Працівниця шахрайка

Andry6769 2 марта 2023, 20:54
Працівниця банку (керівник чогось там Тетяна Гнедко) використовувала мої персональні дані для своїх приватних цілей ,і вказувала їх в сторонніх додатках які немає відношення до банку
Створив скаргу ,і банк це все підтвердив, но не надав відповідь чи мала вона право це робити і чи є це законним і тд

А, і до речі після звернення, коли ще воно не було розглянуте, думаю що вона додала нецензурний тег до мого номеру в гетконтакті(не докінця впевнений що вона, на 70%)
ПУМБ
PUMB 3 марта 2023, 9:59
Вітаємо!

Ми завжди зберігаємо банківську таємницю і не розголошуємо дані наших клієнтів. Хочемо розібратися у ситуації та просимо Вас надіслати нам у приватні повідомлення деталі ситуації.

Lolik1837
Lolik1837
3 марта 2023, 6:48
Бред какой то, а не отзыв
Три літри
Три літри
3 марта 2023, 8:49
Куща додавала — невідомо.
Що саме підтвердив банк — невідомо.
Нащо їй твій номер у своїй адресній книзі — невідомо.

Головне питання: а де тут власне шахрайство якщо вона не намагалась видурити в тебе гроші чи майно?
Dmytro Panov
Dmytro Panov
9 марта 2023, 17:08
Словом знаєте як ця особа дізналась просто що його хтось підписав нецензурно? Використавши преміум підписку на російський додаток. Ще у кошик цікавих фактів, він залишив декілька скарг на те, що працівники носять російські імена, і він не бажає із ними спілкуватись. Ось такі подвійні стандарти у нашого Андрійчика. Із одного боку він спонсорує агресора, а з іншого, чомусь не любить імена, які видають при народженні

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