Категорично Н Е РЕКОМЕНДУЮ БАНК!

Заблокували мою дебетову карту ПУМБ. Почну з того, що доздвониться у цей банк ще та проблема, потрібно поговорити з автовідачем, після чого дзвінок просто обривається і достукатись до оператора це ще той квест. Після того, як вам все-таки вдасться зєднатись, оператор всеодно нічим не можем вам допомогти. Після прохання розблокувати карту, сказали звернутись у відділення. Спробували, піти у відділення до них, але вони виявились закриті, оскільки війна.Сказавши їм про закриті відділення відповіли — тоді нічим не можемо вам допомогти.Тобто, получається у війну, де людям зараз вкрай важко, ми не можемо просто піти в магазин і розплатитись за хліб, чи зняти готівку з банкомату, оскільки відділення не працюють, оператори ігнорують вас, а рахунок і далі заблокований.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ставити власні кошти в цей банк!!! Виберіть більш надійни банк для себе.
ПУМБ
4 апреля 2022, 16:07
Вітаємо!

Повідомдяємо, що Центр обслуговування клієнтів працює в стандарному режимі.
При дзвінку за номерами гарячої лінії банку автовідповідач повідомляє останню актуальну інформацію і після цього Вас вітає голосовий асистент — Поліна, який пропонує вирішити питання без з'єднання з оператором. Для того, щоб Поліна могла Вас зрозуміти питання потрібно формувати чітко та коротко. Якщо ж ваше озвучене питання не можна вирішити в автоматичному режимі, то Вас з'єднають з оператором.

Щодо робити відділень, то Ви можете ознайомитись на сайті банку: https://about.pumb.ua/map. Перелік працюючих відділень може постійно змінюватись в залежності від ситуації.

Якщо ж у Вас виникали складнощі з додзвоном, наприклад, з'єднання зривалось, будь ласка, просимо уточнити в особисті повідомлення дату дзвінка та номер телефону з якого був дзвінок, щоб ми перевірили інформацію.

antoney96
antoney96
5 апреля 2022, 11:15
Ви розблокуйте карту мені, а не пишіть як зявазатись з вашим банком. Ваші оператори посилають мене у відділення, а відділення не працюють! Дайте зняти гроші і заблокувати назавжди карту у вашому банку. Більше ніколи не положу туди гроші. ПУМБ=МАРОДЕРИ

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Категорично Н Е РЕКОМЕНДУЮ БАНК!