УВАГА!!!

Sim4enko 8 июля 2022, 14:21
В банке ПУМБ закончилась война в стране! Можно позволить себе с 1 июля отбирать у пенсионеров социальные выплаты, расчитанные на оплату коммунальных услуг, пенсию.И при этом оставлять пенсионеров без средств к существованию! Списывается субсидия, списывается пенсия, а война продолжается! Браво вам за такой метод уничтожения пенсионеров!
ПУМБ
8 июля 2022, 15:27
Вітаємо! Із самого початку війни, усі ключові служби нашого банку працюють в посиленому режимі задля забезпечення безперервної роботи та безпечного зберігання цінностей клієнтів. Ми робимо все можливе, щоб тримати ситуацію під контролем. Ми відновили кредитні ліміти актвиним клієнтам, виплачуємо відсотки за депозитами, розробили кредитні канікули та підтримуємо нашу армію. У жодному випадку ми безпідставно не відбираємо кошти наших клієнтів.
Уточніть, будь ласка, детальніше суть Вашого звернення. І напишіть нам в особисті повідомлення Ваші ІПН, ПІБ або номер телефону, щоб ми перевірили інформацію.

Три літри
Три літри
8 июля 2022, 15:15
А когда это социальные выплаты были чем-то привелигированным? И зачем пенсионеры влазили в долги при отсутсвии денег на их обслуживание? Ведь банк не просто отобрал деньги как какой-нибудь путин в подворотне, а забрал долг.
8 июля 2022, 16:10
А пенсионеры у вас уже не люди? Они не имеют прав? Кредиты брались до войны,когда была работа у пенсионеров.Банк не выдал бы кредит на одну мизерную пенсию,2100 .Можна прожить,уважаемый?А взять кредит ? Я счастлива,что Вы так далеки от этого!Видать я трудилась незря!
Jokets
Jokets
9 июля 2022, 6:58
Интересно это какой же кредит взят что списывает столько, что не возможно жить
8 июля 2022, 15:51
Перевірили інформацію. Через те, що Ви не вносили обов’язкові мінімальні платежі по кредитам та кредитній карті, у Вас виникла прострочена заборгованість. У зв’язку з цим, 07.07.2022 було виконано автоматичне списання коштів з Вашої соціальної карти на погашення частини простроченої заборгованості по кредитці.
8 июля 2022, 16:12
С вами все ясно!
10 июля 2022, 11:27
Переведите пенсию на другой банк.
10 июля 2022, 18:42
Спасибо БОЛЬШОЕ! Очень обидно!У кого война,а кому мать-родна!До войны все платилось как положено,а вот с 24 февраля я действительно оказалась на пенсии!
11 июля 2022, 11:56
Не Вы одни! К сожалению банк не видит проблемы. Дальше будет ещё хуже ((
11 июля 2022, 13:30
Когда это банк решил мою проблему? Что Вы ставите«ПРОБЛЕМА РЕШЕНА».Когда решена? ПРОБЛЕМА МОЯ ОСТАЕТСЯ ПРОБЛЕМОЙ!!! А Вы все уже решили без меня! Главное деньги забрать!
11 июля 2022, 14:03
Ви не платили по кредитам. З’явилася прострочена заборгованість. Відповідно до заключеного договору, було проведено автосписання коштів на погашення заборгованості.
12 июля 2022, 15:12
А как же закон,которым вы так манипулируете?З 17.03.2022 вступив в силу Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану», В данном случае он у вас не действует!А когда вам надо ,вы о нем вспоминаете!Это как? Я с вами заключала договор в МИРНОЕ ВРЕМЯ! Платила согласно договора.Были претензии тогда? НЕТ! А сейчас я вам напомню-ВОЙНА! И есть закон!Вы не имеете права списывать райсобесовские выплаты!Это БЕСПРЕДЕЛ!
12 июля 2022, 17:42

Установити, що неустойка (штраф, пеня) та інші платежі, сплата яких передбачена договором про споживчий кредит, нараховані включно з 24 лютого 2022 року за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) за таким договором, підлягають списанню кредитодавцем";ЗАКОН УКРАЇНИ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану-Документ 2120-IX, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.03.202
13 июля 2022, 10:20
На початку війни Банк підключив кредитні канікули по по всіх кредитах, які передбачали відтермінування сплати тіла кредиту, й внесення лише мінімального обов’язкового платежу.
Ви внесення не робили. Відтак, виникла прострочена заборгованість. Оскільки, у Вас була прострочка, згідно договору, який Ви підписували, відбулося автоматичне списання коштів на погашення.
Війна не означає відсутність зобов’язань по кредитам. Указаний Вами закон не передбачає невнесення платежів. Автосписання відбулося не через війну, а тому, що Ви не платили по кредитам.
Moderator
Moderator
11 июля 2022, 15:24
Кнопка «Проблема решена» — это не статус заявки, а опция, на которую вам предлагается нажать, но только после того, как вопрос будет решен банком. На данный момент ваша заявка имеет статус открытой.
Ayron15
Ayron15
13 июля 2022, 3:52
Пумб себе нафантазировал один закон и крутит ним как хочет, и наплевать на всех! А вот ответ пумб больше не даст, ведь ничего толкового для ответа не придумает)))
Jon
Jon
13 июля 2022, 22:52
БАНК ЩО ВІДІБРАВ ГРОШІ У ВОЄННИЙ СТАН.
Я підприємець з 1993 р. У 2022 подзвонили з банку ПУМБ Запропонували відкрити в них рахунок Обіцяли гарні умови. І я Погодився. Приніс свої гроші поклав на рахунок розрахувався з постачальниками знову приніс поклав на рахунок і все. На цьому моє підприємницька діяльність закінчилася, бо ПУМБ заблокував мої гроші вимагаючи документи декларації. Надавши за останні два роки, банк запросив ще за п’ять , надавши їх, банк запросив доходи дружини.
Я розумію що банк просто заволодів моїми грошима та неохоче їх віддавати. Куди звертатися за допомогою в цій ситуації я не знаю. Тому й пишу тут щоб другі люди не робили такої помилки як зробив я коли намагався займатись бізнесом через банк ПУМБ і приніс свої гроші до банку.
26 июля 2022, 0:46
Меня они два года укатывали открыть счёт фопа. В конце 21 года я всё-таки открыл. После месяца войны я понял политику банка и она не «клиенториентирована». Поэтому я закрыл счёт фопа, на очереди кредитка и расскажу всем своим друзьям, знакомым, клиентам, на любых встречах: что ТАКОЕ банк пумб.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