Maksym2406 12 ноября 2022, 16:13
Після закриття універсальної картки з’явилось дві об'єднаних з кредитним лімітом по 1000 грн і на кожній заборгованість по 520 грн. На старій картці був кредитний ліміт 1000 але перед закриттям картки він був погашений і без заборгованостей. Чому взагалі з’явилось дві картки та ще й з кредитним лімітом, якщо у мене вже є одна для виплат і що з цими новими картками робити, бо заборгованостей у мене не повинно бути?
12 ноября 2022, 17:02
Передали інформацію колегам. Після перевірки інформації та розгляду питання з вами додатково зв'яжуться.
ludmila1157 12 ноября 2022, 12:08
Мы с мужем с начала войны находимся в Румынии, мы пенсионеры, мужу 67 лет.В июле ему без причин заблокировали пенсионную карту ПриватБанка.Я неоднократно обращалась в ПриватБанк, звонила, писала на чат- бот, но мне так и не помогли.Ситуация осложняется тем, что у него поломался мобильный телефон и давно нет симки, к которой привязана карта.Специально ехать в Украину, чтобы восстановить карту-дорого, проезд в однусторону-2000 грн, звонки отсюда тоже дорогие.Мы вынуждены сейчас проживать только на мою пенсию.Прошу помочь нам восстановить пенсионную карту мужа, спасибо
12 ноября 2022, 13:22
Надати інформацію по картці, допомогти зі зміною фінансового номеру та розблокуванням картки є можливість за зверненням саме власника картки. Радимо йому написати в чат на сайті: https://privatbank.ua/, щоб наші колеги змогли ідентифікувати його належним чином та допомогти у вирішенні питання. В чаті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу.
Jan1125 12 ноября 2022, 0:40
Я являюсь активным пользователем услуг банка. Уже не раз показывал недочёты ошибки в приложении приват 24. Вроде как помощь бесплатная с моей стороны, но сторона поддержки спорит что у них проблем нет, и эти баги приходится доказывать. Ну, а тут после очередного обновления приложения приват 24 начались очередные глюки. Я активно использую покупку билетов через их приложения. В этот раз приложение начало мне предлогать билеты туда куда я не хочу и не собирался ехать. В итоге из-за такого дебиилизма с изменением маршрутов я купил билет не туда. Который пришлось возвращать естественно с потерей моих средств. Служба поддержки как всегда глюк не подтвердила естественно был отказ в возврате комиссии по возврату билета. А тут ещё и случайно читаю что с меня за участие в голд клубе собираются 20грн снять хотя в отделении при открытии карты говорили что никаких оплать за голд клуб никогда не будет, вот скажите зачем врать в отделении банка? Я уверен это всех так уговаривают типа договора гнёт на словах сказали, а потом снимают деньги. Надо бы в нбу жалобу накатать
12 ноября 2022, 9:59
Доброго ранку!
Ваше питання було розглянуто профільними фахівцями з перевіркою всієї необхідної інформації щодо коректності роботи додатку в момент купівлі вами квитка. Нами не було виявлено помилок в роботі додатку по ситуації, яку ви описали. Зазначимо, що система шукає квитки саме по тим пунктам призначення і відправлення, які вказуються клієнтом.
Що ж до списання членського внеску за участь в Gold-клубі, наразі не бачимо по вашій картці такої інформації. Якщо ви бачите таке списання, будь ласка, надайте нам детальнішу інформацію в приватному повідомленні.
Nevidimaja 11 ноября 2022, 15:28
Шановний приват банк, ваш банкомат видав мені купюри 1000 та 500 гривень, які не бере ваш термінал, ну невже не можна вирішити подібні проблеми, наприклад, заправляти банкомат купюрами, які буде приймати термінал? Мені треба терміново оплати товар, я зняла гроші в ще треба шукати, де розміняти їх🤷
11 ноября 2022, 16:06
Номінал банкнот залежить від місця розташування банкомату, регіону, попиту від клієнтів та наявності певного виду купюр в касі, з якої кошти надходять до банкомату.
Якщо вам необхідно зробити платіж ви можете провести його через Приват24 або термінал, списавши кошти з картки, тим самим, заощадити свій час на знятті готівки з подальшим її внесенням в термінал.
Вадим Лк 11 ноября 2022, 13:31
Уже несколько недель приват не выдает жене в Польше со своих карт средства в банкоматах в рамках разрешенного эквивалента в 12500 грн раз в 7 дней согласно постановлению нацбанка. Операторы придумывают при каждом обращение различные нелепые причины в виде ограничений местных банков, или временных неполадок и т. д. В то время как никаких ограничений местных банков нет и не было, что подтверждали в местных банках операторы, а также с другой карты, например Монобанка, лимит в 12500 грн выдается без проблем в этих же польских банкоматах.
11 ноября 2022, 14:05
Вітаємо.
За правилами безпеки ми не маємо можливості надати інформацію по картці за зверненням третіх осіб, тому радимо дружині звернутись в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку pb.ua/chat. Звернулись до вас у приватні повідомлення, для того, щоб уточнити інформацію та перевірити коректність консультації наданої в підтримці.
Сегодня мне нужно было срочно пополнить валютную карту, для этого обратился в офис, что на Владимирской 1, при мне были только гривны, поэтому рассчитывал, что пополнение будет без проблем.Однако, обратившись к кассиру, кассир мне говорит:«Ну если у Вас доллары — можно в принципе пополнить, а в гривнах это было давным-давно, сейчас нельзя", но бегать в обменники, когда в самом банке валюты нет, когда проблемы со светом и прочее, ну безвыходная ситуация получается, в итоге ушел с отделения ни с чем.Но обратившись в соседнее отделение банка, что на Владимирской 13, кассир мне совершенно без каких-либо проблем помогла пополнить карточку и всё на это ушло ну минут 5 наверное, за что ей очень благодарен.Из этой всей ситуации сделал вывод, что кассир 1-го отделения не компетентен вовсе.
Однако, на этом сюрпризы не закончились, в этот же день собирался осуществить перевод в Казахстан (отдельное спасибо хочу выразить нашему НБУ, который «заботится» о нас и служит по принципу «чем хуже — тем лучше»)), но выдает ошибку «Перекази на картки інших банків цієї платіжної системи тимчасово не працюють.Ви можете переказати гроші на картку платіжної системи або на картку ПриватБанку», при этом замечу, что, что у меня, что у получателя, одна система — VISA.Обратившись в тех поддержку (претензий к ТП в плане обслуживания — нет), оператор говорит, что проблема на стороне Казахстана, так как он отклоняет перевод, обратившись в Казахстан, меня футболят обратно, мол выясняйте причину у банка-отправителя, с Украиной у нас ограничений никаких нет.Вообщем замкнутый круг, дурдом.
11 ноября 2022, 10:46
Вітаємо.
Поповнення валютної картки у касі відділення Банку можливе при попередньому обміні коштів у валюту картки (що можна також зробити і у самій касі). Варто зазначити, що продаж валюти в касі проводиться при її наявності. Ми звернулись до вас у приватні повідомлення, щоб уточнити деталі для вирішення ситуації.
Tarasgff 10 ноября 2022, 22:04
Зприват банком уже понад 15 рокі цілий час користуюся, можна сказати усіма послугами, маю кридитку на 25 тис, жодної прострочки все вчасно ложу, пару днів назат приїшла есемес переглянуто кредитний лімі з 25 тис, на 4 тис, ну подумав забрали то забрали, потім положив ще 1 тис, бомаю вітриті кредити оплата частинами, щоб потім зняло, то сьогодні знову прийшла смс ваш переглянуту кредитний лімі з 4 тис на 3 тис,і вмене через пару днів має знімати оплата частинами, а я зараз поїхав до батьків у село, тепер маю всекидати їхати до міста щоб положити гроші щоб не було прострочки по оплаті частинами, запитав чому банк забрав ліміт, достав вітповіть від банку можна сказати щоя мало користоюся їхнім продуктом, як це розуміти не знаю, одним словом просто обнагліли,і не якої поваги доклієнтів…
11 ноября 2022, 10:15
Вітаємо!
Перепрошуємо, якщо зниження ліміту доставило незручності. Справа у тому, що кредитний ліміт по кожній картці переглядається системою автоматично та регулярно. Банк бере до уваги велику кількість факторів при розрахунку суми доступного ліміту. Активне користування продуктами банку також враховується, однак це не головний та не єдиний фактор на основі якого банк визначає суму ліміту доступну для клієнта.
