Обман і нав"язування своїх послуг

Andreyb2k Andreyb2k
6 декабря 2016, 19:20
Почали приходити СМС що я винен кошти, хоча я ніколи в цьому банку не був і не знаю де їх віділення.Коли смс прийшла в другий раз я вирішив зателефонувати і вияснити в чому справа.Спитали мої паспортні дані так код щоб моб би перевірити по мобільному номеру.Я всі дані їм надав.В відповідь я почув що це помилково вбили мій мобільний номер і більше мене не будуть торбувати.Через два дні до мене почали телефонувати і я відразу в грубій формі відповів що я не маю бажання з ними спілкуватись.Будьте обережні і не давайте їм свої дані як це зробив я, можуть ще кредит на вас повішати.
ПУМБ
7 декабря 2016, 11:18
Добрий день! Вдячні за ваш відгук і закликаємо клієнтів банку бути обачними та не розголошувати свої персональні дані, оскільки ними можуть скористатися зловмисники. Також звертаємо увагу: у банка ПУМБ єдиний номер для дзвінків з мобільних і стаціонарних телефонів по Україні та з-за кордону: +38 044 290 7 290.

Andreyb2k
Andreyb2k
7 декабря 2016, 19:58
Я передзвонив на ВАШ номер телефону гарячої лінії який є на вашому сайті і мені сказали надати свої дані! Якщо ви таким способ бажаєте знайти собі нових клієнтів, ви тільки провокуєте до себе ненависть