ougdnvwp 13 марта 2022, 0:06
ПУМБ, у вас на главной странице сайта висит мат. Что характеризует вас и вашего владельца соответствующим образом. Вам никто ещё на это не указывал?
PUMB 17 марта 2022, 17:15
Цитата українських прикордонників з острова Зміїний в Чорному морі, які перед смертю матом послали російський військовий корабель, стала символом війни в Україні проти РФ. Ми разом із нашою країною та українцями вже 30 років у всі кризові періоди. На війні всі засоби боротьби добрі – економічні, дипломатичні, ідеологічні, інформаційні. Ми разом наближаємо нашу перемогу!
natashaGra 11 марта 2022, 21:40
Нахожусь за границей, хотела перевести деньги с накопительных вкладов на карту, но сим карту потеряла. Заменить в приложение номер телефона невозможно. Только идти в отделение. Худшего отношения к клиенту не видела. В большинстве банков эта процедура не вызвала шока у операторов. И это при том, что с собой у меня есть все документы. Никому не рекомендую этот банк, в трудную минуту подставит
PUMB 12 марта 2022, 17:43
Доброго дня!
Змінити фінансовий номер телефону дистанційно технічно немає можливості. Змінити номер телефону можливо у відділенні банку ПУМБ з оригіналами паспорта та ІПН.
Рекомендуємо спробувати звернутись до мобільного оператора для уточнення способів можливості відновлення номеру.
Повідомляємо, в мобільному додатку ПУМБ Online частина операцій може проходити без підтвердження ОТР-паролем і виконується одразу після натискання кнопки «Оплатити»/»Далі»/«Підтвердити».
Перелік операцій, які можуть бути здійснені без підтвердження ОТР-паролем:
— А2А (на рахунки в ПУМБ третім особам);
— А2А (на рахунки в ін.банках);
— поповнення депозиту;
— здійснення комунальних платежів;
— поповнення мобільного телефону.
Вказані вище операції також можуть бути здійснені як без підтвердження ОТР-паролем, так і за умови підтвердження ОТР-паролем.
Операція здійснюється без підтвердження ОТР-паролем якщо система не вбачає ризику у проведенні такої операції без ОТP. Рішення про необхідність підтвердження операції ОТР-паролем приймається системою моніторингу автоматично і залежить від багатьох чинників.
Kovpak27 11 марта 2022, 15:48
Во время войны проценты начисляются, хотя б могли их убрать для тех людей которые остались без доходов, и которые проживают в в эпицентре этих событий, вот ваше истинное лицо.
PUMB 11 марта 2022, 17:50
Вітаємо!
З 3 березня ми встановили кредитні канікули з лонгацією (подовженням) строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW.

Протягом дії кредитних канікул обов’язкові платежі будуть складатися лише з відсотків та щомісячної комісії за кредитом. А погашення платежів по тілу кредиту відтерміновується та сплачується протягом періоду, на який буде подовжено строк дії кредитного договору.

Умови надання кредитних канікул з подовженням строку договору:

-надаються власникам кредитів готівкою кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW,
-термін кредитних канікул та подовження строку дії кредитного договору — 3 місяці
-для кредитів, за якими немає діючих кредитних канікул,
-щомісячна комісія протягом подовженого строку дії кредитного договору не нараховується,
-реальна відсоткова ставка та дата внесення обов’язкових платежів не змінюються.

Щодо кредитних карт, то банк встановив для всіх кредитних карток «кредитні канікули», а саме в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).

Штрафів і підвищених відсотків за непогашені заборгованості не нарахуємо за всіма кредитами.
Nik1Nik2 11 марта 2022, 15:10
До початку війни до роботи інтернет-банкінгу ПУМБ великих зауважень не було.
Якщо не зважати на меншу функціональність додатку у порівнінні з веб версією.
Але після 24 лютого в деяких районах України не працюють всі мобільні оператори. Може так і потрібно у воєнних умовах. Але в таких умовах неможливо працювати з інтернет-банкінгом по причині двох факторної аутентифікації (пароль та ОТП-пароль у виді СМС на телефон).
І якщо в мирних умовах до такої аутентифікації не було питань, то зараз це становиться проблемою. Вся країна перебудовується. Крім банків, серед яких і ПУМБ.
Треба терміново перебудовуватися на воєнний час!
Необхідна ідентифікація клієнта??? Будь ласка! В 2022 році, якщо є інтернет, для ідентифікації можна використати месенджери або Дію. При цьому розмови з клієнтом або обмін повідомленнями можуть бути збережені.
Нажаль, цією проблемою нема кому займатися (((
Я так розумію, що керівництво банку вже евакуювалось зі своїх робочих місць, а працівники інших ланок не мають повноважень.
І поважному сайту minfin.com,ua необхідно підключитися до розв’язання цієї проблеми
PUMB 12 марта 2022, 17:38
Вітаємо!

Запит ОТР-коду при вході – так спрацьовує безпека, що є додатковим захистом (система моніторингу аналізує чинники по кожному клієнту індивідуально і приймає рішення щодо необхідності ОТР-підтвердження при вході). Вимкнути запит ОТР-коду при вході немає можливості.
Aramatmish 10 марта 2022, 12:28
Добрый день! Звонила на горячую линию банка, хотела уточнить насчет получения валютных переводов (swift, money gramm…). Интересовало, можно ли сейчас, в условиях войны, получить перевод из-за рубежа. В ответ, на вопрос касательно переводов, голосовой помощник Полина выдает следующую информацию: по Вашему номеру ПУМБ он лайн заблокирован из-за подозрительных операций и оператор контакт — центра не может снять это ограничение, обратитетсь с паспортом и кодом на отделение (при этом, я звонила не с финансового номера). Дальше звонок обрывается… Нравится обслуживание в Вашем банке, хотелось бы, чтобы Вы обратили внимание на эту проблему, что голосовой помощник Полина не всегда является помощником, а выводит клиентов из себя (в моем случае).
PUMB 10 марта 2022, 16:40
Доброго дня!

Повідомляємо, що на даний час дозволена виплата клієнтам міжнародних грошових переказів Western Union/MoneyGram/Ria, які прийшли з-за кордону в USD, EUR, UAH.
Виплата з Росії, Білорусії, а також всі перекази в російських рублях – заборонені.
Дякуємо, що звернули увагу на дану проблему та повідомили.
Щоб ми могли перевірити статус Ваших договорів, будь ласка, вкажіть в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону або ІПН.
Господи, люди которые пишут что это худший банк? Вы вообще пользовались другими? У меня был приват, Райфайзен, дельта (земля пухом) и из всего понравился только пумб. Распишу причины:
1)Вообще нет комиссии, по этой причине закрыл карту в ненавистном авале
2)Банк без проблем кредитует. Брал в рассрочку телевизор без переплат. Кредиты наличными можно брать прямо в приложении. Сейчас являюсь «счастливым обладателем» кредита на 35к грн, очень порадовало что вместо 2200 в месяц, банк на период войны просит только 700 гривен. Кредитный лимит на карте из-за военных действий срезали с 20к до 5к, но через пару дней сделали 10к. Банк идёт на встречу клиентам, это очень радует.
3)Получал два swift перевода. Один в злотых, другой в евро. Валютные карты открыл прямо в приложении, банк посещать не потребовалось. Очень удобно.
4)Топовое мобильное приложение. Очень удобно смотреть расходы, приходы, платить коммуналку, пополнять счёт (клиенты аваля понимают о чем я). Переводы без комиссии.

Этот банк реально радует своим подходом к людям, хочу поблагодарить всех сотрудников отделения в г. Кропивницкий и всех кто имеет отношение к пересмотру кредитных условий в период войны. Спасибо, ребят, вы лучшие.
PUMB 10 марта 2022, 16:24
Вітаємо!

Спасибі за Ваш відгук та що обрали нас. Ми постійно працюємо над удосконаленням нашого сервісу та послуг для зручності та забезпечення потреб клієнтів.

Дякуємо Вам за співпрацю!
valerial 10 марта 2022, 9:00
03.03.22 с США был перевод на карту ПУМБ в валюте, сегодня 10.03.22 денег так и нет. Я их вообще дождусь или уже все?
PUMB 10 марта 2022, 16:17
Вітаємо!
Будь ласка, уточніть в особисті повідомлення наступні дані: Ваші ПІБ, Ваш фінансовий номер телефону або ІПН, суму переказу та спосіб яким Вам здійснювали переказ ( по реквізитах рахунку чи номеру карти).
Anna04091992 8 марта 2022, 23:17
Когда моюно будет снять или перевести с кредитки на дебетовую картку, раньше все было без проблем понятно что сейчас война, но все же хочеться что бы банк помогал своим клиентам, и в связи з жалобами клиентов какие то делал привилегии.
PUMB 9 марта 2022, 15:04
Доброго дня.
Кредитні кошти доступні для розрахунків в магазинах, інтернеті та при оплаті послуг у додатку ПУМБ Online. Перекази на інші картки та зняття готівки можливе за рахунок особистих коштів.
Якщо в Вас є особисті кошти, можете в ЛС написати свої дані, фін. номер та ІНН, щоб ми могли розглянути Вашу ситуацію та допогти.
Star69610686 7 марта 2022, 21:16
Это самый худший банк
Обходите его стороной. Берегите нервы
PUMB 8 марта 2022, 16:18
Вітаємо!
Розкажіть, будь ласка, детальніше про ситуацію, що трапилась. Ми обов'язково в усьому розберемося.
shulzhenkoel 7 марта 2022, 13:36
За 12 дней войны ни разу не заправили банкоматы в Авдеевке, Донецкая область. За это время ощад банк заправил 3 раза, приват 3 раза и только ПУМБ ждет, когда нас захватят, чтобы можно было не давать людям деньги.
PUMB 7 марта 2022, 13:44
Вітаємо! Ми працюємо над обслуговуванням банкоматів у посиленому режимі та заправляємо всі банкомати, доступні з урахуванням безпекової ситуації та складної ситуації на дорогах. Власники карток ПУМБможуть тримати готівку у банкоматах інших банків, а також в магазинах (АТБ, Сільпо, Фора, Варус, Новус (до 500 грн), Сім23 (до 2 000 грн), Лоток, Точка, Траш, FOZZY, ROSHEN (до 500 грн), на АЗК(OKKO, WOG, УКРНАФТА (до 5 000 грн), БРСМ-Нафта (до 500 грн) та в аптеках (Біла Ромашка, «Аптека 911», «Аптека Оптових Цін»). Щодня до сервісу приєднуються нові торгові мережі.
Natulik 7 марта 2022, 12:59
Почему начисляются проценты? Это самый отвратительный банк, который я знаю.Мало того, что лимит урезают, карточки блокируют, перекинуть с карты не возможно, ещё и проценты начислены
PUMB 7 марта 2022, 13:22
Доброго дня! Для полегшеного погашення кредитів ми автоматично підключили кредитні канікули тривалістю 3 місяці по всіх кредитних картках, готівкових та товарних кредитах. Протягом цього періоду мінімальний платіж складається лише з нарахованих відсотків, тіло кредиту не входить до платежу. Користування кредитним лімітом відновлено для активних клієнтів. Ліміти розраховуються індивідуально та можуть бути використані для розрахунків в магазинах, інтернет-оплат та при оплат послуг у мобільному ПУМБ Online. Грошові перекази та зняття готівки доступні лише за рахунок особистих коштів.
Андрій Кришталь 7 марта 2022, 9:42
При повытке в мобильно приложении обменять USD на UAH получаю «невозможно получить обменный курс».
Дозвонитьтся в банк не могу.
PUMB 7 марта 2022, 11:58
Вітаємо, Андрію! У зв'язку зі зростанням кількості звернень час очікування на гарячій лінії може збільшуватися. Ми активно консультуємо клієнтів та працюємо над збільшенням швидкості обслуговування. Дякуємо, що повідомили про помилку у роботі ПУМБ Online. Інформація, вказана Вами у заявці, дозволяє Вас ідентифікувати, проте для для з'ясування причин відмови нам потрібні додаткові деталі. Вам було надіслане особисте повідомлення з проханням надати потрібну інформацію.
VolodimirS27 6 марта 2022, 17:42
Дуже не надійний банк, в будь який момент можуть знизити ліміт до нуля, я користувався кредитними коштами постійно, кожний місяць вчасно закривав борг повністю і знову користувався, і ось така ситуація: закрив повністю кредит всі кошти поклав розраховуючи що буду користуватися, але помилився кредитний ліміт знизили до нуля, залишився повністю без коштів. І це називається надійний банк? Ганьба! Не рекомендую цей банк! В цій тяжкій ситуації яка зараз відбувається стало зрозуміло які банки надійні, а які ні! Можу сказати точно що ПУМБ це не надійний банк
PUMB 7 марта 2022, 10:59
Вітаємо! Згідно пункту 4.3.6.4 ДКБО, банк вповноважений змінювати кредитний ліміт в односторонньому порядку за умови інформування клієнта. На сьогодні можливість користування кредитним лімітом відновлена для активних клієнтів. Ліміти розраховано індивідуально на основі попередньої історії користування кредитною карткою.
Natalya2208 5 марта 2022, 9:57
Банк заставляет платить проценты и комиссии по кредиту во время войны! Кредитные каникулы только на тело кредита наличными, а проценты все равно нужно платить, как великодушно! Такие банки нужно штрафовать и лишать лицензии!!!
Позор такому банку в Украине!!!
PUMB 6 марта 2022, 14:36
Вітаємо! Для зменшення фінансового тиску на наших клієнтів ми автоматично підключили кредитні канікули тривалістю 3 місяці по всіх кредитних картках, готівкових та товарних кредитах. Протягом дії кредитних канікул обов’язкові платежі будуть складатися лише з відсотків та щомісячної комісії (якщо вона передбачена умовами договору), тіло кредиту не входить до суми платежу. У випадку несплати мінімального платежу своєчасно клієнтам не нараховуються пеня та штрафні відсотки, інформація щодо протермінованої заборгованості не передається до Українського бюро кредитних історій.
Три літри 3 марта 2022, 21:30
Спасибо за возможность поддержать СВОЮ армию

