Крадуть гроші з карт (Питання вирішене, 07.12.2023)

Wll4367 16 ноября 2023, 18:47
Зловмисники вкрали з банківської карти майже 13000 грн. провівши незаконні транзакції, оплатили товари моєю картою в Інтернет магазинах. Захист банком ПУМБ своїх клієнтів взагалі відсутній, надійність банка рівна «0». Звернувшись в відділення банку з заявою про незаконні дії списання коштів з моєї карти, працівники відділення мені зауважили, що я сам винен, що тримав велику суму на картці, і таке досить часто трапляється. В даному банку я відкривав депозит, тоді ж мені видали і картку, якою я не користувався, після закінчення терміну депозиту, кошти були перераховані на картку, звідки їх «благополучно» і вкрали. (встиг заблокувати карту, тому вкрали лише 13000, а так би вкрали все) Поспілкувавшись з працівниками і керівником відділення, на повернення коштів надії майже нема, тому що, за їх ствердженнями, я повинен був знову переложити гроші на депозит, оформити страховку, прив’язати sim-карту до паспорта, тоді б їх не вкрали, та і взагалі йди ти «любий друже» до поліції і там пиши заяву, це твої проблеми, а не банка.
О це таке ставлення до клієнтів, банк жодної інформації не надав, що до розгляду моєї справи
ПУМБ
PUMB 17 ноября 2023, 9:06
Вітаємо!

Нам шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше і просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення. Після проведення внутрішнього розслідування ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 27 ноября 2023, 21:13
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Хочемо повідомити, що кошти, які були списані шахрайським шляхом, уже повернуті на Ваш рахунок.

Для запобігання будь-яких спроб шахрайських дій, ми передбачили відключення інтернет-оплати у застосунку ПУМБ Online: у налаштуванні картки вимкніть інтернет оплату, після цього будь-яка оплата в Інтернеті буде неможлива.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
16 ноября 2023, 21:33
Просто так счёт не могут взломать
Слитые данные скорее всего были,
Для банка лучше всего иметь симку водафон она легче всего привяз к паспорту, киевстар очень кривые и не сделали толком эту схему чтоб она работала…
Надо вспомнить не вводили ли свои данные на фишинговых сайтах, всегда нужно проверять ссылку соответствует ли она оригиналу сайта банка…
SergeyNina
SergeyNina
16 ноября 2023, 22:29
Вам нужно было заблокировать оплату в интернете. Это есть в настройках карты
PUMB
PUMB
27 ноября 2023, 21:13
Полезный комментарий
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Крадуть гроші з карт (Питання вирішене, 07.12.2023)