ПУМБ — гарне упакування при поганій начинці

Ванда Красівська 23 декабря 2023, 8:00
Спокусилась на «чудову» пропозицію від ПУМБ щодо спрощеної системи отримання карток.
Виглядало дуже спокусливо: встановити онлайн кабінет, замовляєш Новою поштою картою, активізуєш в додатку і вуаля — ти щасливий володар карти без їзди по відділеннях, стояння в чергах, витрачання часу…
Вартість послуги 150 грн (разом з доставкою), але я вирішити зекономити час, і замовила.
Карта прийшла дуже оперативно, активізація відбулась також швидко…я навіть отримала на неї кошти (на щастя невеликі). І ось сьогодні стала питання зняття коштів. І тут сюрприз — карта ЗАБЛОКОВАНА. Після спілкування з оператором, виявилось, що потрібно пройти ідентифікацію у відділенні.
Тобто я потратила 150 грн, щоб зекономити час, а в результаті не зекономила ні часу, ні нервів, натомість отримала проблему, як зняти кошти.
ПУМБ
PUMB 23 декабря 2023, 9:13
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Хочемо звернути Вашу увагу, що так як Ваша реєстрація відбувалась у застосунку ПУМБ Online за допомогою BankID, то згідно вимог Національного банку України, така ідентифікація не є повноцінною та не надає банку достатньо інформації, тому рахунки мають обмеження щодо лімітів на внесення коштів на рахунок. Саме тому, Ваші рахунки були заблоковані у зв'язку з перелімітом. Для розблокування рахунків необхідно пройти переідентифікацію у відділенні нашого банку ПУМБ.

На жаль, на сьогодні, провести переідентифікацію дистанційно немає можливості.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
23 декабря 2023, 9:42
Не знаю я точно так же делал карту, ни разу не был в отделении банка, ни каких блоков никогда не было, видимо вы просто не полезный клиент для банка, он с вас ничего не имеет…
Я всегда всем говорил и говорю, если банк не имеет с вас ничего, он всегда будет искать причину вас скосить.
Потому что оформление и использование у нас бесплатное, когда в той же РФ, ежегодная абонплата на гос банк сбер, порядка 1800-2500р за переводы без комиссий на такие же банки сбер :D
23 декабря 2023, 16:43
Ви праві, я не корисний для банку клієнт. Рахунок відкритий 3 дні назад.
24 декабря 2023, 12:15
Но по факту сервис никакой- заказать карту, чтобы сэкономить время и все равно идти в отделение. А потом операторы Пумба , которые звонят мне и предлагают новые услуги очень удивляются, что не хочу. Та после таких отзывов и не хочу связываться
24 декабря 2023, 19:04
Сервіс взагалі препаскудний. Відсутність інформації щодо того, що карта заблокована, по- друге спосіб в який банк її заблокував: встановив від'ємний баланс, тому при спробі зняти і перевести кошти мені видавало «недостатньо коштів». Тобто за 150 грн я отримала квест: поклади кошти на карту- отримай стрес-виріши проблему зі зняттям коштів з карти. Категорично не раджу ПУМБ
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
25 декабря 2023, 21:39
У вас ще й тільки самі ризикові операції з обналу на самому початку користування карткою. Скоріше за все, вам скоро відмовлять в обслуговуванні.
25 декабря 2023, 9:48
Странно, что в других банках без танцев с бубном по bank id

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / ПУМБ — гарне упакування при поганій начинці