днів Тому у вас уточнюють С приводу хто тупить , цікаве за запитання,мабуть оператор що вас консультував
5 августа 2022, 11:55
Я вам розповів про свій досвід спілкування з альфою, сухі факти. Листа я їм не писав і офіційної відповіді не маю. Може тиждень тому було 10 днів, а зараз 5, або навпаки. В сортах лайна немає можливостей розбиратися. І, звісно, завжди можна сказати: дівчина помилилася і т.п.

Долари у 2020 році - я нажаль не знаю Ваших статків та сум, які ви отримували, а також Вашого відношення до процессу. Якщо людина — прихильник бдсму і поїздити кілька днів по відділеннях щоб зняти 2−3к -це норма, хай буде. Ти права, а я ніт.
3 августа 2022, 18:41
Нашi люди поки самi
не вступлять у гiмно,
нiкому не вiрять.

А як вступили — репетують.

Бачили очi — що купували,
Ïжте хоч повилазьте…
3 августа 2022, 19:27
60 тис грн — це не вступив у ***, а пройшов поруч
3 августа 2022, 21:07
60 тис грн — це грошi.
А от Альфа-банк — це ***.
Ans
Ans
3 августа 2022, 23:09
Не совсем понял если говорите что снимаете по 20.000 в день, то как за 10 дней у Вас получается 60.000 ?
4 августа 2022, 14:11
У вас має місце «произвольное установление логических связей»
тобто «замовити кеш — потрібно чекати 10 р.днів» і «банкомат видає до 20 т грн/день, змінити ліміт не можна.» — це є твердження, сухі факти. З цього не випливає, що я щось замовляв або знімав 10 днів.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / дуже складно зняти 60 тис грн (карл! шістдесят тис) = проблєми з ліквідністю