Не повертаються гроші

Vladik1968 1 мая 2021, 13:13
З вересня 2016р. я не можу повернути свої кошти в ПУМБі, які шахрайським шляхом надійшли з моїх карток «Приватбанку» (останні цифри 0836 та 7228) на карту ПУМБу (останні цифри — 9910):

1) 09.09.2016 19:17 на суму 8200 грн;
2) 09.09.2016 19:32 на суму 5600 грн.

По телефону горячої лінії ПУМБу мені було повідомлено, що гроші було заблоковано за моєю вимогою. Були неодноразові звернення до Національної поліції та НБУ.

Але кошти досі не повернуті.
ПУМБ
5 мая 2021, 18:21
Добрий день. Нам дуже прикро, що виникла подібна ситуація. Для того, щоб ідентифікувати Ваші дані і провірити інформацію, відправте нам, будь ласка Ваше ФІО і ІНП, а також номер звернення гарячої лінії. Тільки буде інформація, ми обов’язково наддамо Вам зворотній зв'язок.

Італій .
Італій .
1 мая 2021, 17:30
Так если полиция не передала дело в суд то как банк может что-либо вернуть?
Vladik1968
Vladik1968
5 мая 2021, 10:03
Якщо кошти вже списали, але ще не зарахували на рахунок отримувача, то для цього платник подає своєму банку документ про відкликання коштів. Банк платника того самого дня дає банку отримувача вказівку повернути кошти, і банк отримувача в день одержання вказівки повертає кошти за реквізитами, що в ній зазначили. Потім банк отримувача повідомляє свого клієнта, що кошти відкликав платник (п. 23.4 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», п. 2.29 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті).

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