Silvana4me 9 февраля 2023, 1:44
Являлся клиентом банка до 09.02.2023 00:53
Напишу кратко, операторы вроде хорошие, но их жалко.
Каждый обладает разной информацией.
Приложение просто ужасное, скорее всего одноклассник вашего сына или дочери сделал бы лучше.
Причина — если у вас есть задолженность, но приложение показывает, что вы красавчик и у вас всё хорошо 👍, то не в коем случае не верим, так как:
Извините наше приложение новое, ему всего 2 года и оно не отображает дополнительных %%, так что мы вам в следующем месяце их спишем, и скажем что вы сами виноваты, что поверили нашему приложению, которое написало, что задолженности нет, так как она есть, просто мы её покажем в след месяце, что бы можно ещё было снять с Вас дополнительно 100 грн, хо-хо-хо.
Извините что написал на московском, ПРОСТО НА РОДНОМ будет много матов 🫠🖤
9 февраля 2023, 8:18
Більшість операторів полюбляє свою роботу, тому в даному випадку нас все влаштовує. Звісно ж є людські фактори, які впливають на різні моменти. Наприклад, інформація. Якщо всі б мали однакові знання, це були б вже запрограмовані роботи якісь, а не жива людина. Тому дійсно, інколи можуть виникати якісь ситуації, які пов'язані з наданою інформацією від оператора, але ми завжди вирішуємо такі питання якнайшвидше і вчимося на своїх помилках.
Дійсно, в додатку вказується зараз сума боргу, але без нарахований % за користування. Дану інформацію можливо уточняти в будь-якому каналі підтримки. Це займає приблизно хвилинку дві. Відеочат, контакт центр, вайбер, телеграм, пошта, чат додатку, сайт банку.
Щодо 100 гривень комісії.
Ми ввели комісію по причині здорожчання грошового ресурсу, який ми надаємо нашим клієнтам у вигляді кредитної лінії. Адже орієнтиром його вартості є облікова ставка НБУ, а вона у червні 2022 року зросла з 10% до 25% річних.

З повагою, Нікіта.
Sun1 8 февраля 2023, 15:34
Банк умышленно убрал возможность распечатки квитанций из веб версии с дальнейшим сохранением на компьютер.
Работа банка Сенс стала в сотни раз хуже, против Альфа прошлого.
Удивляет безграмотность сотрудников.Держспоживслужба, надеюсь, скоро разберется.Полный не адекват-убирать квитанции-реальные доказательства оплаты из веб версии.Все, у кого такая же проблемма, обращайтесь в полицию, и на урядову горячу линию.Все это против клиентов и потребителя в условиях войны.
Sense Bank 8 февраля 2023, 15:58
Дійсно, тимчасово у веб-версії My Sense Bank немає можливості сформувати квитанцію при виконані операцій. Але це зроблено для того, щоб клієнти активно залучалися до мобільного застосунку Sense SuperApp.
Вже саме в застосунку ви можете сформувати необхідну вам квитанцію та завантажити на ваш смартфон.
Пріоритетною версією для нас являється версія мобільного застосунку, але зважаючи на те, що наші клієнти так активно користуються веб-версією, ми у майбутніх оновленнях повернемо цю можливість. Вибачте за незручності та дякую, що надали зворотній зв'язок щодо веб-версії.

Якщо у вас виникнуть додаткові зауваження, пропозиції, напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення і ми з радістю їх вирішимо 😉

