Зверніть увагу нарешті на ваших клієнтів

Ольга Петровець 9 февраля 2022, 11:41
Окей, бот Алла — це звісно добре. Та коли діло доходить до спілкування з живими людьми, це — труба. В чатах чекаєш відповідь на запитання годинами! Ви витрачаєте мільйони на колаборації з блогерами, у вашому додатку був так званий онлайн концерт Монатіка. Невже немає коштів найняти більше співробітників для консультування клієнтів? Чи діло в їх компетенції? Розберіться з цим.
9 февраля 2022, 12:18
Зараз отримуємо велику кількість звернень, тому відповідь в чаті може надходити пізніше, ніж ми самі цього хочемо. Цим питанням ми вже займаємось і зробимо все, щоб відповіді клієнти отримували в режимі онлайн, найближчим часом. Приносимо вибачення, що зараз відповідь доводиться чекати довше.
На гарячій лінії ви можете сказати нашій Аллі: «Оператор», і вона вас з'єднає з живою людиною для консультації. Хочемо, щоб всі ваші питання були вирішені, тому якщо якесь ваше питання ще актуальне і потребує розгляду, то напишіть нам в особисті повідомлення і ми вам допоможемо

ybloko
ybloko
11 февраля 2022, 12:24
Спілкуйтесь тільки з Аллою😉

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Зверніть увагу нарешті на ваших клієнтів