Нарахували % за зняття особистих грошей, і не показували що зняли

Ярослава Доленко 3 мая 2022, 22:23
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 23
Ситуація жахлива. Альфа банк розчарував. 13.02 о 14.30 на мій рахунок прийшли гроші, зняла готівку у відділенні банку 14.02 о 12.30. Ніхто нічого не говорив. Але 30.04 зранку прийшло на вайбер повідомлення що у мене заборгованість. Виявилося що коли я знімала СВОЇ гроші банк «здер» 4% комісії (немала сумма). Сказали що коли я знімала кошти то не свої а кредитні. Я пояснювала що це мої гроші, коли вони прийшли на картку і показалися мені, то це вже мої гроші. А вони мені пояснюють що потрібно чекати більше 1 дня. Скільки переписувалася з різними людьми в колцентрі Альфабанку, дзвонила не одному операціоністу і все дарма, ОДНА взагалі кинула трубку. Все без результатом:(на картці мінус збільшується. Але у мене там були кошти ще, то вони і їх з'їли вже. Операції з банком взагалі не робила. Правда в той день ще кинули мені 500 грн, я пішла в магазин і витратила 300 грн. Всі гроші зникли, лише мінус росте. Підкажіть що робити???
5 мая 2022, 16:04
Розібрались в ситуації, це дійсно так, в залежності від того яким каналом проведене поповнення від цього можуть різнитись терміни зарахування на рахунок. В даному випадку кошти не були зараховані на рахунок і списання пройшло за рахунок кредитних коштів, після списання по рахунку комісія за цю операцію відображається поряд з самою операцією. Розуміємо всю цю ситуацію, вже повернули вам всі ці списання та відсотки за даний період, можете перевірити в додатку. Будемо поступово виправляти ситуацію з термінами зарахування, та приносимо вибачення за завдані незручності.

1976ANDREI
1976ANDREI
3 мая 2022, 22:57
Обращаться в прокуратуру по факту мошенничества со стороны банка и заодно заявить на них по поводу финансирования ДНР и ЛНР.
OkeyDoki
OkeyDoki
3 мая 2022, 23:34
Да. Да.

Гений ознакомься что такое несанкционированный овердрафт и то что переводы могут зачисляться до 3 — х дней…
Sense Bank
Sense Bank
5 мая 2022, 12:48
Проаналізуємо ситуацію та перевіримо усі деталі. Відповімо вам в особисті повідомлення по статусу вирішення вашого питання
Jokets
Jokets
7 мая 2022, 4:14
Что делать? Учить математику, считать и проверять точную информацию своем балансе, а ну ещё слушать полумного советчика который везде *** один комментарий что это мародёры и другую ахинею
StarFighter27
StarFighter27
7 мая 2022, 13:06
Истерика перед зеркалом. Даже Приватбанк сейчас запретил пользоваться кредитными деньгами, кроме пополнения телефона и интернета конечно
Ans
Ans
11 июля 2022, 15:37
Берите дебентные карты и все намного проще будет

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Нарахували % за зняття особистих грошей, і не показували що зняли