Консультація

peremogaj 12 августа 2019, 13:49
Пару днів назад задумалась над відкриттям кредитної карти. Почала вивчати умови банків. Була в Приваті і в Авалі, ну і на кінець в Альфі. В цілому у всіх є свої якісь нюанси, особливо якщо порівнювати з пропозиціями почутими. Але в Альфі мене позитивно здивувала відсутність черг, на відміну від Приват і активність персоналу. Менеджер Катерина вічливо і доступно пояснила умови і вигоди кредиток. І якщо чесно мене зацікавила картка ЕКО-Максимум, зручно, що можна знімати готівку, надається і 62 дні пільгового періоду, а ще 4% кеш-беку, що приємно. Думаю над оформленням. Менеджер зуміла мене переконати. Більше б таких працівників у банках, які можуть все детально розказати і зацікавити.
12 августа 2019, 13:57
peremogaj, доброго дня. Дякуємо, що знайшли час для відгуку. ЕКО-Максимум — хороший вибір! Оформляйте — не пошкодуєте:)

Vitalii U
Vitalii U
12 августа 2019, 23:07
По картці ЕКО- Максимум прошу врахувати наявність щомісячної комісії 3.5% від суми заборгованості, та що «кешбек» за цією карткою надається лише у вигляді бонусів за програмою лояльності ЕКО за формулою = до 2% за покупки в мережі ЕКО та до 2% за покупки будь&де, що аж ніяк не становить у підсумку 4% кешбеку.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке