Olga190883 12 апреля 2022, 10:08
27.03.2022 року у додатку Дія було подана заявка на допомогу від Держави на суму 6500 грн. Рахунок вказаний від Альфа-Банк (картка Єпідтримка). Станом на 12.04.2022 кошти не зараховані, минуло вже більш ніж 10 робочих днів. Прошу відповісти Альфа-Банк Україна вже під санкціями? Коли мають зарахувати кошти? 10 днів вже минуло. На гарячу лінію безтолково телефонувати, робот Зоряна, та то і робот що нічого не відповідає.
12 апреля 2022, 11:03
Ми розуміємо ваше занепокоєння та повністю його розділяємо. В поточній ситуації затримка відбувається не зі сторони банку, ми очікуємо фінансування від міністерсва економіки за даною програмою. Як тільки ми його отримаємо, то одразу нарахуємо кошти всім клієнтам, що очікують виплату. Ми впевнені, що держава робить все можливе, щоб якнайшвидше це зробити.
Що стосується санкцій, то жодної не було накладено на наш банк, оскільки ми є окремою юридичною особою та нічого спільного не маємо з російським банком, окрім назви.
Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💙💛

Три літри
Три літри
12 апреля 2022, 10:21
Под санкциями твой мозг. Если ты подал заявку в Дие то почему про деньги спрашиваешь не в поддержке Дии, а у банка?
1976ANDREI
1976ANDREI
12 апреля 2022, 13:45
Такой банк недостоин клиентов.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Альфа-Банк не зараховує кошти на підпримку 6500 грн!!!Альфа-Банк Україна вже під санкціями?