Шахрайська карта Хамелеон

Meloman 4 ноября 2021, 18:57
Вирішив спробувати так гарно розрекламовану карту Хамелеон на додачу до існуючого в банку зарплатного проекту.
Все так гарно і безпроцентно.
На 1% більше кешбек, на 0,5% більше дають за залишок на карті.
Одним словом красота. Дали крилитний ліміт одразу 30000грн.
Користуюсь додатком АльфаМобайл, оскільки їхній не менш розрекламований Sense SuperApp занадто важкий як для телефона так і для мене через перевантаженість всілякими анімаціями та ярликами.
Тримав на Хамелеоні всі наявні в банку кошти через більший кешбек та більші відсотки за залишок на карті власних коштів.
І от в один момент потрібно було з Хамелеона зняти з наявних власних+кредитних 54000грн лише 24000грн власних, щоб залишилось на Хамелеоні 30000грн виділеного кредитного ліміту. Ну і не залізти в борг.
Переказую через АльфаМобайл на зарплатну карту і за переказані власні 24000грн між власними рахунками на Хамелеоні виставляють комісію 960грн.
Звернувся в підтримку, де довго доказували, що перед переказом на Хамелеоні було не 54000грн, а лише 53040грн, тому я знизився нижче 30000грн і хапнув ніби кредитні кошти.
Після довгих доказувань що я не сліпий і трохи бачу та вмію рахувати принаймі круглі суми виявилось, що за переказ навіть своїх власних коштів між власними рахунками у межах банку виставляється комісія 4%, якщо цей переказ не здійснений у програмі Sense SuperApp. Виявилось я неуважно читаю умови договору.
Сказати що я в шоці — нічого не сказати. Таке можна було від ПриватБанку чекати, де тільки за те, що ти зайшов у відділення і дихнув їхнім повітрям — комісія.
Але від Альфи такого не чекав, оскільки обслуговуюсь тут вже майже 10 років.
Ну що ж…
Раз нічого не поробиш і віддавати по-шахрайськи (я так вважаю) зняту ні за що комісію мені відмовились, то мабуть будемо прощатись як з Хамелеоном, так і з доларовим рахунком, ще й з дохідним гривневим сейфом на додачу. Хай спостерігають 0 на рахунках одразу ж у день видачі зарплати.
8 ноября 2021, 16:37
Оскільки ви не знали про таку «особливість» тарифів картки, то компенсуємо вам, як виключення, списану комісію.

В майбутньому, якщо будете користуватися хамелеоном, то рекомендуємо проводити платежі в Sense SuperApp за власні кошти для відсутності комісії. Уточніть нам в особисті повідомлення, будь ласка, рахунок, на який буде зручно отримати повернення комісії.

Sense Bank
Sense Bank
4 ноября 2021, 22:51
Ваше питання взяли в роботу. Обов’язково проінформуємо про результат.
Meloman
Meloman
5 ноября 2021, 0:17
Картка Хамелеон закрита з балансом 30000,70 по заявці, поданій близько 19.00, щоб до ранку ще щось не «комісували». Ще сподіваюсь на повернення комісіії через те, що один продукт Альфабанку (Альфа Мобайл) не сприймає карту Хамелеон за продукт цього ж Альфабанку.
5 ноября 2021, 6:18
То вас просто слишком долго обходила сия чаша. Приват в сравнении с Альфой ещё дети по снятию комиссий и штрафов из воздуха.
ybloko
ybloko
5 ноября 2021, 11:56
В тарифах написано, что перевод без комиссии собственных средств, только в сенсе

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке