Припинення ділових відносин

julburgui 10 января 2024, 0:39
Прийшло пуш повідомлення у додаток що банк припиняє ділові відносини. До цього жодного запонку чи запиту стосовно операцій (які я звісно можу підтвердити навіть при попаданні під фінилнвторинг). В той же момент заблокувались кошти, картою не можна розрахуватись. Валюту за валютної карти також зняти не можна. Застрягло 2600$ і 39к грн. Гаряча лінія не знає причин. Працівники банку не знають причин. Фінмоніторинг нормальних банків спочатку дізнається у клієнта чи зв’язується з ним, якщо виникають якійсь питання. Пумб тупо розриває відносини та блокує ваші кошти. Це нездорово і так не має бути. Не рекомендую зв’язуватись з цим банком, якщо цінуєте свій час та гроші. Навіть у Привата фінмоніторнг адекватніший.
ПУМБ
PUMB 10 января 2024, 9:38
Вітаємо!

Нам шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми неодмінно перевіримо всі деталі та надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 12 января 2024, 11:00
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
10 января 2024, 2:39
Мне вот даже интересно стало какие суммы вы указываете в графе зарплата при открытии счёта. Минималку наверное, а потом удивляются почему их заблокировали
Lolik1837
Lolik1837
10 января 2024, 5:24
«Пумб тупо розриває відносини та блокує ваші кошти. Це нездорово і так не має бути.»

Автор, вы неправы. Если банк имеет основания, то именно так и должно быть .

Вы знаете сколько тут отзывов от ноющих как их , «невинных», заблокировали? А потом , оказывается , что у них просто куча нарушений и банк просто обязан из заблокировать.

Но про свои нарушения авторы предпочитают «забыть» написать и умалчивают.

Поэтому не рассказывайте нам про то как «нездорово і так не має бути.»

Мы не знаем о чем вы умолчали и почему банк вас заблокировал.

На практике, чуть не в 90% случаев банки правы с блокировками.
Pumbovik
Pumbovik
10 января 2024, 9:24
Требуйте пересмотра решения или объяснить причину, возможно это было сделано по ошибке
Валерка Котовский
Валерка Котовский
10 января 2024, 14:44
Подробно у себя в блоге я описал как безопасно продавать криптовалюту.
SergeyNina
SergeyNina
10 января 2024, 20:58
Требуйте пересмотра решения, это не монобанк же. Здесь мог быть банальный сбой и есть возможность пересмотра решения. И скорее всего если не запрашивали документов для финмониторинга (проверьте почту привязанную к аккаунту включая папки спам и промо) это просо сбой в работе. Пофиксят до двух недель по срокам
PUMB
PUMB
12 января 2024, 11:00
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Припинення ділових відносин