Статус військовослужбовця призвів до блокування кредитного ліміта

expero 11 октября 2022, 15:20
Користувався кредитною картою банку багато років. Не маю простроченої заборгованості. В цілому був задоволений, хоча рівень сервісу міг би бути кращим. Тим не менш рекомендував друзям користуватися послугами банку. Зараз мобілізований, подав документи про мобілізацію, і з’ясувалося, що банк заблокував мені кредитний ліміт, хоча про це ніде не попереджають перед подачею документів. Жоден інший банк такого не зробив. Нажаль таке відношення сильно розчоровуло. Маю намір розірвати всі відносини з цим банком і в майбутньому буду всім рекомендувати не мати жодних відносин з ПУМБом.
ПУМБ
11 октября 2022, 15:51
Умовою обслуговування кредитних угод військовослужбовців при підключенні пільгових умов є встановлення холду на суму кредитного ліміту після отримання документів, що підтверджують право на пільги.
Після встановлення статусу «Військовослужбовець» кредитні кошти не доступні для використання згідно Рішення Банку.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
11 октября 2022, 16:44
Ну да, а как же еще, наши защитники подходят под критерии клиентов с повышенным шансом невовзврата кредитных средств, почему б и не отключить на всякий случай лимит полностью… деньги банка важнее благополучия
11 октября 2022, 17:51
А благополуччя банка якось пов’язано з можливістю військовослужбовця не повертати борг?
14 октября 2022, 6:06
А не смущает что автор хочет и льго Ное обслуживание по кредиту без % так ещё и дальше тратить его бесплатно полностью. Не сильно халявы дофига автор хочет? --- А вы хотите сказать что успешность банка не зависит от того как ему возвращают назад его же деньги?)
11 октября 2022, 17:50
Закон дає право військовослужбовцю не платити кредит. При цьому ніяких компенсацій держава не дає. Чого банку за власний рахунок роздавати гроші людям які можуть не повертати гроші і при цьому їх ніяк не можна заставити це робити?
11 октября 2022, 18:07
Мені здається, що приймати рішення про розмір кредитного ліміту для військовослужбовців банк має в кожному випадку окремо. Я не маю наміру набирати кредитів і не платити їх. Більш того я маю позитивну кредитну історію і не хочу її псувати. Але виглядає дуже дивним, що окремо взятий банк показує надзвичайну зневагу і упередження до окремо взятої групи людей за ознакою іх профессії, тим паче в такий нелегкий час, це ж не мій вибір, воювати, чи ні. Це не тільки викликає певне розачуравання діями банку, але має певні ознаку порушення законодавства. В будь якому разі я збираюся розірвати будь-які відносини з цим банком, чого і іншим рекомендую. Сподіваюся, що ця історія отримає розголосу, і в банку подумають, чи праві вони, чи ні.
11 октября 2022, 18:44
Він і приймає рішення в кожному випадку окремо.

тут немає ані каплі зневаги, не копіюй русню з якою ти нібито воюєш
SergeyNina
SergeyNina
11 октября 2022, 19:55
Банку не дадут компенсации по кредиту если с вами что-то случится. У других банках кредитный лимит военнослужащим — максимум половина вашей месячной зарплаты в армии если вы будете получать зарплату за службу на карточку в этом банке. Да решение не верное, но у банка выбора по факту нет.
11 октября 2022, 18:09
Звернення до банку — дайте будь-ласка посилання на вказані вище умови обслуговування кредитних угод військовослужбовців, на які випосилаєтесь. А то на вашому сайті знайти важливу інформацію дуже складно.
14 октября 2022, 6:07
А за чем вы ч банк подали документы что вы военный сейчас? С какой целью?

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Статус військовослужбовця призвів до блокування кредитного ліміта