Неввічливі

0988901602 8 февраля 2021, 21:33
Добрий вечір.Я мама вісьмох малолітніх дітей.В мене є дві кредитні картки заборгованість на одній один місяць це 800грн, а на другій два місяці і на цій другій нарахували заборгованість 9000 грн. Так як зараз невзмозі оплачувати повністю кредити то я плачу по скільки можу і кожного місяця скидаю по 500 грн. Я ж невідмовляюсь платити просто так получилось що в даний момент чоловік втратив роботу, я в дикреті але також підробляла по можливості, а зараз через цей карантин і в мене немає підзаробітку.Але я ніколи невідмовлялась що я небуду платити. Що ви за люди чому ви дзвоните по людях в сусідні села. Чому погрожуєте мені.Я ж сказала що я буду платити кожного місяця, але по можливості скільки можу. В кожного можуть виникнути якісь проблеми в сім'ї.Чому відразу погрожувати що до мене виїжає група яка забере в мене дітей і арештує моє майно якого в мене немає тому що я сирота і живу в свекрухи. Будьласка непогрожуйте. Я ще раз повідомляю що я невідмовляюсь платити.
9 февраля 2021, 11:20
0988901602, доброго дня! Рекомендуємо звернутися у відділення банку для написання заяви на надання реструктуризації.
Полезный комментарий
Sense Bank 10 февраля 2021, 12:05
Перевірили дзвінки: вам запропонували реструктуризацію. Ви відмовилися, через те, що не маєте можливіть приїхати у відділення.

8 февраля 2021, 22:31
Добрий вечір. Вам не мають права погрожувати, це порушення кримінального кодексу України: 182 (порушення недоторканності приватного життя), 189 (вимагання), 355 (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань). Всі ці погрози не наче як психологічний тиск, через всилякі виверти. Взагалі важливо зрозуміти що ці соціопати мають змогу самореалізуватися лише на подібних засадах, бо інша робота їх не надихає. Звісно що є і адекватні, яким просто не пощастило з працею — тут тре зробити знижку на карантинні часи з кризою на ринку працевлаштування.
Взагалі то на тему відносин з банком тут (в коментарях) є досить корисної інформації. Також в інтернет просторі є юридично обгрунтовані статьї та відео.
8 февраля 2021, 22:55
А ще, хочу Вас привітати з тим, що ви все ж маєте можливість когось забезпечити роботою, нехай ви не є прямим їх роботодавцем. Частково завдяки і вам у ваших співгромадян-колекторів є якась робота. (Тобто, щоб вони робили, куди б їм подітися довелося (?) :)
ssts
ssts
9 февраля 2021, 8:59
Если всё равно платите, почему не платить хотя бы обязательный платёж, чтоб кредит уменьшался и не начислялись повышенные проценты и штрафы? Тогда и звонить никто никому не будет
9 февраля 2021, 9:02
В период карантина штрафы не начисляются по закону. А проценты в Альфе и так повышенные.
9 февраля 2021, 9:16
Рекомендую письмово звернутися до банку за реструктуризацією (на їх бланку у відділенні), вказавши що є багатодітною мамою. Також зробити собі копію з їх вхідним штампом.
Sense Bank
Sense Bank
10 февраля 2021, 12:05
Полезный комментарий
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
10 февраля 2021, 13:32
Платить по возможности какими-то малыми сумма — это деньги на ветер. Нужно или платить соответственно условиям договора или, если ситуация критичная, остановиться и ждать предложения о приемлемой реструктуризации, но это редко бывает, или судебного иска, решения суда и исполнительного производства. В большинстве случаев исполнительное производство после решения суда гораздо выгоднее реструктуризации.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке