Встановлення родинного зв’язку для переказу валюти між членами родини

bvy 5 декабря 2023, 11:06
Вирішив спробувати налаштувати родинний зв’язок у додатку для переказу валюти між батьками та собою. Додаток пропонує вказати фінансовий номер члена родини та зробити фото свідоцтва про народження. Все робиться надзвичайно легко. Через декілька днів у додаток мені та моєму батьку прийшло повідомлення, що родинний зв’язок підверджено. Далі почалися проблеми. Дуже дивно, що переказати кошти може лише та особа, що ініціювала процес вставнолення рідства, тобто я можу переказати кошти батьку, а він мені ні. У підтримці сказали, що якщо батько хоче переказати кошти мені, то потрібно йому також ініціювати процес встановлення родинних відносин. При цьому йому потрібно зробити фото мого свідоцтва про нарождення!!! додати файл зображення не можливо. На запит як йому це зробити, кажуть передайте оригінали свідоцтва про народження батьку, щоб він їх сфотографував через додаток. Навіщо підтверджувати родинний зв’язок з обох сторін, якщо він вже підтверджений? Як можна вирішити цю проблему? Документи передати фізично неможливо
ПУМБ
PUMB 5 декабря 2023, 15:40
Вітаємо!

Нам прикро, що сталася дана ситуація. Хочемо зазначити, що при встановленні родинного зв'язку немає потреби іншому родичу надавати документи, щоб зробити переказ у валюті. Ми бажаємо перевірити коректність консультації нашими фахівцями та після перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 декабря 2023, 17:11
Ахахах ухухухуху вот это юморные в банке)
Скачай вайз, пополни счёт и переводи бабки куда хочешь без проблем:)

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Встановлення родинного зв’язку для переказу валюти між членами родини