ArmSumi 7 февраля 2023, 12:08
Отделение по адресу: Сумы, ул. Харьковская, 2/1
Добрый день, зарегистрировался в минфин чтобы написать отзыв про Сенс. Банк.
Вчера была произведена покупка в магазине в городе Рига, курс евро рассчитали по 42,09. Не хочу ничего говорить на эмоциях, просто один вопрос к банку.
— при курсе моно 40,65, и при том что ваш курс самый плохой из 60 банком Украины вы на что рассчитывайте? Ну ладно, 5 покупок сделает каждый пока осознаёт что вы их дурите ок, а что потом? Хорошо не хотите чтобы мы пользовались вашими картами так прямо и говорите!
Но не нужно дурить людей что вы сделали для нас лучше! Кешбек 0,75 процент за продукты и скрытая комиссия 5 процент, шикарно!
Sergiy84 6 февраля 2023, 23:57
Самий гірший банк!!! Погасив достроково кредит, мало того що кредит не закрився в день погашення так ще й при залишку тіла кредиту 5000 грн додалося 3000 грн комісії!!! З моменту внесення коштів минуло три робочих дні кредит досі не закритий в додатку пишуть що борг перед банком 3000 грн хоча все було внесено в чаті пояснюють що насправді боргу немає!!! Довідка не формується!!! Коли запитала у оператора за який період нарахована сума комісії 3000 відповідь шокувала: співробітники які пояснять це питання приєднаються до чату 1−3 робочих дні. Ау, ви що зовсім там… Можливо скарга в Нацбанк заставить Вас швидше розібратись з питанням!!! Я з Херсона де немає відділень Вашого банку!!! Попросив копію договору, пишуть 150 грн. і буде копія в відділенні банку, написав чи можна на ел.адресу і тиша від оператора!!! Попередні оператори пояснювали що 3000 це комісія щомісячна, пишу їм: добре, що 3000 раз в місяць? Пишуть ні, 793 грн. Ок, сума комісії входить в суму платежу щомісячного, я здійснював платежі коли з’явилась можливість кожного місяця звідки намалювалось 3000 грн. Пишуть під час кредитних канікул!!! В сенсі??? Яка комісія під час кредитних канікул??? Знаходжу у них на сайті роз’яснення що кредит продовжується на термін кред канікул і сума комісій розраховується на весь термін який залишився!!! Питання звідки ж тоді така сума при достроковому погашенні ??? У всіх нормальних банках сума при достроковому погашенні розраховується тіло+відсотки на момент дострок погашення+комісія на момент дострок погашення (якщо вона є) і закривається в той самий день, а не чекають дати планового погашення!!! А якщо б я за місяць до планового захотів закрити?
8 февраля 2023, 16:50
Кредит дійсно не закривається автоматично, якщо кошти на нього надійшли, яких достатньо до повного погашення боргу. Це буде зроблену в найближчу дату за графіком платежу. На наступний день приходить смс про його закриття. Є нестандартні довідки, які дійсно коштують 150 грн. Є і питання, які уточнюються на другій лінії, тому термін обробки не 5 хвилин, а декілька днів. Щоб переглянути дане питання більш детальніше, нам потрібні ваші дані. Коли буде час вирішити це — обов'язково напишіть нам повторно, адже в цей раз, ніякої інформації, яка б допомогла нам вирішити дане питання — ми не отримали.
Гарного дня, ваш Нікіта
Sashok1111 6 февраля 2023, 10:24
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воздухофлотский, 36
Здравствуйте. Этот горе банк в условиях войны списывает деньги с личного счета клиентов. Списывает всё до копейки. Не пользуйтесь услугами этой мошеннической конторы. Обходите этот гнилой банк стороной.
15 февраля 2023, 12:10
На жаль, не отримали від вас відповіді та даних, щоб вирішити ваше питання. З 19 жовтня 2022 року відновлено процес автоматичного погашення боргу за кредитами, кредитними та дебетовими картками за рахунок списання коштів з гривневих карткових рахунків із позитивним залишком.

Це діє тільки для грошових, споживчих кредитів, кредитних та дебетових карток, за якими існує прострочена або несанкціонована заборгованість більше 60 днів.

