Підтримують шахраїв

Ирина Гринюк 28 июля 2023, 20:50
25.07.2023 р. було зламано особисті аккаунти в соціальних мережах. Шахраї просли, від мого імені, кошти у розмірі 6600 грн., направляли друзям номер картки 5355 2800 1869 0618 ПУМБ банк. Про що повідомлено службу безпеки даного банку відразу. Але шахраї і надалі використовують мої особисті доступи до соц.сторінок (не можливо відновити доступ) та продовжують направляти, вказану вище, номер картки. Подана заява в компетенті органи. P.S: До даного інциденту ПУМБ банк, майже щодня, пропопунував свої послуги (ранішебула клієнтом). Але не рекомендую ПУМБ банк так як підтримує шахраїв та не вживає законих дій, щодо вирішення питання по факту злочину.
ПУМБ
PUMB 28 июля 2023, 21:28
Вітаємо!

Нам прикро, що Ви зіткнулися зі шахрайськими діями. Ми бажаємо розібратися в ситуації детальніше. Для цього просимо надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, контактний номер телефону та дату звернення до служби безпеки щодо даного випадку.

28 июля 2023, 21:10
Але не рекомендую ПУМБ банк так як підтримує шахраїв та не вживає законих дій, щодо вирішення питання по факту злочину.

А як саме він їх підтримує? Мусить заборонити їм постити номер картки?

щодо вирішення питання по факту злочину.

Вирішенням цього питання займається поліція, а не банк
28 июля 2023, 21:21
Які ж Ви швидкі на відповідь та факти, навіть на знаючи повної інформації, відповідаєте за банк. Факт підтримки шахраїв та відсутність дій, щодо запобігання злочину, зі сторони банку, присутній. Поліція займатиметься вирішення в межах своє компетенції. А я маю надію, що банк прийматиме також міри. Служба безпеки в ПУМБ банк кваліфіковані.
28 июля 2023, 21:27
Які ж Ви швидкі на відповідь та факти

Пані Ірина, від вас жодного факту для дуже важливого звинувачення про співпрацю банка та шахраїв.

навіть на знаючи повної інформації

Так, а чого ж ви її не надали у відгуку? Я спираюсь на ту інформацію яку ви надали і у ній немає жодного підтвердження порушенням законів банком. Також у вашому відгуку є дуже примітивна та наївна думка що банк мусить щось робити з шахраями які зломали ваші соціальні мережі. Він не тільки не мусить це робити, він не має права вести якесь слідство, ловити їх, ломати їм руки чи що ви там ще хочете від банку.

Так наведіть, буде цікаво почитати.

Поліція займатиметься вирішення в межах своє компетенції.

Це чудово. Нагадую що у банка теж є своя компетенція і пошук шахраїв в неї не входить.
28 июля 2023, 21:34
Особисті дані та додаткова інформація для банку, та компетентних органів, а не для коментаторів під назвою «Три літри» Своїх нагадування залиште при собі. З «цікавістю» читайте книжки та законодавчі документи — «недоадвокат». Всього найкращого ботам!
28 июля 2023, 22:02
Особисті дані та додаткова інформація для банку, та компетентних органів, а не для коментаторів під назвою «Три літри»

А мова не про особисту інформацію. Ви кажете що банк співпрацює з шахраями. Щоб довести це на якомусь побутовому рівні зовсім не обов’язково розголошувати особисту інформацію.

Ви же взагалі навіть не натякнули в чому вважаєте цю співпрацю.

та компетентних органів

Нагадаю: тільки компететнці органи, тобто поліція мають і обовязок і право шукати шахраїв. Банк такого права не має.

Всього найкращого ботам!

Як стандартно людина повідомляє про свій нізький IQ.
28 июля 2023, 22:11
IQ Вашого ж рівня. «Три літри» котрі в п’ятницю о 22.00 відповідають на негативні відгуки щодо банку, щей намагаються перейти на образи та особистість, викликають підозру. Щоб що?
28 июля 2023, 22:21
«Три літри» котрі в п’ятницю о 22.00 відповідають на негативні відгуки щодо банку,… викликають підозру

Підозру? У вас хвора уява і проблеми з коспірологією. В п’ятницю увечорі коментувати відгук на фінансовому сайті стане тільки звичайна людина

щей намагаються перейти на образи та особистість

Каже людина яка назвала іншу людину ботом, до слова так само бездоказово як раніше назвала банк як такий що співпрацює з шахраями.

Щоб що?

Щоб прокоментувати глупі звинувачення на адресу банку. Банки не займаються пошуком шахраїв яки взламують чущі соціальні мережі: вже в котре нагадую що це не їх обов’язок і більш того воні взагалі не мають права це робити.
28 июля 2023, 22:36
Не треба їх захищати. Служба підтримки ПУМБа - ЖАХ, на них та на інші їх служби надіїї нема. Страшний сон. Коли виникає хоть щось, що потребує докласти сил від них або розібратися в ситуації - не можуть, не хочуть, не будуть. Кожний новий менеджер по дзівінку дає ІНШУ інформацію, ніж попердній. Трохи прийду в себе — та напишу, як мені «пощастило» зі зверненням в службу підтримки. Тому всі, хто зіткнувся з ПУМБ трохи більше , ніж оплати картками, знають їх ціну. Вона 0.
28 июля 2023, 23:19
Пані/пане «Три літри»! Банк і не повинен відповідати та шукати шахраїв з соціальних мереж))) суть мого коментаря, корий ви взялись активно коментувати, в іншому. Шахраї вибирають банки де відсутня відповідальність за дії. Попередні коментарі на сайті, від інших учасників, це підтверджую. Вас ніхто «глупо»))) не звинувачував, Вам здалося. Далі веду діалог лише з банком. А «Три літри» залишаю наодинці з своїм діалогом.
28 июля 2023, 23:49
Не треба їх захищати

я захищаю не їх, а здоровий глузд

треба бути дуже поверхневим та передвзятим щоб розгледіти в моїх словах захист банка ПУМБ
28 июля 2023, 23:52
Шахраї вибирають банки де відсутня відповідальність за дії.

відповідальність за дії відсутня у всіх 70 банках

Нагадую ще раз: розслідуванням злочинних дій займається поліція, а не банк

тим більш коли мова йде про випадок де сам клієнт банка не приймає активної участі
29 июля 2023, 0:04
Вже і мене обізвали, і характеристику дали. Зате ви розумний, глибокий, об"єктивний. Це якраз видно з ваших відповідей всім. Занадто гарний, щоб мені відповідати. Не пишіть більше, дякую.
29 июля 2023, 0:53
Вже і мене обізвали

Вас обізвав? У вас теж хвора уява.

До слова релігія яку сповідує Ірина каже що вночі пишуть лише боти. То ви мабуть бот, якщо Ірина права 😂

і характеристику дали

нагадую: це ви мені дали характеристику як захіснику банка
SergeyNina
SergeyNina
29 июля 2023, 0:58
Я думаю у вас ситуация хуже. Мошенник ничего не собрал на карту или собрал очень мало. СБ банка не может блокировать такую карту так как доказательств то нет. Вариант самый худший — карту оформили на бомжа или фиктивное лицо. Там долгое разбирательство
28 июля 2023, 22:28

До слова якщо це прийняти за правила які дозволяють визначити бота, то пані Ірина в мене для вас погані новини — ви бот бо в 21:00 пишите відгук про банк та переходите на особистові в спілкуванні з людьми які його коментують :D

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