Незрозуміла ситуація

klientmani 26 февраля 2020, 14:03
Отделение по адресу: Киев, ул. Крещатик, 14
У кредитному договорі є не лише обовязки клієнта, але і зобовязання банку. Інформування клієнта про зміни у роботі банка чий обовязок? У жовтні місяці 2019 року закрили Сімплмані, в якому я взяла кредит у грудні 2018. Жовтень, листопад, грудень я вношу обовязкові платежі на реквізити Сімплмані, а виявляється Альфа уже є власником мого кредиту. У січні, 10 числа, вношу платіж на реквізити Сімплмані, усе вчасно квитанції є. Наступного дня, 11, мій банк повертає платіж, як забракований. Я: невже я виплатила кредит і не замітила? Може щось із реквізитами? Що сталось? Дзвоню на телефони у договорі — тиша, телефони не робочі. В цей час розпочинається шоу. СМС від незнайомого номеру зі змістом, що я шахрай, і подзвоніть«альфа». Хто такий альфа? Чоловік каже, це таке силове управління є, може якесь «поганяло» і це бандюки? У мене пішло 5 днів на особисте розслідування, поки я вийшла на банк Альфа, співробітниця по телефону продиктувала ub рахунок, створити новий платіж і заплатити. За цей час я виявилась винною Альфа 200 грн. За що? Хто мене мав повідомити, що банк закрили і реквізити не ті? Від жовтня? Ні листа, ні смс, ні на електронку, нічого. У договорі сказано, що штраф у випадку, коли я не внесла гроші, але я ВНЕСЛА! І мене є квитанції і скріни з додатку. Тепер мене футболяють від Альфа до Укрколект, і мої квитанції не беруть до уваги. Якщо я взяла кредит 5 тисяч, а віддаю 15 тисяч, то невже не можна мені за ці кошти надіслати вчасно лист про зміну банку? Да, і тепер Альфа вже хоче не 200 грн, а 400.
26 февраля 2020, 15:10
klientmani, надійшліть, будь ласка, в особисті повідомлення номер договору. Допоможу вирішити питання.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
27 февраля 2020, 8:47
Del
klientmani
klientmani
31 марта 2020, 2:22
Пройшов місяць... Тихо. Ніхто моє питання не вирішує, навіть не намагається. Подарувала гроші банку, надіюсь на ліки для вас, якщо вони вам допоможуть. Я розумію що адвокат вийшов би ще дорожче, тому здалась. Але так хочеться щоби хтось вас провчив. Щоб аж гикалось від одного вигляду грошей, особливо не зароблених чесною працею. У банку винних не має, винен завжди клієнт. Ніхто навіть слухати не хоче, одне торочать «заплатіть». Всі заплатять по ділах своїх, я за свої, ви за свої. Але вам не страшно, що скільки людей проклинають вас? Спокою та добра вашим родинам. Бог вам суддя.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке