Обман банку

lazar646 31 июля 2019, 23:31
Ми з дружиною взяли товар в кредит.
7500грн.
За страхівку в нас взяли 3500грн.+несамовитий процент кожного місяця.З особистих причин не змогли вчасно сплатити.Банк нарахував за останній платіж 300 %.Ми виплатили біля 20 000грн. І ще винні
Не РАДЖУ ЦЕЙ БАНК!!! Любий банк= але не ПУМБ
ПУМБ
PUMB 1 августа 2019, 10:30
Вітаємо. При порушенні умов договору, банк має право застосовувати штрафні санкції, умови котрих прописані в договорі, та і Вашому договорі, зокрема.

Від різних умов та процесів, дійсно може бути оформлена і додаткова послуга як страховка, наприклад.

1 августа 2019, 15:23
Взять кредит в сумме двух минимальных зарплат и не суметь его погасить.

В следующий раз банк вам или вообще не даст кредит или даст со страховкой на ту же сумму.
3 августа 2019, 22:37
Мінімальна зарплата цього року- 4173 грн., це навіть менше двох мінімалок.
2 августа 2019, 9:18
А ознайомитись з умовами, перед тим, як брати кредит і порахувати затрати ніяк? І співставити їх зі своїми фінансовими можливостями? Чомусь часто у нас так — головне сіюхвилинний результат, а далі «якось буде»… І тільки щось не так — бігом реєструватись на Мінфіні і строчити відгук «караул, грабують !».
3 августа 2019, 14:07
Засланные казачки от Банка! Не слушайте их
3 августа 2019, 15:00
А Вас звідки заслали ? Від конкурентів ПУМБа ? Чи ще з якихось організацій ? Чи Ви так, «а поговорить» ?
3 августа 2019, 19:01
Я так, отстоять права людей, которых угнетают банки и их проплаченные шестёрки!
3 августа 2019, 20:00
«Я так, отстоять права людей...» - а більше схоже на «я так, поговорить...». Вам чи вашій близькій людині ПУМБ чимось не вгодив і Ви не придумали нічого кращого, ніж зареєструватись на Мінфіні і з перших же коментарів гадити під всіма відгуками і вішати ярлики на людей, з якими до того навіть не спілкувались. Якщо хочете відсоювати права « угнетенных», які не вміють рахувати і беруть кредити на «авось» то адвоката їм краще найміть.
3 августа 2019, 21:15
Никогда не прислушивался к советам человека, который на стороне банков, обирающих население! Считаю, что не имеешь морального права кому-то советовать, как помогать людям! А вот какие твои мотивы — это вопрос… Почему ты, советчик, не подсказал человеку, что не нужно платить более 50% от тела кредита?
3 августа 2019, 22:34
А я ніколи не прислухувався до людей, які крім голослівних викриків ні на що не здатні. Хочете допомогти людям- допоможіть ділом, а не істеричним вереском на Мінфіні. До речі, «знаток», назвіть законодавчий акт у якому такий граничний розмір пені прописано - не більше 50% від тіла кредиту. А автору відгуку я можу одне порадити: поскоріше погасити свої зобов`язання перед банком. Якщо не згідний з розміром пені - нехай звертається у суд, прецеденти, коли людям вдавалось добитись зменшення розміру штрафних санкцій, існують. А на майбутнє нехай перед тим, як брати кредит, вивчає умови, прораховує його вартість і співставляє зі своїми фінансовими можливостями.У мене у свій час було два кредити на авто, зараз є кілька кредитних карт і ніколи у мене ніяких проблем з банками не було. Банки «обирают население» - так ніхто нікого туди силою не заганяє, не беріть кредитів, не користуйтесь їхніми послугами і не буде проблем !
4 августа 2019, 11:19
От і добре, що не стали читати, аргументовану відповідь ви все одно надати не можете, а загаджувати форум сміттям в стилі «дерут с трудящихся...» не потрібно, це вже не нове і нікому не цікаве. Тому вважаю дискусію закінченою, успіхів у боротьбі за права «угнетенных».

3 августа 2019, 19:06
Вообще ничего платить не надо! они не имели право насчитывать штрафы и пеню более 50 процентов от тела кредита. нарушают закон по полной и нет на них управы!
3 августа 2019, 23:05
Интересно в каком это законе такие ограничения?

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