Списання здійснюється у розмірі суми для повного або часткового погашення заборгованості — в залежності від залишків власних коштів на рахунках. Списання відбуваються на підставі розділу 7 Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб. Якщо питання не стосується цих списань, то очікуємо на вас в особистих повідомленнях як Хатіко, щоб допомогти.
/Щиро ваш помічник Анастасія
Минфин
Ответ администратора
9 февраля 2023, 18:12
Отзыв не засчитан (на 09.02.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка / данной компании.
smuller78 4 февраля 2023, 21:08
Щойно Сенс примусово впарив 'покращення', яке штучно підняло курс розрахунку € ще на майже гривню:
«…здійсненні операції в євро ми залучаємо МПС, яка конвертує цю суму в долар, а потім з долара в гривню за курсом банку. Відповідно відбувається декілька етапів конвертації.»
Пишуть сьогодні курс 41грн за 1€, а фактично списують по 41.91грн.
Користувався ними 12 років, тепер поглядаю на Моно, бо там ще такої барижні немає.
5 февраля 2023, 11:51
Справа в тому, що з 16.01.2023 наш банк перейшов на списання валютних операцій в режимі онлайн. Тепер не варто хвилюватись, щодо збільшення курсу в дату списання. Тому що зараз застосовується єдиний курс — як під час авторизації, так і під час списання. А саме — курс на дату проведення операції. Тобто, якщо курс валют збільшиться в дату списання (через 2-3 дні після проведення операції), це не вплине на збільшення суми списання. З рахунку спишеться сума по курсу на дату здійснення операції. Конвертація тепер вібувається таким шляхом: євро -> долар -> гривня. Та додатково комісія OIF -1,2%.

Дійсно, зараз курс у нас вищий, ніж в інших банках, але ми вже думаємо як це вирішити.
Курс можна дізнатися за посиланням https://sensebank.com.ua/currency-exchange#exchange-individual, а зі змінами ви можете ознайомитись за посиланням в нашій Базі знань для клієнтів https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/9619887068562?source=search

Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💙💛
З повагою, ваш помічник Андрій 😊
СЕРГЕЙ харьков 4 февраля 2023, 10:25
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Науки, 12
я нажал на кнопку и не хотят пропускать как это понимать русский банк ??
Sense Bank 4 февраля 2023, 10:32
Пропозиція 80/20 надається індивідуально, враховується декілька умов, коли банк надає клієнтам цю пропозицію.
Для вас поки що вона не активна ця пропозиція, натомість є можливість оформити реструктуризацію у застосунку. Вже написали вам у приватні повідомлення, щоб допомогти вам оформити її.

mikchik 4 февраля 2023, 3:12
Отделение по адресу: Днепр, ул. Харьковская, 2
Забрати ВЛАСНІ доларові депозитні кошти неможливо, бо гроші не віддають! Кажуть що доларів у банку ГЕТЬ НЕМАЄ! Як це? Пропонують замовити готівку і чекати її два календарні тижні! Численні клієнтські звернення у каси відділень ігнорують. Центральне відділення у Дніпрі, № 1 вул.Харківська 2 взагалі робить вигляд що не знає як ті долари і виглядають. Щоб пришвидшити отримання пропонують переказати кошти у інший, платоспроможний банк, і сплатити комісію за цей переказ 25 доларів, це більше тисячі гривень!!! Або пропонують купити у них страховку за 600 гривень і тоді одразу депозитні кошти видадуть на руки. Маю стійке враження що тут мене ніби обікрали!!! Віддайте гроші, за запитом! Може у відділення поліцію викликати з заявою про відмову видавати мені мої гроші…
Sense Bank 12 февраля 2023, 16:35
Написав вам у приватні повідомлення, проте так і не отримав відповіді. Чекаю та сподіваюся, що зможу вирішити у приватних повідомленнях ваше питання.

Що стосується броні валютної готівки, то зараз умови наступні: кошти мають бути у вас на рахунку, а термін видачі коштів — 10 робочих днів.
Якщо у касі відділення є необхідна сума для видачі, то без проблем колеги видадуть вам готівку. Але це при наявності її у касі. Тому ми радимо трішки довше почекати, але якщо ви забронюєте, то завітавши у відділення, кошти вже будуть вас чекати. На жаль, подібна ситуація виникла із-за попиту на валютну готівку та ситуацію в країні, коли логістичні можливості змінилися, на жаль.

Щодо ситуації страхування за 600 грн, то вже ведеться робота щодо цієї ситуації. Щиро вибачаюся за це і дякую, що повідомили.
Тому, я буду радий, якщо ви напишите нам у чат підтримки і ми забронюємо готівку для вас, якщо ситуація ще не змінилася. З найкращими побажаннями!

Daria12S 2 февраля 2023, 11:32
Такая ситуация произошла не приятная! Я никому не советую открывать эту карту
Перевела 15000 гривен со своей карты же Альфа банк, мне нужно было срочно оплатить в больницу, а через альфа банк это было не возможно в тот момент
Я скинула деньги, через 10 минут меня заблокировали. Я сталкиваюсь с таким впервые!!! Я понимаю, если бы 150000, но за 15000 блокировать. Я позвонила. Мне говорят нужно подъехать в отделение. У меня нет возможности ехать в отделение 100 км от меня. У меня дома ребёнок, не с кем оставить осталась одна и через два дня в роддом второго и потом также у меня не будет возможности ездить далеко (((Так что берегите свои деньги и не нужно их ложиться на карту Sense
Так как их просто навсего заблокируют!!! Я буду обращаться в киберполицию по этому вопросу.
2 февраля 2023, 17:58
Альфа Банк Україна — Sense Bank
Банк може блокувати картки/облікові записи для збереження коштів клієнта. Це адекватна практика будь-яких банків. Нічого важкого в розблокуванні немає. Дана процедура відбувається у відділенні, але ж тут ми намагалися піти на зустріч та провести розблокування через відеочат. З вашого боку, на жаль, було надано безліч недостовірної інформації. Через це, розблокування можливе лише через відділення, адже ми хочемо зберегти ваші кошти.
З повагою, Нікіта
druce 2 февраля 2023, 8:49
Отделение по адресу: Харьков, ул. Героев Труда, 24-А

Столкнулся с тем, что при сдаче валюты в банке отказываются принимать некоторые купюры, а именно 1996 года выпуска. Аргументируя тем, что такую купюру не могут принять. В службе поддержки же говорят, что такие купюры принимают. Назревает вопрос, каждое отделение само по себе и не имеет отношения к общим правила банка? Просто юмор в том, что мне купюру 1996 года выдали в их же отделении, но по другому адресу.

Поэтому всем рекомендую при получении у них валюты не стесняться рассматривать купюры и просить менять, если они вам не понравятся.
6 февраля 2023, 16:41
Дякуємо за відгук. Щодо року випуску купюри, ніяких обмежень немає. Важливу роль грає саме зовнішній вигляд купюри, яку оцінює вже касир на місці. Якщо ж вам видали купюру, яка вас не задовольняє, ви можете зазначити це касиру і вам замінять її. З колегою була проведена бесіда, тому якщо все ж таки ви прийдете до відділення, вони спробують щось вирішити.
З повагою, Нікіта.
Евгений Лисовой 1 февраля 2023, 0:50
В декабре 2022 оформил карту ВЫГОДА и получил вознаграждение 50 грн по программе привлечения клиентов. 15 грн потратил в магазине, а остаток перевел на свою карту другого банка, без комисии!!! Продолжая пользоватся услугами, 31.01.23 я осуществил перевод 3000грн с карты выгода на карту другого банка и только после нажатия кнопки отправить платеж узнал о взыскании комиссионого вознаграждения -35грн. Незамедлительно обратился в поддержку сенс банка. Там я получил выдержку о том, что по карте ВЫГОДА удерживается комиссия 1%+5 грн при переводах на карты других банков украины. Предоставил скриншоты с датой пореводов что комисий не было. Получил ответ от оператора Анастасія Позняковська: «Комісії за переказ коштів з карти Вигода не було лише кілька днів після запуску картки. Після чого систему відредагували та встановили комісію». Я був уражений від відповіді!!! Но, она предложила решение, отправить запрос на возврат комиссии, я согласился. Спасибо за консультацию! И кстати спустя полтора часа удержанная комисия 35грн вернулась на карту!
1 февраля 2023, 9:30
Повністю розуміємо вас, але так, сервісна комісія по картці вигода була додана трішки пізніше, через що могли виникати подібні ситуації при переказах. Ми раді, що ви звернулись до нашого чату в додатку і Анастасія змогла вирішити ваше питання в чаті 😊
Обов'язково передамо їй вашу подяку 👌
Бережіть себе та своїх близьких. Все буде Україна 💙💛
З повагою, Андрій
И так, прошла акция по карте«вигода»открой и пригласить друзей получишь бокс, мне припал вот такой такой бонус., Я открыла карту и пригласила буквально два-три друга мне начислены бонусы, все было прекрасно, делала переводы, пользовалась как обычно. Спустя два дня захожу в приложение так как пришла смс о поступление денег, я захожу и да платеж поступил на карту, е — підтримку так как я получаю ВПО, все бы нечего как при входе мне пишет ваш аккаунт заблокировали, звоню по видео, они нечего не знают, виртуально нечего не имеют право делать. Ок, говорят ехать в отделение банка, только через них я смогу все сделать …
И так, на минуточку ближайшее отделение банка от меня за 40−50 км, машины нет, я бедный студент, интересуюсь, решится ли это за один подход, сказали да, моя цель была снять деньги, закрыть счёт и нечего более не имеет с этим банком, приезжаю я в отделение, специалист подала заявку на разблокировку лк, и после чего отправляем меня на час где-то прогулять это время в неизвестном мне городе, через час звонит и говорит что ак разблокироли, я проверять и вправду, но не успела я зайти на главную страницу как сразу меня выбило, снова попробовала и мне показало заблокировано, я снова в отделение, она сказала что сможет выдать деньги без ожидания на одобрение разблокировки, а в кассе так выдадут сумму, попросила паспорт, села подумала и сказала скорее всего что вам вообще не разблокируют ак и не факт что вернут деньги,.
Я не поняла, скажите пожалуйста теперь вы, что я такого сделала? И мне вещь не банк выплачивать ВПО собирается в государство, по какой причине мне не дают мои же деньги
? Писать к другим специалистам, говорят что очень странная ситуация и что не зависит от того заблокировали или нет личный кабинет, я имею право прийти в банк и в кассе мне обязаны выдать деньги по балансу карты
Скажите, у меня нет возможности ездить к ним постоянном, могу ли я так сделать, или как вообще правильно нужно поступить?
31 января 2023, 11:30
В даній ситуації розблокування не відбувалось, та згідно з договору у разі підорзілих дій з боку клієнта або скарг на нього банк має право на блокування карток та облікового запису згідно п.п. 4.3.5, 4.3.6 договору, розблокування не можливе, тому видача коштів можлива виключно у відділенні з окремим погодженням
lru 31 января 2023, 0:02
Оформил два депозита под покупку за 100 000 грн. 06.02 заканчивается первый депозит. Заказать валюту вообще нереально. Прописали в публичном договоре и инструкциях: заказ валюты только в дату окончания срока договора и не ранее чем через 10 рабочих дней. То есть если договор закончился 06.02 — то деньги вы забрать сможете только 20.02 и еще и два дня бегать за своими деньгами. В отделениях сотрудники клиентам врут нагло, что вы все заберете в один день, никаких проблем нет. Как только деньги отдал банку — все меняется.

В банке полный беспредел. С курсами отзыв полностью поддерживаю — обман. Евро курс списания указан один, а в итоге списывает намного больше. Если на карте недостаточно денег, баланс уходит в минус и если его не выровнять — нужно ещё платить банку.

