Про обслуговування клієнтів.

Оля Л. 22 июня 2018, 17:37
Минулого тижня мені зателефонували працівники банку і запропонували оформити кредитну картку так як я вчасно сплачую кредит. Дзвонили не один раз, я погодилася, прийшла у відділення в м.Івано-Франківськ, оформили документи, для підтвердження
дала номер колеги, довго чекала відповіді, тоді працівник банку сказала прийти на наступний день. Пізніше перетелефонувала і сказала що відмова
прийшла, прийти ще раз. На наступний
день я прийшла, далі відмова,
аргументують що не дозвонилися до колеги, хоча жодного дзвінка до неї не було. В банку сказали що телефонують тільки раз, але і той раз вони не зробили. На гарячій лінії сказали що не володіють ніякою інформацією йдіть у банк, для чого тоді та лінія. Не треба просто обманювати людей, ініціатива була банку а не моя на рахунок картки. Не рекомендую такий банк який не зацікавлений у своїх клієнтах(
ПУМБ
PUMB 23 июня 2018, 13:33
Доброго дня, Ольго! Приносимо вибачення за незручності. В телефонному режимі відбувається попереднє рішення, остаточне — при зверненні і заведенні заявки у відділенні банку. Співробітники це озвучують при пропонуванні кредиту. Якщо бажаєте, можете вказати в особисті повідомлення Ваш ІПН, ми перевіримо чи дзвонили співробітники контактній особі. Дякуємо за Ваш відгук.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Про обслуговування клієнтів.