ЗАБЛОКУВАЛИ КАРТКУ!

alexeiofficial 2 октября 2023, 15:18
Доброго дня. У мене виникла така проблема. З 22.05.2022р користуюсь банком ПУМБ і був дуже задоволений вашим сервісом. Але 29.09.2023р мені ЗАБЛОКУВАЛИ рахунок! Я написав в підтримку мені відповіли що це фінмоніторинг і потрібно підтвердити загальну суму зарахувань за 1,5 роки. Я ніколи нічого не порушував та постійно дотримувався лімітів встановлених НБУ! 1.10.2023 я надіслав на почту фінмоіторингу лист з поясненням що до кожного зарахування також надав довідку про доходи ОК-5 свою та дружини, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу квартири, усі витяги з єдиного реєстру, усі чеки з інших банків де я робив переказ власних коштів по реквізитах на свою картку ПУМБ! Я гадаю цього більше ніж достатньо аби підтвердити джерела походження коштів. Відповіді від них досі не має. Подивившись тут коментарі та поспілкувавшись зі своїми знайоми, то за останню неділю майже всім ЗАБЛОКУВАЛИ рахунок і кошти повертати не хотять!!!
Прошу розблокувати мою картку та повернути мої кошти, а саме 28000грн. Ці кошти мені терміново потрібні на лікування дружини в якої на МРТ діагностували «нейроінфекцію головного мозку». Їй терміново потрібне лікування! У мене кожна хвилина на вагу золота!
ПУМБ
PUMB 2 октября 2023, 16:21
Вітаємо!

Ми вже зафіксували передали Ваше звернення у роботу відповідному відділу нашого банку. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно повернемося зі зворотніс зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 4 октября 2023, 17:02
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

2 октября 2023, 17:12
«поспілкувавшись зі своїми знайоми, то за останню неділю майже всім ЗАБЛОКУВАЛИ рахунок і кошти повертати не хотять!!»

Странно . У меня десятки знакомых , которые ГОДАМИ пользуются услугами ПУМБа и НИКОМУ ЗА ЭТИ ГОДЫ НИ РАЗУ не заблокировали счета на ПУМБе.

Думаю, что вы просто трандите про своих знакомых которым за неделю всем??? !!! заблочили счета .

П. С. Если вам ЛИЧНО заблокировали счет, не надо ЛИЧНУЮ проблему раздувать во вселенскую
2 октября 2023, 17:20
Там написано майже всім! Читайте уважніше!)
2 октября 2023, 17:31
«Там написано майже всім! Читайте уважніше!)»

«майже всім! «это какой процент ваших знакомых , пользующихся ПУМБ ? 99% ? 90% ? 10% ?

Я четко знаю, что в моей организации десятки людей получают зарплату и пользуются банковскими продуктами именно в ПУМБ . НИКОМУ , НИЧЕГО не заблочили за годы , не то, что за «последнюю неделю»

А тут вот какой то целенаправленный вселенский или масонский заговор направленный ИМЕННО ПРОТИВ ВАС И ВАШИХ ЗНАКОМЫХ , пользующихся ПУМБом)))

Вы наверное какая то очень известная личность с капиталом в ПУМБе в 28 тысяч грн, которая мешает этим капиталом вселенскому злу))) Ну прям вы Бетмен какой то. Причем вы так мешаете , что даже вашим ВСЕМ (почти всем) знакомым, на всякий случай , заблокировали счета в ПУМБ
2 октября 2023, 17:40
Странно .

А автора отзыва, оказывается , не только в ПУМБе заблочили. Причем на нее поступали жалобы в мошенничестве

То есть автора турнули под зад ногой оттуда , сейчас турнут из ПУМБа. Наводит на размышления .

Но автор по любому ни в чем не виноват)))

2 октября 2023, 18:05
Ваша «організація» я так розумію це відділення банку ПУМБ! Гарна спроба зі сторони банку моніторити відгуки, а потім підключати таких як ви, щоб писали що всі такі погані а ось банк ПУМБ ні в чому не винен. Але тільки в цьому році НБУ забовязав ПУМБ заплатити штраф у розмірі 10,85млн гривень!)) Чудовий банк. А щодо моїх відгуків стосовно А-банк то там шахрай просто захотів повернути свої кошти і думав як що подасть скаргу то в нього все вийде. Але я представив їм всі докази що він шахрай і у висновку ним займається поліція, а моя картка РОЗБЛОКОВАНА!
2 октября 2023, 18:30
Автор, вас «невинно «заблочили в, А банке. Сейчас тоже «невинно» заблочили в ПУМБе . А вместе с вами «невинно » заблочили «майже всіх» ваших знакомых у которых счета в ПУМБ.

П. С. Автор , а теперь САМИ СЕБЯ почитайте со стороны и подумайте — а правдиво ли и убедительно выглядят ваши слова и ваша история ???
2 октября 2023, 19:17
Як заблокували в А-банк так за два відразу ж і розблокували і тут також розблокують. Можете навіть не хвилюватись с приводу цього. А то я бачу вас дуже турбують проблеми інших людей . Так як пишете ви не тільки під моїм постом!))
vala52
vala52
2 октября 2023, 18:06
Оч.хорошая поправочка-заблочили и в др.банках. Думаю комменты уже и не нужны. Как часто сталкивалась в очереди к банкомату,когда подобные особи больше часа снимают с разных карт налик.И подозрительно оборачиваются
SergeyNina
SergeyNina
2 октября 2023, 21:51
Финмониторинг это очередь. Может банк ускорит, а может и нет рассмотрение вашего. Попытайтесь уточнить у вас финмониторинг или просто сбой. 27−29.09 был сбой и многих блокнули по ошибке. Меня разблокировали сразу, люди будут ждать до конца этой недели
2 октября 2023, 21:56
Мне техподдержка написала что именно финмониторинг :(
PUMB
PUMB