Банк испытывает судя по всему большие проблемы с ликвидностью. Осенью принят закон про выкуп банка за 1 гривну государством. Поэтому вероятнее всего в банк будет введена временная администрация. Когда неизвестно. Но это вопрос времени. Сегодня убедился в этом окончательно. Нацбанку нужны основания для ввода — это ликвидность ниже требований НБУ. Поэтому они деньги только берут, а отдавать не спешат.

Буду забирать все деньги с банка и закрывать все карты. Мне банк, который работает только в одну сторону на прием — не нужен. Не рекомендую держать деньги в этом банке.
1 февраля 2023, 14:25
Так, вірно ви можете замовити валюту тільки коли у вас вже є кошти на рахунку. Після завершення депозиту, коли ваші кошти вже будуть перераховані вам на рахунок для подальшого користування ви можете замовити валюту у відділенні для подальшого зняття чи обміну.

З приводу замовлення валюти, то така ситуація у зв'язку з особливостями доставки валюти під час військового стану. Строки замовлення становлять 5-10 робочих днів (строк залежить від валюти). Ми намагаємось зробити все можливе, щоб цей процес був якомога швидшим для клієнтів.
До війни строки були швидшими. Зараз ситуація змінилася, кожен день можливі непередбачувані обставини, від відключення світла до бомбардувань :(
Тому такий строк встановлено, щоб доставка валюти була гарантованою.

16.01.2023 Банк перейшов на списання операції в валюті в режимі онлайн. Раніше через 2-3 дні через курсову різницю було досписання коштів. Відтепер з картки євро операції в гривні йде конвертація через МПС в режимі онлайн.
Так, зараз курс у нас вищий, аніж в інших банках, але ми вже думаємо як це вирішити
Курс можна дізнатися за посиланням https://sensebank.com.ua/currency-exchange#exchange-individual)

/Щиро ваш помічник Анастасія :3
Андрей Карапетян 30 января 2023, 19:14
Максимально помог с вопросом продукта, все объяснил, показал, побольше бы таких сотрудников, Андрей Селезень благодарю
30 января 2023, 19:20
Вже передали ваші теплі слова нашому Андрію 😊 Він дуже радий, ви покращили йому настрій до кінця робочого дня. Будемо раді знову бачити вас у чаті з нашими фахівцями, які будуть професійно відповідати на ваші питання ☺
Ваш форумний помічник, Нікіта *
mfn9 mfn9 28 января 2023, 7:33
Я є клієнтом банку вже багато років. Але такої підстави не очікував.
Банк ввів ліміт за валютними картками. (Хоча НБУ не обмежував розрахунки за валютними картками)
Збільшити ліміт самостійно неможливо через застосунок.
Потрібно лише через відділення та заявки які можуть розглядатися тижнями

Співробітниця у свій вихідний вирішувала мої питання.
У підтримці взагалі не можна отримати компетентну відповідь на жодне запитання.

У результаті я просрочив свій платіж за навчання.
Також підтверджую попередні відгуки що до курсу — Банк обманює клиієнтів при конвертації з євро. Курс відмінний від заявленого.

Підсумок:
Банк спеціально обмежує лімітами можливість оплати карткою і всіляко затягує процес зміни лімітів, що вказує на фінансові проблеми у Банку.
Недостатньо персоналу у відділеннях.
Не компетентна підтримка.

Взагалі можете вважати, що у вас мінус один клієнт. Хоча думаю Банку на це плювати.
28 января 2023, 14:31
Дійсно обмеженння для валютних рахунків на розрахунки за кордоном немає з боку НБУ, при проведенні операцій з картки діють саме карткові ліміти з боку банку — це тимчасовий захід, що впроваджено в межах режиму воєнного стану. Таке зменшення виконано Банком згідно умов Договору банківського обслуговування пункт 4.3.3, поступово збільшуємо значення максимальних лімітів.

