Крадуть гроші з карток!!!

KonstantinSh 31 июля 2020, 14:15
Унікальний банк по іншому не скажеш! Гроші пропадають з картки і нічого не добєшся і не докажеш! Мало того, починаєш виясняти, так кидають слухалку бо немає що відповисти! І вже не знаєш що робити, чи в суд подавати на них чи в міліцію йти, але просто розумієш що нічого не докажеш! Кожний місяць мені з картки почали знимати гроші, я пробував вияснити чому, на гарячій лініі, так спочатку не міг до них дозвонитись, це практично не реально, а потім аж накінець коли дозвонився, пообіцяли вияснити, і увага(!) через два (!) місяці мені накінець перезвонили(а гроші знімали)поговорили і знов пропали! Гроші знімали дальше, поки сума чомусь не виросла в два рази і я накінець знов до них дозвонився, і що видумаєте, замість пояснень, просто ігнорують і кидають слухалку! Це повний треш! По іншому не скажеш! Що я частично вспів виснити, як вони обманюють кліентів: Ти купуєш якусь річ, вони тобі присилають смс з пропозицією безпроцентноі розтрочки на три місяці, в ітозі це ніде не відслідковуються і в обовязковий платіж по картці чомусь також не входить, потім вони самовільно цей платіж переводять в рострочку на 24 місяці(не інформуючи клієнта взагалі) і виходить що ти переплачуєш за куплену річ в два рази більшу суму!, навіть не підозрюючи про це, тому що інформаціі від банку нуль! Просто «навішали» на тебе кредит самовільно і все! А вияснити чому і як його гасити відповіді не отримаєш, бо або не дозвонишся, або кидають слухалку! Ніколи не звязуйтесь з цим банком! Обмануть в любому випадку!
ПУМБ
3 августа 2020, 17:17
Для перевірки інформації по вашій карті уточніть, будь ласка, в особисті повідомлення ваше ПІБ та ідентифікаційний код.
Дякуємо.

Італій .
Італій .
1 августа 2020, 14:20
але просто розумієш що нічого не докажеш

Тоесть доказательств того что у тебя со счёта пропали деньги — у тебя нет? О чём тогда отзыв?

так спочатку не міг до них дозвонитись

Странно, почему я дозваниваюсь?

Це повний треш

Полный треш это писать отзыв с обвинениями в адрес банка и к середине отзыва не привести ни одной детали, ни одного факта доказывающих суть обвинения.

Наконец ближе к концу мы, читатели твоего отзыва, узнаем что оказывается ты оформил товар в рассрочку. Странно почему тебя удивляеяет что банк берет с тебя «какие-то платежи».

Просто «навішали» на тебе кредит самовільно і все!

Вообще-то ты сам подписался на кредит отправив СМС.
5 августа 2020, 14:42
Виталия я понимаю что работник банка такой «живой бот» на зарплате банка но я тебе отвечу
Доказательства конечно есть, Но когда у тебя с карты снимают деньги и ты видишь это в транзакциях, а почему эта транзакция никто объяснить не может, тогда как? Тем более они списались и все, мне что делать каждый день скриншоты личного кабинета в онлайн-банкинге?
Теперь по сути:  То что деньги исчезают и не добьешься вразумительного ответа куда они уходят это не суть? То что ждет ответного звонка банка два(!) месяца это не суть? то что дозвониться не реально это не суть? Тогда что по твоему суть уважаемый сотрудник банка под псевдонимом  Виталий?
И по росстрочке:   Когда отправляешь смс четко написано на ТРИ месяца без%! Потом оказывается что перевели в кредит на 24 месяца? Спрашиваю почему не проинформировали? Почему не включили в обязательный платеж(заборгованiсть до кiнця пiльгового периода) который я обязательно гашу?
Что еще тебе надо?
5 августа 2020, 14:43
Что еще тебе надо?
5 августа 2020, 14:48
Уважаемый сотрудник банка по имени Виталий!
Какие доказательства тебе нужны, когда деньги пропадают с карточки и объяснить никто не может? Мне что делать каждый день скриншоты онлайн -банкинга? Так зачем мне тогда такой банк?
Теперь по сути: То что деньги пропадают без объяснений это не суть? то что ждешь звонка от сотрудника банка который обещал выяснить что с деньгами по два(!) месяца это не суть?
То что дозвониться в службу поддержки можно где-то на пятый ден после усиленный постоянный звонков это как?
Ты лучше исправляй ошибки банка а не пиши тут типа от имени простого клиента

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