Хочете закрити рахунок? То давайте ми відкриємо новий!

plukash 5 мая 2021, 14:28
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 28
Подав заявку на закриття кредитної картки/рахунку у березні. Минуло 45 днів, рахунок не закрився тому, що нарахували кешбек за березень у квітні. Здається, ну у чому тут проблема, ситуація типова — видайте через касу гроші, коли минуло 45 днів, і закрийте вже цей рахунок. Але події розгортались так, пишу коротку версію:
05/05/21 близько 11 години ранку, працівник у віділенні сказала, що не може цього зробити. Переказати на рахунок у іншому банку теж не можуть. Взяла мій телефон потикати у додатку, почала відкривати з мого додатку віртуальну картку, на яку, ймовірно (увага, переказ на картку/рахунок/номер телефону закінчувались нічим), вийшло б перекинути гроші, щоб закрити кредитний рахунок. Коли я це побачив, і сказав, що не хочу новий рахунок — ШВИРНУЛА по столу мій смартфон. Я розчарований пішов, і знову звернувся до колл-центру, де мені повторили — у віділенні повинні видати залишок через касу, і тоді рахунок остаточно закриється. Мій повторний візит у віділення близько 12 години був ще сумнішим і довшим, окремі фрази: «керівника йому, то керівника», «навіщо ускладнюєте» х 10. В результаті — зараз у мене заява якась нікому незрозуміла (навіть працівнику, яка допомагала мені її скласти) на ім'я керівника віділення, щоб видати мені ці 60 гривень 45 копійок через касу, розгляду чекати кілька днів.

Моя єдина претензія до ПУМБ — некваліфікований і невихований персонал.
Інших проблем з ПУМБ за 6 років користування — не було.
ПУМБ
6 мая 2021, 10:55
Добрий день! Нам дуже шкода, що Ви зіштовхнулися з подібною ситуацією. Справді, закриття рахунку відбувається тільки у відділенні банку, коли рахунок прирівняний до 0. Якщо на рахунку є залишок або борг, його необхідно закрити.
Підкажіть, будь ласка, ім’я спеціалістів які з Вами працювали. Ми обов’язково розберемося в описаній ситуації та проведемо розмову з колегами.

Італій .
Італій .
5 мая 2021, 15:46
====Моя єдина претензія до ПУМБ — некваліфікований і невихований персонал.

Как по мне то это массовая проблема украинских банков. И дело тут не только в воспитанности персонала, а и в том что нет персонала просто тупо никто не учит, что в ПУМБ-е что в других банках. Особо заметно когда банк запускает новый продукт, приходишь в отделение, а операционист от тебя узнает что у них в банке есть такая штука.
plukash
plukash
7 мая 2021, 16:52
07/05/21 проблему було вирішено. Зателефонувала працівник відділення, і запросила отримати надлишок в касі.

Видали 60 гривень 50 копійок. У додатку баланс рахунку став нульовим, «рахунок в процесі закриття». Сподіваюсь, це закриття вже відбудеться.

Не приємно, що це все відбулось після публікації відгуку, а не з першого звернення. Оцінку автоматично змінило з 1 на 3, я б поставив 4*. Все ж, стільки років користувався без проблем.

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Хочете закрити рахунок? То давайте ми відкриємо новий!