З приводу оплати навчання за кордоном та обмежень на подібні операції — при розрахунку з картки немає призначення платежа, тому мова в постанові про перекази Свіфт, в нашому банку подібні операції виконуються лише у відділенні банку(на майбутнє плануємо і в додатку після зняття всіх обмежень на призначення платежів).

Курс євро став гірше, але є надія що не на довго і пов'язано це з тим, що банк перейшов на основну валюту розрахунків — доллар з 17.01 про що була новина в тому числі в додатку та стаття в базі знань, в рамках даного оновлення почав фіксуватись курс на момент проведення операції: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/9619887068562, наразі в планах прибрати курс для розрахунків з картки в євро та покращити курс найближчим часом
Полезный комментарий
mfn9 mfn9 31 января 2023, 15:16
Банк підвищів ліміт і я віконав платіж, хоч із запізненням і нервами.
Але тим не менш, все ок, проблема вирішена.

Maks M 27 января 2023, 9:56
В мене є валютний ранунок на якому з’явилася заборгованість 0,30$.
Щоб погасити заборогованість потрібно перевести swift, так як я за кордоном і переводжу з Revolut в долл — Сенс банк не пріймає і повертає гроші, переводжу з моно, повертає кошти… Як його можна погасити???
Один співробітник каже що лише потрібно прийти у відділення банку! Але як — я за кордоном.
Інший каже — відкривайте валютний рахунок в банку за кордоном та переводьте! капец!
А чому в Україні не може піти хтозь з моїх рідних в касу Альфа банку зробити платіж на реквізити??? Чому ні??? пояснення нема!
1 февраля 2023, 10:09
Дійсно, якщо така ситуація виникає з валютною карткою, то виконати поповнення можна у відділенні банку або переказом з картки іншого банку. Якщо з карткою все добре і немає ніяких блокувань, то переказ із іншого банку має проходити без проблем. Радимо вам додатково перевірити в додатку щодо блокування картки, після чого повторити спробу поповнення.
Що стосується поповнення у відділенні банку 3-ю особою, то це можливо, але у цієї людини має бути нотаріальне доручення, де буде вказано, що вона може виконати таке поповнення вашого рахунку.

Приносимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння. Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💙💛

З повагою, Андрій 😉
Khany 26 января 2023, 20:25
хочу сказать спасибо Андрею Селезню. Качественно помог в чате, оперативно и без суеты, успокоил своими интересными фразами в виде приветствия и простостой общения. Хороший сотрудник, побольше бы таких
26 января 2023, 20:36
Йой, як приємно під вечір бачити такі слова)) Передаємо Андрію ваш месседж, і дякуємо, за те, що написали цей відгук🤗 Це допомагає нашим агентам додавати більше наснаги та креативу у спілкування)

Із повагою, Марі♥
СЕРГЕЙ харьков 26 января 2023, 19:30
достают звонками моих пенсионеров и не дают как клиента ознакомится и какая сумма и какая формула и откуда такие сумащедшие суммы
1 февраля 2023, 17:32
Відправили вже, по вашому проханню, офіційним листом вам відповідь на вашу пошту. Ви завжди можете звернутись до нас в чат підтримки, щоб ми пояснили детально ваші платежі та нарахування.
В попередньому вашому зверненні ми вже пояснювали, що всі нарахування були правомірними. Пеня та штрафи вам не нараховувались від початку військового стану, згідно з Закону України № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану».
Ми маємо безліч пропозицій та акцій для клієнтів, щоб зм'якшити погашення кредитів, адже ми розуміємо, що зараз важкий час.
Все буде Україна! Бережіть себе та близьких
/Ваш помічник Анастасія
LenaTim 26 января 2023, 18:29
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Осторожно! Sense Банк внедрил «новую систему конвертации», благодаря которой курс снятия евро теперь в этом банке стал САМЫМ невыгодным в Украине, при этом дезинформировав своих клиентов (указывает на сайте и в приложении другой неверный более выгодный курс)!

