WladimirSM 26 июня 2023, 21:52
Интересная ситуация сложилась с банком.
В октябре 2022 года, направили международный перевод в швейцарских франках со своего счета на свой же счет в Сенс-банке (правда в Евро). Расчет был на то, что банк автоматически конвертирует по своему курсу франки в евро и зачислит на мой счет.
Но вышло интереснее…
После обращений в поддержку, мне порекомендовали открыть виртуальный счет в франках, что и было сделано. 50 франков поступили на него.
Но пользоваться ими, оказывается, я не могу — ни снять, ни перевести в грн, НИ-ЧЕ-ГО.
Сказали, обращаться в отделение.
Окей, приехали в отделение — декабрь 2022 — написали заявление (надо обменять на межбанке). Уверяли, что все решат.
Итогов нет до сих пор.
Мало того, что банк не возвращает мне мои деньги более чем 8 месяцев,
так этот цирк еще стал снимать комиссию за обслуживание счета!
Господа, за что я плачу комиссию, если я не могу пользоваться счетом???
Уже 10 франков банк себе экпроприировал.
Это у Вас такая политика? Раз российиских олигархов от банка отстранили, так мы будем за счет украинцев отыгрываться?
14 июля 2023, 17:29
Дійсно, свіфт за замовчуванням немає конвертації. Але існує конверсійний платіж, який дорожче та конвертується до зарахування, в даному випадку був звичайний переказ та при зарахуванні кошти зависли у нас в банку. Пізніше вам порекомендували відкрити рахунок для подальшого зарахування та продажу на міжбанківському ринку, але заявка не була виконана через технічну помилку. В слід чого, так як не було руху коштів по рахунку почала утримуватись комісія за не активний рахунок (списується згідно тарифу, але не більше залишку по рахунку), цей тариф був та залишається актуальним.

На поточний момент після вашого звернення до нас, ми вже вирішили питання продавши валюту по дистанційній заявці та повернули різницю та комісію.
Раді, що змогли вирішити цю проблему та допомогти вам.

В подальшому рекомендуємо відразу звертатись до нас в чат або відео чат для отримання консультацій.
Ми зацікавлені надавати якісні та своєчасні фінансові послуги.

Disnomia 26 июня 2023, 14:48
На початку червня заблокували 2 карткових рахунки без попереднього повідомлення та пояснення причин. До додатку доступу так само не маю, однак повідомлення щодо пропозицій банку продовжують надходити. На мій запит підтримка не може надати чіткого пояснення щодо причини блокування, натомість відправляє посилання на пункти договору, на які міг посилатися банк. Самостійно в мене не виходить співвіднести, на що саме посилався банк. Враження нібито банк дискримінує своїх клієнтів.
26 июня 2023, 18:42
В жодному разі ми ніколи та нікого не хотіли дискримінувати чи образити подібним, але відносити між банком та клієнтом регулються Договором про банківське обслуговування. Згідно пункту 4.3 цього договору, банк має право припинити співпрацю з клієнтом та обслуговування його рахунків в банку. На жаль, як вам і писали раніше наші працівники в чаті, причина блокування не вказується, лише пункт Договору згідно якого воно було припинено.
З переліком причин, через які може бути припинено відносини з клієнтом, ви можете переглянути за посиланням в нашій Базі знань для клієнтів https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/10173179569554?source=search

З повагою, Андрій
Елена Батрун 20 июня 2023, 20:33
В начале месяца пропала возможность зайти в банкинг через мобильное приложение. Прислали уведомление что это мол досс атака со стороны страны агрессора, по истечении нескольких дней таже ситуация, но теперь высветило что моё устройство заблокировано. Кое-как нашел отделение банка в Киеве и оказалось что мой счёт заблокирован по требованию НБУ так как по нему за прошлый месяц было, внимание, АЖ 500 000 гривен, я подумал что это шутка и попросил дать выписку по счёту за прошлый месяц, менеджер отказала сославшись на то что это вроде как не возможно.
Откуда и куда через мой счёт прошло пол миллиона гривен остаётся загадкой, ну и ладно, с таким отношением к клиентам пусть будет так, но с полумиллиона могли хотя бы на пиво оставить что-ли, в конце концов найти рабочее отделение в столице оказалось не так уж просто.
И самое смешное что я не могу ничего доказать, вход в банкинг невозможен, выписки по счёту нет. Хорошо что на счету было всего 50 гривен на обслуживание счёта 😂
20 июня 2023, 21:55
У випадку, якщо вам на рахунок надходить велика кількість переказів, які не підтверджені ні доходом, ні підтверджуючими документами про доходи банк може відмовити вам в обслуговуванні згідно з п. 4.3 ДКБО.
Ми як банк зобов'язані перевіряти операції наших клієнтів, оскільки ми діємо згідно з Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення».
Виписку з датами за будь який період ви можете замовити як в чаті підтримки/відео чаті так і у відділенні з фізичною печаткою без будь яких проблем, у разі якщо вам було відмовлено в наданні виписки — просимо детальніше описати ситуацію в особисті повідомлення.

Анастасія, ваша помічниця
Ольга Козлова 19 июня 2023, 22:25
Хочу висловити свою вдячність працівникам підтримки, які виходили зі мною сьогодні на зв’язок, а саме Елізару (відеочат) і Володимиру Фесько (текстовий чат). Виключно професійна допомога в найкоротший термін. І не тільки фінансова. Деякі з ваших консультантів, як виявилося, мають вищу психологічну освіту, і можуть надавати психологічну допомогу.

Взагалі, хочу сказати, що я багато разів з різних питань зверталася до служби підтримки вашого банку, і ще жодного разу не було, щоб моя проблема залишилася невирішеною. Завжди швидко, завжди присутнє бажання іти назустріч клієнту, відкритість, докладні пояснення. Ніколи до мого питання не ставилися поверхнево. Скільки я вже з вашим банком, скільки досвіду в інших банках навіть інших країн, і кожного разу я знову розумію, що краще годі й шукати. Дякую, я ще довго буду вашим клієнтом:)
19 июня 2023, 22:28
Дуже вдячні за такий щирий та розгорнутий відгук. Такі слова надихають працювати ще старанніше. Передамо Володимиру та Елізару вашу подяку.
Tregub007 18 июня 2023, 6:56
Много лет пользовался уґслугами банка, но последний случай заставил подумать о закритии счета.абсолютно не адекватное хамское отношение к клиенту и равнодушие и неуважение .27 лет в бинесе, но такого не встречал.никому ге советую пользоваться услкгами єтого банка.
21 июня 2023, 13:00
Дуже хотіли допомогти вирішити ситуацію та розібратися, щоб у майбутньому не виникало таких ситуацій. На жаль, не отримали від вас відповіді, щодо деталей(
Якщо буде час — напишіть нам повторно, будь ласка.
Ваш помічник, Микита
ALDanilov 16 июня 2023, 10:19
Хочу залишити подяку співробітнику чату Вікторія Гайова за швидку, гарну, стислу та зрозумілу консультацію
16 июня 2023, 10:24
Щиро раді, що ви залишилися задоволені, після чату з Вікторією. Обов'язково передамо їй ваші слова, щоб вона посміхнулася 😍
*Микита
Jassmminne 16 июня 2023, 0:17
Відправила з європейського банку 450 євро, на рахунок прийшло 435 євро. Рахунок в євро. Банк відправник підтвердив письмово, що комісію не брав, більше того, при відправці переказу, комісія була вказана 0. Не зрозуміло куди поділися 15 євро. Прошу пояснити дану ситуацію. Наперед вдячна.
22 июня 2023, 14:12
В даному випадку з нашого боку комісія не здіймалася. Між відправником і отримувачем існує банк кореспондент, саме він і бере комісію.
Тому дійсно, ви могли при відправленні не бачити дану комісію, а вже при зарахуванні — сума відрізнялась.
Ваш помічник, Микита
yuliya01 14 июня 2023, 11:46
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 106/2
Я є клієнтом відділення м.Київ, пр. Берестейський 106.
Це найзручніше для мене відділення і з початку війни всю іноземну валюту знімала через це відділення. На жаль, інколи не було купюр нового зразку і видавали старого (дуже рідко, оскільки знають, що я завжди надаю перевагу новим купюрам). В один із крайніх візитів видали ідеальні хрусткі купюри 2006 року і на одній з них була пляма, яку я не помітила. Обмінники і Приват відмовився приймати цю купюру, термінали привата більше не приймають долари.Я звернулася до відділення, пояснила ситуацію і банк, перевіривши інформацію по камерах, погодився взяти в мене купюру.
Дуже приємно, що банк йде на зустріч постійним клієнтам. Дякую Тетяні, начальнику відділення за розуміння і сприяння у вирішенні питання.
14 июня 2023, 12:00
Дуже дякуємо вам за відгук! Для нас це дуже важливо і приємно 💙
Завжди раді допомогти і піти на зустріч, коли це можливо. Вдячні за співпрацю 😊
core499 12 июня 2023, 13:39
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 106/2
Если у вас заканчивается депозит то заказывайте деньги за неделю!
Никто не звонил и не предупреждал о конце срока депозита. Но ладно.
Позвонил сам, сказали минимум 5 дней ждать нужно.
У банка такие проблемы? все бегут и снимают деньги?
лучше б не связывался с вами.

PS: вижу что у всех деньги за пользование картой снимают. тоже жлобский ход со стороны банка. еще одна причина уходить от него.
12 июня 2023, 14:55
Після закінчення депозиту кошти автоматично переводяться на картку або на рахунок під який було відкрито депозит. У зв'язку з особливостями доставки валюти під час військового стану максимальні строки замовлення становлять 5 днів. Всі служби банку докладають максимальних зусиль для задоволення потреб клієнтів у готівці. Але на даний момент, це максимально короткі терміни в які ми можемо гарантувати успішне зняття.

Ми скоротили терміни для броні і вносимо зміни у п. 4.2.7. ДБО. Від 9 березня клієнт зобов'язаний попередити банк за 5 робочих днів до дня, в який бажає зняти кошти, ми йдемо назустріч і не враховуємо вихідні дні в підрахунок щоб ви могли швидше отримати готівку.

Так, у нас є плата за пакет послуг, але її можна уникнути виконавши умови безкоштовності.

SOR 12 июня 2023, 13:37
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 17/52-А
Вопрос к завсегдатаям — быть смелым или дрожать от приближения бщедности. Много шума в сети о банке, хотя банк стабильно работает. Я человек, который окончил шлолу для умственно осталых с золотой медАЛъЮ ТАК И НЕ ПОНЯЛ НИЧЕГО: кто из знатоков подскажет — банк и дальше будет стабильно работать или депозит надо убирать?
Sense Bank 12 июня 2023, 14:02
Доброго дня, на жаль, від вчорашнього дня росія намагається вплинути своїми DDoS-атаками на роботу застосунку Sense SuperApp, та на життя наших клієнтів. Ми постійно стримуємо ці атаки та даємо відсіч, проте це швидко, на жаль, відновити не можна.
Зараз можуть спостерігатися проблеми з:
🔹 Sense SuperApp
🔹 Чату та відеочату
🔹 Бази знань
🔹 p2p-операцій

При цьому доступні операції з картками:
✔ зняття готівки
✔ розрахунок в терміналах

Гроші наших клієнтів — у безпеці. Дякуємо за розуміння.
Як тільки все запрацює, ми неодмінно повідомимо у наших соцмережах та на офіційному сайті.
Слідкуйте за нами за наступними посиланнями:
У Телеграмі https://t.me/sensebank
У Інстаграмі https://instagram.com/sensebank.official
У Фейсбуці https://www.facebook.com/SenseBankUkraine
Наш сайт: https://sensebank.com.ua/
Magikus 12 июня 2023, 12:35
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 7
Коли заходиш до відділенні і ідеш до каси, по дорозі сидять менеджера, які відразу починають незадоволено на тебе дивитись (вираз обличчя передати не можу) таке враження що ти прийшов їх вбивати чи грабувати), не дуже приємно себе почуваєш.
12 июня 2023, 13:40
Сьогодні на банк відбуваються DDoS-атаки, успішно відбили всі, але короткий період часу були проблеми в роботі систем. Можливо, саме через це співробітники відділення були сумними 🙄

