довідки

azonenko 24 марта 2021, 14:15
В той час, як в інших банках довідки для декларування отримуются після натискання кількох клавіш і безкштовно, в АЛЬФА-банку не передбачено такої довідки. А отримати щось подібне, і не факт, що довідка міститиме необхідну інформацію, — це платний квест!!! вартість якого 150 гривень. Довідку можна отримати в банку чи у відділенні Нової пошти, відстоявши чергу. На дворі 21 сторіччя!!! Та ще й карантинні обмеженя!!!
24 марта 2021, 16:44
azonenko, Довідку для декларування дійсно поки що немає можливості оформити через мобільний додаток. Проте ми працюємо над тим, щоб стати кращими та наразі розробляємо таку можливість у додатку SenseSuperApp саме задля уникнення будь-яких «квестів» для наших клієнтів. Доопрацювання додатку на можливість оформлення довідок є однією з пріоритетних наших задач, оскільки ми чесно кажучи самі не в захваті від ситуації, що у «конкурентів поки що зручніше». До речі, плату за оформлення електронних довідок у додатку ми також брати не плануємо. Ми дуже сподіваємося, що наступну декларацію Вам буде набагато зручніше оформити за допомогою нашого SenseSuperApр. На сьогодні банк надає не електронні, а «живі» паперові довідки з печатками та підписами посадових осіб банку у відділенні або кур«ером безпосередньо клієнту у будь-яке зручне для нього місце, яке вказується під час замовлення, у т.ч. на його домашню адресу. Замовлення цієї послуги дійсно є платним згідно з діючими тарифами банку. При цьому Банк не співпрацює з Новою поштою у напрямку кур’єрської доставки, тому занепокоєний Вашим сигналом про черги у відділенні Нової пошти. Дуже просимо надати приватним повідомленням Ваші дані для перевірки замовлення та повідомити, які саме дані у довідці викликали у Вас занепокоєння. Ми обов’язково оперативно надамо Вам зворотній зв’язок.

Італій .
Італій .
24 марта 2021, 15:08
===На дворі 21 сторіччя!!!

Что не мешает тебе хотеть от банка бумажную справку.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке