Припинення ділових відносин

Владислав Мищенко 14 мая 2024, 10:54
Отделение по адресу: Харьков, пл. Конституции, 21/2
У січні 2024 року я відкрив рахунок у відділенні Вашого банку. 9 травня 2024 року мені надійшло повідомлення про припинення ділових відносин Пумба зі мною. За час обслуговування у банку мною було проведено декілька депозитних та валютних операцій. Усі операції були проведені у відповідності до вимог НБУ та мають підтвердження легальності доходів. Незважаючи на це, ПУМБ без жодних попереджень та запитів закрив мої рахунки. Менеджери банку не змогли пояснити причини закриття рахунку.
ПУМБ
PUMB 14 мая 2024, 11:59
Вітаємо!

Нам шкода, що сталась така ситуація. Ми бажаємо розібратись детальніше та після проведення перевірки неодмінно надамо Вам зворотній звʼязок.
Полезный комментарий
PUMB 15 мая 2024, 15:04
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

PUMB
PUMB
15 мая 2024, 15:04
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Припинення ділових відносин