PUMB 6 марта 2022, 14:40
Доброго дня! Щиро дякуємо за те, що Ви долучилися до пітримки армії разом з ПУМБ. Ми вже перерахували 57 мільйонів грн на підтримку українських воїнів (30 мільйонів гривень на Збройні Сили України та 27 мільйонів гривень на Сили територіальної оборони), сплатили понад 278 мільйонів грн податків наперед, а також стали парнерами програми «Нової Пошти» з безкоштовної доставки гуманітарних вантажів з-за кордону від волонтерів усього світу. Раді бачити, що Ви довіряєте нам та підтримуєте наші ініціативи з допомоги захисникам та захисницям України. Разом — до перемоги!
kuvasmih 3 марта 2022, 21:13
Во время войны все банки установили кредитные каникулы для своих клиентов и позволяют им пользоваться в том числе и кредитными средствами, в некоторых случаях ограниченными. Но позволяют…
А вот банк ПУМБ в этой непростой ситуации, наконец, показал свое истинное лицо, заблокировав счета своих клиентов вообще!!! Моя кредитная карта, по которой погашены все задолженности и имеется остаток моих личных средств — ЗАБЛОКИРОВАНА банком! Расплатиться картой за продукты и лекарства, даже собственными средствами не получается. Приходит отказ в обслуживании. В техподдержке по телефону и в отделении банка при личном контакте сотрудники банка мне сообщили о том, что моя карта заблокирована и использование в том числе личных средств невозможно. В просьбе разблокировать карту мне было отказано. На вопрос, когда это можно будет сделать, мне ответить не смогли…
PUMB 6 марта 2022, 14:48
Вітаємо!

Користування кредитним лімітом відновлено для активних клієнтів. Сума кредитного ліміту розрахована індивідуально для кожного клієнта. Кредитні кошти доступні для розрахунків в торговельних мережах, інтернет-покупок та оплат послуг у ПУМБ Online. Зняття готівки та перекази коштів з кредитного ліміту тимчасово обмежені. Особисті кошти на кредитних картках можуть бути використані для всіх типів операцій.

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, про яку Ви повідомили. Для цього просимо Вас відправити в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН, дату та суму операцій, що були відхилені, а також дату та час звернення до служби підтримки. Ми обов'язково все перевіримо та в усьому розберемося.
Alien1803 3 марта 2022, 15:27
Ганебний банк, просто відстій! Внесла кошти до повного погашення кредиту, в такий складний час знайшла змогу закрити кредит повністю. В пєятницю намагалась з карти перевести на кредит, вони заблокували всі ці трансвкціі. Зняли кредитний лімід з 50 тисяч до п1яти, без попередження, без причини, як боягузи. Як дзвонити з нав’язуванням своїх банківських продуктів — то це бігом, а як передзвонити мені на моє ж прохання- то ні. Я не збираюсь висіти по півгодини на утриманні чекаючи на оператора, вони цінують свій час, але не час клієнта. Мні довелось зробити платіж за реквізитами, гроші зайшли лише в понеділок, так як вони не дали перевести з картки. Гроші зайшли 28 лютого, а мала внести 27го. І вони за цей один день нарахували повноцінну комісію і відсотки за весь місяць і зачислили гроші 26-тим беоезня. Це коли всі інші установи оголосили пільги на цей час в зв’зку із теперішнім станом. З клієнтом спілкуватись не хочуть і зовсім не реагують, обдирають клієнтів безсоромно. Нікому не рекомендую цей банк, мобільний додаток не зручний, онлайн банкінг теж- дешевий, не має ніяких функцій. Закрити картка клієнт не може подати заявку, треба фізично їхати у відділення і пісати заяву. Також обманули із умовами картки, коли дзвонили і вмовляли взяти їхню картку, єдине на що я спокусилася було безкоштовне зняття готівки. Потім через 90 днів вони зняли цю опцію, просто прислали листа типу то були акційні умови і тепер акція закінчилася. вважають клієнтів за баранів мабудь, не знаю що вони собі думають, але з таким відношенням ПУМБ точно потоне.
PUMB 7 марта 2022, 18:00
Вітаємо!

У зв'язку із різким зростанням кількості звернень на гарячу лінію час очікування може збільшитися. Ми активно консультуємо клієнтів та працюємо над зменшенням часу очікування на гарячій лінії.

Згідно стандартних умов кредитної картки пільговий період діє на безготівкові оплати, інтернет операції та оплати послуг за шаблонами в ПУМБ Online. Пільговий період не поширюється на зняття готівки та грошові перекази. На такі операції на них одразу починає нараховуватися відсоток з моменту виконання до моменту повного погашення заборгованості. Періодично ми пропонуємо клієнтам пільговий період на всі операції на акційних умовах. Остання подібна акція завершилася 30.08.2021. Погашення кредитів із кредитної картки напряму заборонено. Ви можете використати кредитні кошти на погашення кредиту, лише спершу переказавши їх на іншу дебетову картку. На даний момент, у зв'язку із запровадженням воєнного стану, будь-які грошові перекази та зняття готівки з кредитної картки обмежені. Такі операції можуть бути виконані лише за рахунок власних коштів клієнта.

Повне закриття карткового рахунку можливе лише у відділення банку. Після повного погашення кредитної заборгованості рахунок не обов'язково повністю закривати, оскільки він обслуговується без комісії. У разі, якщо клієнт не користуватиметься ним понад 1 рік, банк може автоматично закрити рахунок без звернення клієнта у відділення.

Ми отримали Ваші дані із заявки та перевіримо правомірність нарахування відсотків по кредиту. Після завершення розслідування зворотній зв'язок буде наданий Вам в особистих повідомленнях.
ysolovyov 3 марта 2022, 12:54
Долларовый платеж был отправлен из штатов 24 февраля, так ничего не и не пришло, в банке говорят что ничего не получали. Повторный платеж был отправлен 2.03.2022 опять же из штатов, пока что ничего опять не пришло. Бред, коллегам в приватбанк деньги зашли еще 24 февраля.
PUMB 7 марта 2022, 17:22
Вітаємо! З радістю допоможемо Вам розібратися в даній ситуації. Інформація, надана Вами в заявці, дозволяє Вас ідентифікувати, проте для пошуку платежу нам потрібні додаткові дані. Ми відправили Вам особисте повідомлення для уточнення.
Zyekmrf36 3 марта 2022, 11:35
Банк заставляет платить проценты по кредиту во время войны! При обращении мне сказали что кредитные каникулы только на тело кредита наличными, а проценты все равно нужно платить! Такие банки самих нужно штрафовать и лишать лицензий чтоб они понимали как это платить при войне!!! Весь мир помогает Украине, а ПУМБ решил требовать проценты!!! И на горячей линии систематически разную информацию говорят!
PUMB 6 марта 2022, 17:39
Доброго дня! Для послаблення фінансового тиску на наших клієнтів ми автоматично підключили кредитні канікули по всіх кредитних продуктах нашого банку. Протягом терміну дії кредитних канікул обов’язкові платежі будуть складатися лише з відсотків та щомісячної комісії (якщо вона передбачена умовами договору), тіло кредиту не входить до суми платежу. У випадку несплати мінімального платежу клієнтам не будуть нараховані пеня та штрафні відсотки за утворення протермінованої заборгованості.
belovln 2 марта 2022, 23:09
Від початку агресії росії заблокував весь кредитний ресурс в Українців, і вкрав в усіх кеш бек зароблений.Хоч інші банки теж анолювали кредитний ліміт, но не чіпали любий кеш бек зароблений, а навпаки і далі нараховували і виплачувалпи, крім банка ПУМБ який спочатку вкрав у Українців потім повернув. і новий не можливо підключити іде збій. Питання на яку державу банк працює? Всі банки працюють на підтримку держави, питання, а ПУМБ на кого працює блокуючі оплати через термінали і оплату яку хотів зробити комуналки сьогодні.
PUMB 6 марта 2022, 17:58
Вітаємо! Ми залишаємося вірними інтересам нашої держави та кожного нашого клієнта протягом воєнного стану. Наразі користування кредитним лімітом відновлено для активних клієнтів в межах індивідуально розрахової суми. Кредитний ліміт доступний для розрахунків в торговельних мережах, оплат в інтернеті та оплат послуг в ПУМБ Online. Нарахування кешбеку тимчасово призупинено згідно пункту пункт 12.3 Офіційних Правил Акції, публічно розміщених на сайті банку. Клієнти мають можливість вивести попередньо нарахований кешбек на картку, перерахувати будь-яку суму кешбеку на підтримку ЗСУ або використати його для власних цілей.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