Неправдива інформація

vitali21 3 ноября 2023, 19:14
Отделение по адресу: Сумы, ул. Соборная, 32
В мобільному додатку надається інформація про борг і там зазначено «сума до повного погашення» 17000 грн та «Платіж пільгового періоду» 12000, при цьому було вказано «Щоб не сплачувати відсотки сплатіть цю суму до 18−00 30.10.2023. я 29.10.2023 сплачую 12000. І в мене вже зазначається «сума до повного погашення» 5000 грн та «Платіж пільгового періоду» 5000 і вже зазначено «Щоб не сплачувати відсотки сплатіть цю суму до 18−00 30.11.2023. На наступний деньсума до повного погашення починається збільшуватись. В бесіді з оператором з’ясовується, що якщо я хоча б 100 грн зняв з кредитної картки то щоб не нараховувались відсотки мені потрібно погасити весь борг в 5000 тисяч. При цьому в мобільному додатку не видно розділень, в історії обігу коштів зняття відсотків не видно, в інформації зазначено що загальний борг та пільговий борг 5000. Тобто ця інформація повністю не співпадає з словами оператора так як він повідомив, що сума пільгового періоду це лише кошти за які було оплачено товар чи послугу, а решта коштів не входять до пільгового періоду (в моєму випадку це близько 600 грн). Одже візуально в додатку я бачу, що вся сума боргу це «платіж пільгового періоду» з ствердженням, що якщо я оплачу цю суму з мене не буде стягнуто відсотків, а насправді це не так.
ПУМБ
PUMB 3 ноября 2023, 20:28
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми неодмінно перевіримо всі деталі та проведемо перевірку. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 8 ноября 2023, 16:50
Вітаємо! Ми надали Вам зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

khvorost
khvorost
3 ноября 2023, 20:35
Введення споживача в оману з метою заволодіння його грошами .
natashaGra
natashaGra
5 ноября 2023, 10:16
А документы из дії не принимать? Знания работников отделений просто фантастические.
beniabenin
beniabenin
7 ноября 2023, 21:27
#пумб_обкрадає_клієнтів я був винен сплатити в пільговий період певну суму,десь 15 т. і не зміг через недолуго працюючий додаток і с-му поповнення через термінали доплатити їм аж 124 грн… нарахували більш ніж 900 % нормально???за 124 грн. віддай 900 грн.!(((( #пумб_шахраї
OkeyDoki
OkeyDoki
10 ноября 2023, 9:38
У тебя есть время льготного периода. Не успел платишь по полной мере и согласно ДКБО который ты подписал с банком.
PUMB
PUMB