Додатково зв'яжемось з колегами, щоб проговорити цю ситуацію на майбутнє. Будемо все ж раді бачити вас нашим клієнтом. Детальніше проговоримо в особисті повідомлення. Гарного дня
Бережіть себе та близьких, все буде Україна
^З повагою, Богдан
Вакуленко Павел 11 июня 2023, 18:04
Отделение по адресу: Киев, ул. Р. Окипной, 4-А
Сегодня 9 июня 2023 года, наконец-то, забрал последний долларовый депозит в Сенсе (Альфа-Банк), отделение Раисы Окипной, 4а. Пытались всунуть доллары 1996 года, хотя в кассе есть иного образца в любом количестве. И всё время отвечают, когда возмущаешься, что купюры слишком изношены, что других нет и подкрепления не будет. Обратился к заведующей отделения Мельник Ольге Алексеевне, обосновал причину недовольства, так она вместо того, чтобы помочь, начала рассказывать, что такие купюры нормальные, они везде ходят и их можно обменять в любом обменнике или банке. Хотя прекрасно сама знает, что такие изношенные банкноты принимают только с комиссией минимум 10%. Она же не с Луны или Марса прилетела, и типа не при делах. Поэтому сказала мне «обращайтесь в Нацбанк» и, знаете, снова на помощь пришёл старший экономист Сергей Куманский. Мне всё поменяли на нормальные купюры нового образца. И, вообще, пару слов о заведующей отделением Ольге Алексеевне. Непрофессионально себя ведёт с клиентами, вызывает нервозность и раздражение. Сколько раз я приходил, только и видел её, разговаривающей по телефону или играющей в карты за компьютером. Толку от неё никакого. И ещё, когда я уже уходил, то она кричала Сергею Куманскому в мой адрес — пусть, мол, закрывает все счета и карты, что им такие клиенты, как я и моя супруга не нужны. Ужасное отделение, и не секрет, что весь персонал за год, кроме Куманского, обновился. Видно, не только несладко клиентам банка, но и персоналу от такого руководителя. Надеюсь, администрация правления банка Сенс сделает должные выводы. Честно говоря, не ожидал такого от Мельник Ольги Алексеевны, поначалу она мне показалась хорошим и достойным руководителем. Я разместил в Сенсе (Альфа-Банк) огромное количество депозитов и не только. Но теперь очень сожалею об этом.
Больше не открою в этом отделении ни одного депозита, благодаря поведению руководителя отделения Мельник Ольги Алексеевны. Какой поп, такой и приход.
16 июня 2023, 16:12
Нам дуже шкода, що ви вирішили припинити співпрацю з нами :( Ми передали інформацію керівникам мережі відділень, обов'язково розберуться в ситуації з словами про «закриття рахунків» і «непотрібних клієнтів», це зовсім не нормальна ситуація і такого бути не повинно в жодному випадку. З приводу інших ваших зауважень, про розмови по телефону — це можуть бути дзвінки клієнтам, оскільки багато хто зараз знаходиться закордоном і зв'язок зі своїм менеджером можуть тримати лише так. А будь-які ігри фізично не доступні на робочому комп'ютері, оскільки це не передбачено функціоналом пристрою і дозволами від СБ. Ситуація з купюрами, ми розуміємо, що багато обмінників та банків не хочуть приймати собі купюри старого зразку, проте вони все ще актуальні. Ми, як банк, приймаємо всі купюри 1996 р і новіші, відповідно так само їх і видаємо, головне щоб купюри були без ознак зношеності — це головний параметр, а не рік їх випуску. Тому якщо вам відмовляють в прийнятті таких купюр — можна звернутись до нашого відділення і поповнити рахунок в банку.
Анастасія, ваша помічниця
smahtina92 10 июня 2023, 8:46
Швидко, якісно. Дякую менеджеру Оксані за швидку відповідь і у вирішенні питання
10 июня 2023, 9:03
Нам дуже приємно бачити, що ви залишились задоволені обслуговуванням та роботою нашої Оксани, що спілкувалась із вами в чаті 🥰 Обов'язково передамо вашу подяку їй. Якщо виникнуть нові питання — пишіть. Ми завжди раді допомогти 😉

/Андрій
Oksana83M 8 июня 2023, 12:09
Спілкувалася з спеціалістом Анастасією Симко.
Приємне спілкування, чіткі відповіді.
Вдячна.Нехай щастить.
Мирного неба.
Sense Bank 8 июня 2023, 12:18
Щиро радий, що Анастасія вам допомогла та проявила свій скіл агентки підтримки 😊
Ваша подяка вже прямує до Анастасії.
Віримо в Перемогу! 💙💛
Dmytro1111 5 июня 2023, 16:05
2 или 3 июня я писал отзыв о банке о том, что с карты, которой я не пользовался более 6 месяцев сняли «годовое обслуживание за пользование кредитным лимитом». Не пользовался картой я потому что лимит по ней мне уменьшили с 50000 до 18000 во время войны хоть я ничего не нарушал. А лимитом в 18000 мне пользоваться не интересно, т.к. я проживаю за границей, этих денег хватает на 1−2 недели, а пополнять карту в Украине мне некому. Но уменьшения лимита — это оказалось первой подлостью. Тем, что списали деньги за обслуживание, меня загнали на «минус 100 гривен» кредитного лимита. Это было 02.06. А уже 04.06 с меня списывают еще 100 гривен «за расчетно-кассовое обслуживание», т.к. у меня не полностью погашен кредитный лимит. То есть 2 числа сами загнали меня «в минус», а 4 числа начислили мне за этот «минус» штраф. Банк был кацапским и остался кацапским — где в основе обогащения не сделать клиента богатым и счастливым, а обмануть его хоть на 100 гривен и радоваться этому. Я буду закрывать все счета и рвать все отношения с этим «недо-банком», и естественно, составлю жалобу в НБУ по данному факту. Если этот банк еще не лишили лицензии, о чем писали в новостях, надеюсь, моя жалоба станет «последней каплей» для решения Регулятора.
7 июня 2023, 13:45
У тарифах рахунку чітко вказано, що є річне обслуговування. Картка активна — логічно, що списання буде. Якщо ж ви не користувалися цим рахунком, можна було б подати запит на закриття. Дана плата — це плата за продукт, а не за кількість кредитного ліміту.
Щодо другої комісії:
Згідно з п.11.1.1. ДКБО «У випадку необхідності внесення змін до Правил користування Карткою або Тарифів на обслуговування Картки, Банк не пізніше ніж за 30 (Тридцять) календарних днів до дати з якої застосовуватимуться змінені Правила користування Карткою або Тарифи на обслуговування Картки, направляє Клієнтам повідомлення про такі зміни шляхом розміщення відповідного повідомлення на Інтернет-сторінці Банку.».
Повідомлення було опубліковано:https://sensebank.com.ua/news/zmini-do-tarifiv-za-kreditnimi-kartkami-at-sense-bank-ukraina
В якості індивідуального підходу кошти були компенсовані. Але більше такого не буде. Якщо рахунок не потрібний — рекомендуємо подати запит на закриття, щоб не виникло списань у майбутньому.
Ваш помічник, Микита)
MaxTirpiz 5 июня 2023, 12:05
Якщо у Сенсі немає кредитів та кредитних карток — відмінний, коректний банк для щоденних потреб. Особливо у військовий стан.
Так, з боржниками Сенс поводиться доволі жорстко. Але борги — це проблема боржника.
5 июня 2023, 12:12
Дуже дякуємо вам за відгук і співпрацю 🤝

З боржниками все не так «жорстко», як може здаватися. Є акції з прощення, є реструктуризації для тих, кому складно платити «довоєнні» платежі. Банк розглядає кожну ситуації і велика ймовірність, що піде назустріч. Головне в складній фінансовій ситуації не просто пропускати платежі, а уточнювати можливості, адже вони справді є
^З повагою, Богдан
5gallas 3 июня 2023, 16:38
Отделение по адресу: Киев, ул. Бориспольская, 4
То була проблема зі входом в додаток Sense, бо мала від‘ємний баланс рахунку Водафон на 60 гривень, то sim картка була заблокована, а я знаходжуся за кордоном, бо війна. То хлопець з чату з банком у додатку поповнив мені рахунок на 100 гривень з особистого рахунку, бо розумів, що я була в безвиході, Такі люди, як Володимир Яресько, окраса та професіонал банку! Хочу зазначити, що я клієнт банку багато років, маю там пенсійний рахунок і дуже задоволена, завжди професійні і ввічливі працівники різних ланок в реальному спілкуванні та онлайн також! Так тримати!
3 июня 2023, 17:17
Так буває 😊 Адже наші працівники завжди готові йди на зустріч клієнтам та допомогати їм в будь-якій ситуації, навіть таким простим способом, як звичайне поповнення мобільного. Ми раді, що ви залишились задоволені роботою нашого Володимира, і ми обов'язково передамо ваші слова вдячності йому.
Дякуємо, що залишаєтесь з нами всі ці роки 💕

