Розорвали договор

zaikkas130808 21 октября 2023, 22:58
Без основательно разорвали договор, без разъяснения причины и без разбирательства разорвали договор
ПУМБ
PUMB 22 октября 2023, 11:05
Вітаємо!

Ми передали Ваше звернення на розгляд відповідального спеціаліста. Після отримання вичерпної інформації щодо рахунку ми повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 27 октября 2023, 17:41
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
25 октября 2023, 17:10
Торговал криптой p2p?
Хотя я получил письмо от НБУ что разрешено покупать криптовалюту, так что можно сувать это под нос банкам кто воротит нос и не понимает что за платежи, а потом просто писать жалобы.
Часть текста из ответа НБУ:

При цьому дозволяється здійснювати р2р-перекази з рахунків в іноземній валюті, відкритих в банках України, на рахунки, відкриті за межами України у межах щомісячного ліміту в розмірі 100 тис. грн (в еквіваленті), який є спільним для цих операцій та для операцій, що належать до «quasi cash». До таких операцій, зокрема, але не виключно, належать: купівля криптовалют, поповнення електронних гаманців, купівля подарункових сертифікатів, перекази на користь букмекерських компаній, оплата дорожніх чеків (підпункт 9 пункт 14 Постанови № 18)

Возможно они имеют в виду что разрешено покупать криптовалюту за доллары\евро, с счетов валютных. Между банками
PUMB
PUMB