Банк не клієнтоорієнтований і всім у ПУМБ на вас байдуже!

Василь Ткачук 3 марта 2021, 22:40
Рекомендував мені банк Пумб мій товариш. Я залишив заявку через Viber на карту. Зателефонувала фінансовий консультант з якою ми все обговорили за попереднім рішенням було схвалено кредитний ліміт 30 000грн за картою. 03 лютого 2021 я відвідав відділення за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська 30. Мене обслуговував стежер, після заповнення інформації він повідомив зможу отримати 10 000грн, але будьте готові для того, щоб їх отримати надайте довідку про доходи за останні пів року. (Офіційно працюю більше ніж 1,5 роки на останньому місці роботи). Я відмовився! Після нашого спілкування ми домовились на відкриття карти дебетової, але для цього треба було пересісти до іншого спеціаліста. 03 березня 2021 звернувся на гарячу лінію для уточнення по кредитній карті, бо по дебетовій змінили умови нарахування кеш беку, тому не бачу сенсу в карті
з кешбеком 1%. Оператор перевірила інформацію і повідомила, що погоджено 30 000грн і довідка не потрібна! Я приїхав до відділення за адресою: Київ, Степана Бандери 6. Співробітник взяла паспорт і код внесла інформацію і сказала — «Вам відмовлено! Банк причину чому не повідомляє, наступного разу можете звернутись через 30 днів». Ви серйозно? Ви вдруге витратили мій час на дорогу та пусті балачки з вами і Ви думаєте, що після цього я захочу співпрацювати з вами? Е ні третього разу я прийду закрити рахунок! Як дізнався сьогодні вечором у сестри чоловіка був теж рахунок в «ПУМБ рахунок — ФОП» йому обіцяли 100 000, але теж отримав відмову! Хоча по рахунку ФОП був обіг в районі 10 мільйонів, тепер відкрив рахунок ФОП у мобільному банку, та й горя не знає. Отже, якщо цінуєте свій час оберіть інший банк, навіть державний банк буде більш лояльним та надасть чудовий кредит, а ПУМБ вас кормитиме лише словами!
ПУМБ
4 марта 2021, 17:32
Нам прикро, що ви не стали власником кредитного продукту.
При прийнятті фінального рішення Банк враховує безліч факторів та може відмовити в оформленні кредитної карти, не пояснюючи причини.
Повторно заявку на оформлення ви можете подати через 30 днів.
Дякуємо.

4 марта 2021, 0:04
Жаль, что без кредита вы вообще не представляте себе
варианты облуживания в том же ПУМБе…

А ведь он умеет давать и 10% и 5% кешбэка,
если конечно внимательно ознакомиться
с условиями и всё-таки получить на руки БПК ПУМБа…
4 марта 2021, 12:36
Мені кредит і не потрібен, а сама карта, але в пумбі кредитка без кредиту — це не реально, хочу у інших відкриваєш і ліміт деактивовуєш. А по дебетовій карті з 1 березня 2021 кешбек 1%, щоб нормальний кешбек був треба кредитна карта!
4 марта 2021, 1:06
====Як дізнався сьогодні вечором у сестри чоловіка був теж рахунок в «ПУМБ рахунок — ФОП» йому обіцяли 100 000, але теж отримав відмову! Хоча по рахунку ФОП був обіг в районі 10 мільйонів

Сказки дедушки-совы. У меня без открытия счёта ФОП был кредитный лимит.

====тепер відкрив рахунок ФОП у мобільному банку, та й горя не знає

Не понятно какие проблемы со счётом ФОП были у мужа сестры в ФОП, ведь кредитный лимит в 100000 ему давали как физическому лицу.
4 марта 2021, 12:46
Проблем з рахунком ФОП не було ніяких, і банк сам подзвонив запропонував карту «все можу» з лімітом 100 000 грн. На відділенні відмовили, хоча у інших банках ліміти прекрасні. Просто смішно, що навіть в державному банку до клієнта краще відношення. А тут ти просто витратиш свій час, працівники зберуть абсолютно всю інформацію про тебе, щоб почути ми не відкриємо карту? Приходьте через 30 днів! (Жоден банк з 8 де були / є відкриті рахунки по власних цілях, або зарплатні картки не відмовляв у кредиті, і набагато швидше обслуговували та збирали менше інформації про клієнта). Тут мені потрібна була карта «все можу» а не кредит. Але в ПУМБ отримати карту не можливо! А навіть якщо реально то треба довідка за останні пів року по карті! Хоча за перший місяць користування по дебетовій карті обіг був більше 40 000 грн. Якби не зміна умов по дебетовій карті то і проблем не було б.
4 марта 2021, 12:47
Довідка за останні пів року про зарплату! *обмовився. Клієнтом ПУМБ був лише один місяць, і все було б гаразд, але…
4 марта 2021, 14:29
===Просто смішно, що навіть в державному банку до клієнта краще відношення.

Моно не государственный банк и так тоже многим клиентам отказывают в кредитном лимите.

Но блин, как в твоей голове увязалось что отказ в кредитном лимите — это плохое отношение? Разве кредитный лимит это награда, или похвала?
4 марта 2021, 16:16
Коли я писав про державні банки, я писав про державні! У тому самому Ощаді лояльніше відношення, і якщо клієнта запрошують на зустріч то ти отримуєш продукт який тобі узгоджують.
4 марта 2021, 14:30
===Жоден банк з 8 де були / є відкриті рахунки по власних цілях, або зарплатні картки не відмовляв у кредиті

Так может потому и отказал ПУМБ что муж сестры уже набрал в восьми банках кредитов на сумму в 800 тысяч гривен?
4 марта 2021, 16:11
Тут я говорив про себе, і жоден банк не відмовив, я про те, що ц жодного банку немає такого, що тобі не дадуть карту. Їх ліміт мені не потрібен
4 марта 2021, 17:09
Так не важно у кого именно 800 тысяч кредита, у мужа сестры или у Вас. Это огромная цифра для обычного клиента. И если ПУМБ не даёт ещё один на 100 тысяч то это вполне объяснимо с логической точки зрения.

Если же у Вас доход в месяц миллион, потому что вы директор Нафтогаза — то тогда не понятно зачем вам кредитный лимит в 100 000. Просто шоп було?
4 марта 2021, 17:28
Я вже раніше кілька разів писав мені треба картка! Ліміт мені не потрібен уважно читайте пост! По картці є необхідні деякі послуги. Більше відповідати на коментарі які не мають логічного сенсу не відповідатиму. Я ж Вам не кажу навіщо Вам картки в банку / банках. У кожного свої цілі та мета на їх використання.
4 марта 2021, 17:33
===Я вже раніше кілька разів писав мені треба картка!

Если Вам нужна просто платежная карта то почему отзыв посвящен тому как Вы хотели и не получили кредитный лимит, за которым Вы ходили в банк аж два раза? Почему Вы уравниваете отказ в кредитном лимите с отношением к Вам банка?

Мне была нужна всекарта — я пошел и с первой попытки её оформил. Причем два раза это сделал, так как первый счёт я закрыл через месяц после открытия и потом через пол года повторил операцию.
4 марта 2021, 17:36
Ну якщо Ви не цінуєте власний час, то можна бігати так і далі… У відгуку пишеться про карту «все можу» і кредитний ліміт мені не треба, але без його банк карту не дає.
4 марта 2021, 17:46
У мене є людина яка працювала в ПУМБ і як мені сказали якщо за попередньою інформацією карта схвалена, а у підсумку ні, то 90% вірогідність, що винен фахівець! Через неправильну подачу документів, через власну не компетентність!
4 марта 2021, 18:33
===Ну якщо Ви не цінуєте власний час,

Странный вывод из моего рассказа в котором я говорю что когда мне понадобилась всекарта то я просто пришел и оформил её. Карту (неименную) что в первый раз, что во второй забрал сразу же в отделении и пользовался буквально с момента получения.

Наверное на этом я закончу дискуссию.
4 марта 2021, 18:35
===У мене є людина яка працювала в ПУМБ… що винен фахівець!

Одна бабка сказала — это конечно неперебиваемый аргумент, мне нечем ответить ибо нет своей бабки в ПУМБ.
4 марта 2021, 18:43
===якщо за попередньою інформацією карта схвалена, а у підсумку ні, то 90% вірогідність, що винен фахівець

Вам была нужна просто карта, но Вы продолжаете доказывать что в ПУМБ-е плохо с выдачей кредитов. Ну да, ну да.
4 марта 2021, 20:39
Якщо Вам схвалили карту, це не означає, що іншим її видадуть, тут кожен ділиться враженнями. І у кожного своя думка.
4 марта 2021, 21:16
===Якщо Вам схвалили карту, це не означає, що іншим її видадуть

Дебетовую карту? Её просто открывают, нет никакого схвалення. Жену затянул, а ПУМБ чтобы было удобно скидывать ей деньги — дебетовую карту открыли точно так же за один визит в отделение.

У ПУМБ-а конечно есть недостатки, я о некоторых писал в отзывах. Но то что написано в Вашем отзыве — это не недостаток. Банк имеет полное право на своё устмотрение отказать клиенту в кредите. Такой отказ не означает что банк посылает клиента на х** или что клиент преступник — это просто отказ в кредите. Если Вы попросите мужа сестры занять вам миллион, а он Вам откажет — разве это означает что он вас неуважает?
4 марта 2021, 21:23
У мене є дебетова карта! Я ще на початку написав, що мені треба інший продукт карта кредитна можна без кредиту! Банки такі як mono, приват, а банк це дозволяють. А Пумб йде на принцип! Якщо кредит не даємо то і карту не дамо. Все завершуємо дискусію! Вдалого вечора)
4 марта 2021, 17:40
Дякую за відповідь, чекайте на закриття рахунку! Дуже прикро, що клієнти чують пусті балачки і витрачають свій час на вас. І відгуків в мережі більше 90% де клієнти пишуть аналогічні відгуки. Шкода, що ви не цінуєте клієнтів ресурс — це їх час який витратили на вас.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Банк не клієнтоорієнтований і всім у ПУМБ на вас байдуже!