Швидко заблокували кредитні картки

diwa 24 февраля 2022, 17:50
Дуже сумно (((так, сьогодні почалася війна, але… З екранів телевізорів лунає заклик не панікувати, згуртуватися, довіряти нашій армії. В мене запитання до наших крупних українських банків: чому ж так швидко ви «зорієнтувалися» та «підтримали» своїх співвітчизників? Чому в один момент обрізали кредитні ліміти мільйонам своїх клієнтів? Адже життям всіх розділилося на до і після. І ви цим вчинком створили ще додаткові проблеми людям, адже відсотки за використані кошти ніхто не скасує, а покрити заборгованості зараз, миттєво досить складно. Нац банк в своїй постанові не давав жодних рекомендацій стосовно цього. Це вже ініціативи керівництва, яке ще раз засвідчило своє відношення до українського народу (
ПУМБ
PUMB 24 февраля 2022, 18:13
Вітаємо! Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження від користування нашою кредитною карткою. Всі служби банку наразі працюють у посиленому режимі задля того, щоб гарантувати безперервне обслуговування наших клієнтів та надійного зберігання їхніх цінностей. Дійсно, наразі операції з оплати послуг та зняття готівки з кредитного ліміту обмежені. При цьому власні кошти на кредитних картках доступні для використання.

Віктор Власійчук
Віктор Власійчук
24 февраля 2022, 18:20
Не брешіть, що кредитні кошти обмежені. Вони просто відключені. Сьогодні не зміг заплатити 90 грн. з кредитної карти. І це при тому, що у мене є депозити у Вашому банку!
Три літри
Три літри
24 февраля 2022, 22:04
Кредитный лимит виден в приложении, но им нельзя восользоваться.

Так что да — использование кредитного лимита ограничено.

С точки зрения клиентов пользующихся кредитным лимитом это большая подстава. И я тоже из их числа.
Но с точки зрения как банка, так и клиентов держащих в банке депозиты это правильно — сейчас куча народа может влезть в кредит, а потом откажется возвращать деньги И что в такой ситуации делать банку, как возвращать депозиты?

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Швидко заблокували кредитні картки