Так як ліміти переглядаються постійно, банк може збільшити його в майбутньому. Ви можете продовжувати активно користуватись вашими картками проводячи оплати в торгових точках та інтернеті, що буде враховано у разі перегляду ліміту в подальшому.
nmqq 10 ноября 2022, 20:35
Снимала деньги с карточки в банкомате приватбанка. В момент выдачи денег (1000 гривен) -банкомат завис. на экране появилась надпись" Технічна помилка; Деньги со счета списали. Я ничего не получила. То есть приват банально украл мои деньги. которые у меня на сегодня были последние. При звонке на 3700. мне ответили. что в течении 180!!! дней банк рассмотрит мою заявку и если при при инкассации они найдут лишние 1000 гривен. то в течении 180 дней у меня есть минимальный шанс получить свои деньги назад. Читая отзывы пострадавших ранее клиентов. у которых ранее приват таким же способом украл деньги. понимаю. что мои шансы вернуть свои 1000 гривен равны почти нулю. Вы специально кидаете людей — потом заставляете их 180!!! дней ждать пока вы снизойдете.
11 ноября 2022, 10:37
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, пов'язані з роботою банкомату.
При наявності помилки у роботі банкомату слід звернутись до підтримки Банку, який видав картку, для подачі заявки на повернення коштів. Рішення за заявкою приймається з врахуванням інформації про наявність надлишків зафіксованих при проведенні інкасації та підтвердження збою в роботі банкомату.
Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. Ми звернулись до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші дані для того, щоб допомогти у вирішенні питання.
OLGA61595 10 ноября 2022, 12:04
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Льва Ландау, 12
Добрый день, хотелось бы рассказать о шоке, на днях банк решил в условиях войны загнать в угол человека, который много лет исправно платил проценты, сняли кредитный лимит под ноль, Было 37000, а оставили 5000, которых нет, много лет подряд платила коммунальные услуги с карточки, и, теперь без предупреждения осталась без средств, спасибо, это так вовремя, любые попытки увеличить лимит до 10000 не увенчались успехом, еще раз банку огромное спасибо,
10 ноября 2022, 13:14
Вітаємо.
Вибачте, якщо зменшення ліміту було незручне.
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Рух коштів, позитивна кредитна історія та користування послугами чи участь в акціях Банку також враховуються при встановленні ліміту, однак це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення. В подальшому банк може переглянути своє рішення та підняти ліміт.
Iurii2014 9 ноября 2022, 19:08
Я спрачував послугу на іноземному сайті. Вартість там була вказана в гривні-173грн в даному випадку. Прийшов запит на підтвердження платежу в приват24-була вказана сума 173грн. Я підтвердив. Платіж не пройшов, бо хотіло списати 177,15грн. Я звернувся до продавця з питанням, чому списуєтсья більше, вони повідомили, що списують саме потрібну суму в гривні і питання до приватбанку. Я звернувся до підтримки приватбанку, на що мені повідомили, що йде подвійна конвертація. І це налаштування продавця, банк тут не при чому. На питання, яким чином банк може списати більшу суму, ніж та, яку я підтверджую під час оплати в приват24, вони пояснили, що це проблема подвійної конвертації та їх вона не стосується. Хоча підтвердження я роблю саме в системі приват24, та суму у мене повинно запитувати ту, яку буде списано. По факту виходить, що я підтверджую одну суму, а списують більше. Причому таких купівель у мене було багато у цього продавця, і частина з них також проходила з подвійною конвертацією. На той час я питання залишив відкритим. Отже, ми зупинились на тому, що продавець каже про провину банку, банк пояснює, що продавець поганий та рекомендує купувати на українських сайтах, щоб такого більше не було. Але ж перевірити все просто: я зробив той самий платіж карткою іншого українського банку. Підтвердив списання 173 грн., списалось з картки 173грн. Товар отримано. Виходить, приватбанк списує додатково без дозволу ваші гроші проводячи непотрібну подвійну конвертацію.
9 ноября 2022, 20:00
Вітаємо.
