Гірше, ніж ПУМБ навідь не знаю

Павло Тарасенко 9 августа 2024, 10:50
Отделение по адресу: Киев, пр-т Григоренко, 28
Нарахували за роки війни кредит з 12000 грн, аж 30000 грн. Хоча процентами борг погасився б вже. Намагалась просити в цьому ПУМБ якусь Реструктуризацию, але ж ні!!! Віддали ми 15000 грн з «гробових» загиблого сина. Запропонували прощення боргу, але після сплати тієї суми все одно борг росте, колектори названіють, тепер ще додаткові гроші вимагають, хоч вся сума була сплачена за цією програмою, гарантій ніяких не надали: Київ, пр-т Григоренка, 28, просто пообіцяли, що все добре буде, але ж ні! Зараз вимагають ще 10 грн, але онлайн неможливо сплатити, а я неходяча. Привіт великий тому працівнику з пр-ту Григоренка, 28, який запевнив 22.07 2024 року, що все буде ОК! До цього відділення мій чоловік ходив, а він не знав всіх тих «тонкощів» банківських
ПУМБ
9 августа 2024, 11:50
Вітаємо!

Шкодуємо, що у Вас склалась така ситуація та враження про наш банк. Ми бажаємо детальніше розібратись та написали Вам в особисті повідомлення для уточнення деталей. Після цього обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 13 августа 2024, 22:24
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали в приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

PUMB
PUMB
13 августа 2024, 22:24
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

USD 41 41.5

Курс валют в ПУМБ

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Гірше, ніж ПУМБ навідь не знаю