23 января было произведено снятие евро в банкомате. Курс на сайте и в приложении БЫЛ УКАЗАН 40,90 грн., но почему-то снятие произошло по курсу 41,6426 грн. Обычно через 2 дня заблокированная на счету сумма списывалась по прямому курсу банка и существенно не отличалась. Но в этот раз, как выяснилось, никакого перерасчёта не будет «так как банк внедрил новую логику конвертации» и сумма осталась списана по курсу 41, 6426 грн. + комиссия за снятие (к примеру, по карте «Хамелеон это ещё 3%»), а это уже конечный курс транзакции 42,8918 грн., т. е. самый худший курс по карточным операциям в Украине! При том, что они позиционируют свой валютный курс «как один из самых выгодных».
Снимая для сравнения с карты OTP банк, которая так же конвертирует евро не по прямому курсу, а использует двойную конвертацию — из евро в доллар по курсу платёжной системы в гривну, ту же сумму в тот же день курс транзакции составил 40,75 + 1.8%, т. е. 41,4835. Разница колоссальная!

При этом деньги со счета сняли по курсу, ОТЛИЧАЮЩЕМУСЯ от курса в приложении и на сайте на 18 % (!!!), а вот ни на один вопрос сотрудник call — центра ответить не смог (например, почему курс стал гораздо больше, чем у остальных банков, работающих с двойной конвертацией), а консультант в чате вообще заявил, что смена логики конвертации — это не смена тарифов карты и банк НЕ ОБЯЗАН информировать своих клиентов заранее!!! И «ради вас изменять курс платёжной системы никто не будет», как и «делать для вас индивидуальный курс никто не будет»! Повергло в шок! Невероятное беспрецедентное хамство!

Эти «нововведения» с изменением логики конвертации делают Sense банк, ранее привлекательный по условиям, самым невыгодным для снятия в Украине. И отдельного внимания стоит тотальная дезинформация клиентов! Коммуникации с банком 0. Никто не может внятно ответить почему такая огромная разница с остальными банками, использующими двойную конвертацию.
31 января 2023, 11:22
Розуміємо вас, курс євро став дійсно гірше, але є надія що не на довго і пов'язано це з тим, що банк перейшов на основну валюту розрахунків — доллар з 17.01 про що була новина в тому числі в додатку та стаття в базі знань, в рамках даного оновлення почав фіксуватись курс на момент проведення операції, що покращило клієнтський досвід при розрахунках в валюті, але поки не для євро :( Стаття в базі знань про зміни які відбулись https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/9619887068562, наразі в планах прибрати курс для розрахунків з картки в євро вже в найближчому оновленні та покращити курс найближчим часом
Pozzz 26 января 2023, 13:17
Мною в лютому 2022р. була оформлена розстрочка строком на 12 місяців (договір № 407030472). 27.10.2022 я скористався акцією 80/20 та погасив 80% заборгованості в мобільному застосунку, про те що виконав необхідні умови мені було озвучено в контакт-центрі (неодноразово).
Станом на 26.01.23р. кредит НЕ ЗАКРИТ, постійно надходять сповіщення з запитом сплатити кредит, інформація про прострочку передається до УБКІ. При зверненні до контакт-центру або чату консультанти не можуть вирішити це питання.
Данний інцидент має ознаки введення в оману споживача.
30 января 2023, 8:21
Питання було вдало вирішене, вдячні за звернення. Ми робимо роботу над помилками, щоб у майбутньому такого не виникало. Щодо простроченого боргу в УБКІ, його видалили з моменту вашої сплати, потрібно лише очікувати оновлення інформації УБКІ. Щодо закриття кредиту, то справка дійсно трішки затримується, кредит буде орієнтовано закрито в цьому кварталі, після отримання довідки. Але це вже ніяк не буде впливатиме на вашу кредитну історію. Будемо сподіватися, це перший і останній неприємний досвід з нами, який трапився, але був вдало вирішений ☺
Ваш помічник, Нікіта.

Курс валют в Сенс Банке