З повагою, ваш помічник Андрій 💙
Минфин
Ответ администратора
4 июня 2023, 11:42
Відгук зарахований (на 04.06.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
Lidia Kr 2 июня 2023, 19:52
Звернулась до банку через Мінфін стосовно боргу і можливості реструктуризації так як не маю можливості закрити вчасно. Отримала відповідь стосовно питання.
Але після цього до мене зателефонував представник банку стосовно боргу. Під час розмови я пояснила ситуацію й те що не зможу закрити заборгованість вчасно.
У відповідь я отримала некоректні питання (стосовно мого особистого життя. Типу, а хто мене утримує, нехай він і платить.). А також почала підвищувати тон розмови, що, на мою думку, не є коректним в даному спілкуванні.
Хочу додати й те, що маючи можливість я відразу закрила інший кредит у вашому банку.
А по картці завжди намагалася вносити платежі.
Sense Bank 8 июня 2023, 8:19
Розібралися у ситуації та:
1. Щодо розмови з колегами з відділу заборгованості, була прослухана розмова. Стосовно уточнюючих питань, то їх мета була дізнатися ваші фінансові можливості та зрозуміти, чи можете ви зараз вносити кошти або ні. Можливо допомогти вам та надати можливість отримати акцію спрощення або реструктуризацію.
Проте в жодному разі колега не мала наміру вас образити або отримати зайву особисту вашу інформацію;
2. Вчора була надана вам реструктуризація по кредитній картці на ваш запит. Ми розуміємо, що зараз у кожного може бути скрутна година, тому намагаємося в індивідуальному порядку підходити до допомоги у вирішенні питань наших клієнтів.

Я вам дуже вдячний, що ви сумлінно виконуєте ваші зобов'язання!
Бажаю вам, щоб все було добре, а також ми всі дочекалися Перемоги 💙💛
Dmytro1111 2 июня 2023, 13:49
До начала войны на моих картах Альфа — банка было около 250 000 гривен. Сейчас мне «оставили с барского плеча» аж 18000 гривен. Украли (обнулили) около 1000 гривен бонусов, которые я заработал себе в виде «кэшбека» по карте Тревел. А дальше- самое интересное. Я не пользуюсь картой Сенс банка т.к. не вижу в этом смысла так как кредитный лимит 18000 или 450 евро. На личном счету — нули. И вдруг с меня списывают 150гривен за «годовое обслуживание» загоняя меня в «минуса» по кредитному лимиту. Как я им отдам эти деньги? В Украине у меня никого не осталось, а сделать swift- перевод в Украину на 4 евро — маразм. Я обращался в банк несколько раз с требованием восстановить довоенные лимиты — они ноют, что у них самих нет денег. Очень надеюсь, НБУ лишит этих пройдох лицензии.
ElenaUzun72 2 июня 2023, 12:33
Сегодня закрывала счёт в банке и помогала мне в этом Анастасия Симко. Очень было проблемно, так как я нахожусь за границей. Не получилось, была в отчаянии! Но Анастасия помогла!!! Решила мою проблему буквально за несколько минут))) Очень благодарна ей!!! Она прекрасный специалист!!! Благодарю банк, что в своё время, когда мне нужна была денежная помощь, предоставил ее мне!) Благополучия и процветания вам!!! Анастасии Симко огромная благодарность!!!😇😊🥰
2 июня 2023, 12:36
Наша Анастасія дійсно чарівниця! Дуже раді, що ви залишилися з гарним настроєм і приємними емоціями, після спілкування з нами. Обов'язково передамо ваші слова подяки Анастасії, вона буде задоволена 😍
Ваш чарівник, Микита 😉

Курс валют в Сенс Банке