Нарахували кредит без жодних попереджень

Vika45678 10 июня 2024, 15:34
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Швабская, 70
9 травня я хотіла переказати свої власні кошти щоб здійснити онлай покупку у мене на карті ПУМБ було 4880 грн я натиснула щоб перарахувати їх. Після чого списання з карти ПУМБ не було, кошти залишилися на рахунку і навіть у виписці не було жодного переказу. Я побачивши що гроші не зняло зробила переказ повторно після другої спроби гроші було знято. Через тиждень у мене з’явився мінус на карті цієї суми з надписом збійний переказ на суму 4880 грн. З того моменту без жодного попередження чи зв’язку зі мною нарахували відсотки і лише після цього надіслали повідомлення коли сума виросла щоб я сплатила кредит овердрафту. Скажіть будь ласка який може бути кредит коли я не брала його, ніде не працюю офіційно і неповнолітня це як взагалі? Якщо дійсно був якийсь збій то невже банк не може подзвонити одразу або написати і сказати що був збій «вибачте поверніть кошти «хоча як я можу знати що кошти зняло підчас 1 переказу, якщо ніде це було не вказано і їх стягнуло лише після 2 разу
ПУМБ
PUMB 10 июня 2024, 16:16
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що склалася дана ситуація. На жаль, за даними, що Ви надали нам до відгуку, ми не знайшли клієнта нашого банку, але хочемо розібратись в даній ситуації. Написали Вам у приватні повідомлення, для уточнення інформації.
Полезный комментарий
PUMB 11 июня 2024, 12:44
Вітаємо!

Ми провели перевірку та хочемо повідомити, що 09.05.2024р. у нашій системі стався збій при переказі коштів. Саме через це по Вашому картковому рахунку виник технічний овердрафт. Сума заборгованості та нарахованих відсотків була повністю компенсована 10.06.2024р. о 16:25. Перепрошуємо за дану ситуацію та сподіваємось на Ваше розуміння!

Володимир Івановський
Володимир Івановський
10 июня 2024, 15:41
Це не законно! Кантора, а не банк
10 июня 2024, 15:44
Це цілком законно.
10 июня 2024, 15:42
Скажіть будь ласка який може бути кредит коли я не брала його, ніде не працюю офіційно і неповнолітня це як взагалі?

Це не споживчий кредит, це твоя заборгованість перед банком за проведені операції по твоєму рахунку.

дивно коли підлітки вмикають режим старої бабці замість того щоб розібратись в тому що відбулося
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
10 июня 2024, 15:45
Пумб безработным не даёт кредит, так что это скорее всего овердрафт
PUMB
PUMB
11 июня 2024, 12:44
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Нарахували кредит без жодних попереджень