Після війни цей банк для мене згине

LLll12345 8 апреля 2022, 1:52
Доброго вечора!
Зіткнулася з проблемою (як і тисяча інших українців судячи зі звернень), зволікати не буду, відстоки нараховують, знімають добрі. Канікули підключили в цьому місяці і швиденько зняли відсоток більший аніж в березні.Ви дуже добре хочете виїхати за рахунок своїх чесних та постійних клієнтів, вижити як то кажуть. Надіюсь багато хто мене підтримає і після війни ваш «БАНК «будуть обходити стороною. Дякую за «чудову підтримку» та «високий «сервіс.
Можете не відповідати мені своїм скопійованими відповідями.
П.С Для ботів що тут люблять дописувати:
1. Я завжди вносила платежі кожного місяця
2. Після початку війни не зняла з кредитної карти ні копійки (та не переводила з неї коштів).
Навпаки поповнювала її.
3. Суми погашення до війни були більшими, а відсоток меншим, але завжди сплачувався.
ПУМБ
8 апреля 2022, 15:26
Вітаємо!

Банк намагається з розумінням відноситися до ситуації, що склалась, саме тому для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам ми встановили кредитні канікули, які полягають в тому, що в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).
При цьому обов'якові платежі присутні і рекомендуємо їх сплачувати по можливості.

Штрафів і підвищених відсотків за непогашені заборгованості не нарахуємо за всіма кредитами.

Щоб борг не накопичувався, намагайтесь вносити місячні платежі повністю або частково скільки зможете.

Напишіть, будь-ласка, нам в особисті повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону щоб ми могли перевірити інформацію.

Ознайомитись з актуальною інформацією можна на нашому сайті за посиланням: https://www.pumb.ua/info

Три літри
Три літри
8 апреля 2022, 9:40
Ви дуже добре хочете виїхати за рахунок своїх чесних та постійних клієнтів, вижити як то кажуть.

А ты когда подписывал кредитный договор — читал его? Если да, если согласился с условиями то почему теперь возврат долга подаешь как какое-то одолжение с твоей стороны, а банк выставляешь каким-то монстром?

Я дал банку деньги, банк обязался вернуть мне деньги и проценты.
Затем банк дал часть этих денег тебе, ты обязался вернуть эти деньги и проценты часть из которых пойдёт на оплату работы банка (свет, зарплаты, дивиденты собственникам), а часть пойдёт мне как проценты за мои деньги.

Після війни цей банк для мене згине

Хочу тебя разочаровать: все остальные 69 украинских банков делают точно так же.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Після війни цей банк для мене згине