Блокировка без объяснений

fgczf858 26 июня 2024, 13:43
Отделение по адресу: Одесса, ул. Героев Крут, 24-А
Добрый день! Банк классный особых проблем с ним не было. Пока не заблокировали счет «подозрительные транзакции». Написала в поддержу толкового ответа не получила, обычные шаблонные формулировки. На предложение предоставить все доказательства происхождения средств (36 тыс. грн), сказали обратится в банк для получения остатков.
Объяснений нет, сотрудничать не хотят.
ПУМБ
PUMB 26 июня 2024, 14:01
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш банк. Ми хотіли б розібратися детально в ситуації. Надамо зворотний зв'язок, як тільки отримаємо результати розслідування.
Полезный комментарий
PUMB 2 июля 2024, 16:27
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали Вам на Вашу електронну пошту. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

27 июня 2024, 9:12
Банк не имеет права просто «спрашивать» шо до походження коштів если не были превышены порогови фин операции 400 т грн за перевод ст 20 закону ПВКФТ так же если банк имеет пидозру он обязан её обгрунтовать с чем она связана почему он так думает что получатель или отправитель связан с отмыванием или терроризмом.
Подробнее я расписал у себя в блоге как подать иск на банк через электронный суд.

46) підозра — припущення, що ґрунтується на результатах аналізу наявної інформації та може свідчити про те, що фінансова операція або її учасники, їх діяльність чи походження активів пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та/або фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, або із вчиненням іншого кримінального правопорушення або діяння, за яке передбачені міжнародні санкції;

Так же по договору с банком ПУМБ банк обязан по желанию клиента или перевести остаток на др банк счёт или выдать наличку как удобно клиенту. Пункт договора ниже.
27 июня 2024, 9:13
1.1.18. Банк закриває Картковий рахунок за відсутності заборгованості перед Банком, а також через настання обставин,
визначених п.п.4.1.5., 4.2.7., 4.2.16. Розділу І цього Договору. Банк видає Клієнту готівкою через касу Банку або
перераховує на визначений Клієнтом у платіжній інструкції (або іншому документі) рахунок всю суму залишку коштів
на Картковому рахунку (в т.ч. суму Незнижуваного залишку). У разі настання обставин, визначених п. 4.2.7., 4.2.16
Розділу І цього Договору, Клієнт надає згоду, а Банк має право, при закритті Карткового рахунку Клієнта здійснити
Договірне списання грошових коштів з Карткового рахунку та перерахувати залишок грошових коштів з Карткового
рахунку Клієнта на внутрішньобанківський рахунок Банку та зберігати грошові кошти на такому рахунку до їх
повернення Клієнту, якщо інший порядок повернення коштів не передбачений законодавством
Пункты которые там указаны это по кредитам если вы не должник то всё ок
tckgoblinu
tckgoblinu
1 июля 2024, 15:24
Це все добре, але по факту банк скаже «йдіть в суд» і людина обломається кудись йти, все, справа закрита.
2 июля 2024, 11:32
Да по этому я и написал 2 статьи у себя в блоге как подать в суд на банк через электронный суд:) всё уже на тарелочке надо только взять:)
Самое главное это получить ответ от НБУ сразу после блоке пишем банку тот начинает ахинею нести рызыковый, пидозрила дияльность и бла бла бла, какие либо доказы давать я не советую это лишний повод светить себя потом в суде будет сам себя сдал :) сразу пишем в НБУ там написано в статье как написать в теч 1-2 недель получаем ответ и уже сразу пока ждём ответ составляем позовну заяву через электронный суд и потом останется только прикрепить ответ нбу и вуаля через полтора мес уже будет суд а может и раньше если в спрощенном порядке без ВКЗ (видеосвязи) то суд оценит доказы сторон и вынесет вердик
2 июля 2024, 16:27
Полезный комментарий

2 июля 2024, 18:46
Я вот заметил когда какой либо банк пишет такое: ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

Значит сейчас вас будут в лапшу обувать и уж точно не по закону действовать.
2 июля 2024, 18:59
Вітаємо! На жаль, ми не можемо розголошувати деталі по рахунку клієнта публічно, адже це буде розголошенням банківської таємниці. Всю необхідну інформацію ми надіслали клієнту на електронну пошту. Підкажіть, будь ласка, що саме вплинуло на таку Вашу думку?
3 июля 2024, 6:07
Чтение закона и правил в договоре с банком :D
7 июля 2024, 3:01
Проблему так и не решили, на почту пришло пустое письмо
7 июля 2024, 9:08
Вітаємо! На ел.пошту надіслано всю інформацію стосовно обмеження по рахунку та подальший хіт дій.
9 июля 2024, 1:33
«Представники банку ПУМБ повідомили, що ваша проблема із заявки #79088 була розглянута і вирішена.» Это весь текст который в письме. Очень информативно. Спасибо
9 июля 2024, 9:18
Вітаємо! Написали Вам у приватні повідомлення для уточнення ситуації.

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Блокировка без объяснений