У разі, якщо ваш платіж проходить через закордонний сервіс, оплата йде через платіжну система Віза або МастерКард. За правилами платіжної системи, обмін валют йде через долар, а не на пряму. Саме тому ми отримуємо суму на списання в доларах, і якщо оплата з карти в гривні, то дана сума, яка нам надійшла списується в гривні по курсу ПриватБанку.
mishura1931 9 ноября 2022, 18:26
09.11.2022. Между 14−15.00 я звонил в Приват банк из Швейцарии с тел. +41796179258 и мне давал консультации сотрудник банка Вячеслав Борисов. Если говорить кратко, то выражаю ему Благодарность и прошу руководство Приват Банка поощрить его материально, т.к. таких профессиональных специалистов надо беречь и «носить на руках» и держаться заних двумя руками.Я пенсионер,67 лет Мишура С. В. смог под его четким руководством разблокировать свою карточку, поменять пин-код и многое другое.Прошу руководство Банка поощрить его материально, поверте он стоит этого.С уважением Сергей Васильевич.
9 ноября 2022, 19:45
Вітаємо.
В'ячеслав буде вдячний, що ви залишили відгук, ми ж свою чергу вдячні, що ви з нами :)
MitrofanN 9 ноября 2022, 12:29
Чтобы попасть в отделение нужно отстоять очередь около 2 часов так как работает только один оператор. И даже этот единственный оператор принимает своих друзей вне очереди! Раньше этот процесс контролировал охранник которого сейчас попросту нет! На улице холодно, 2 часа люди стоят с детьми мёрзнут, в середину не пускают абсолютно никого хотя внутри помещения нет ни единого человека и все стулья пустые! Хотя бы стариков пустили посидеть подождать!
Харьковская область, Солоницевка
9 ноября 2022, 13:35
Вітаємо.
Більшість операцій ви можете провести без відвідування відділення.
Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.
Для нас важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітникіів. Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі інциденту та розібратися в ситуації.
Igorstepanovych 9 ноября 2022, 11:52
Напевно, кожен власник рахунка в Приваті не раз стикався з невмотивованим зменшенням кредитного ліміту. На запитання про причини у банку є стандартна відповідь: «…наша система аналізує сотні і навіть тисячі показників, на основі яких ухвалює рішення про встановлення ліміту блаблабла, але ми вам їх не скажемо, бо самі не знаємо блаблабла…» У мене за більш ніж 15 років таких ситуацій було декілька. Тому коли мені позавчора ввечері прийшло повідомлення про зменшення ліміту на рахунку підприємця з 50000 до 0 грн, я навіть не здивувався. Але вчора прийшло повідомлення про підключення оплати частинами на 44000 з 0 грн. Які такі показники змінилися — я не знаю))). Тому у мене враження, що кредитами або завідує диверсант, який хоче відбити лояльність клієнтів (після обмеження ліміту я у відповідь у Гугл гаманці видалив картку Привата з Основної, встановивши замість неї Моно, і тепер всі платежі будуть іти через монобанк)), або ніякої системи з тисячами факторів немає, а замість неї є генератор випадкових чисел, що працює по принципу «на кого бог пошле».))
9 ноября 2022, 13:35
Вітаємо.
На різні послуги впливають різні показники.
Олександр Пішта 9 ноября 2022, 11:27
У зв’язку з війною я втратив житло і роботу, тому на даний час не маю можливості погашати кредити. Відповідно до умов договору повідомив про форс мажорні обставини та просив реструктурувати борг, але получив відмову.
Тепер мені постійно телефонують з вимогою погасити борг (незважаючи на моє офіційне повідомлення), крім того співробітник банку повідомив що в Україні немає війни, а тому форс-мажорних обставин немає. Незнаю на кого цей банк працює, можливо на агресора, але навіть торгівельно-промислова палата визнала агресію форс-мажором. Не визнання війни Приватбанком я вважаю злочином!

ЗІ. Крім того, одного разу співробітник банку обіцяв не закривати кредитну лінію, але оплату частинами згодом все одно було заблоковано, тому там щє й брехуни працюють, а підтримка в чаті взагалі не відповідала на мої повідомлення форсмажору.
9 ноября 2022, 14:36
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
evgraf 9 ноября 2022, 11:19
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Сергея Нигояна, 3-Д
30 червня 2022 року я в банкоматі м.Дніпро пр.Нігояна 3Д картки моєї дружини намагався зняти 20000.0 грв
Банкомат гроші не видав, але сума в 20000грв списалася з рахунку. Після цього ми звернулися до банкуз проханням розібратися і повернути гроші.
Банк переконував, що гроші було видано, а ми прохали надати відео з банкомата, де було б видно отримання грошей.
Ми і в поліцію зверталися, і Голові Правління писали, але все марно. Відео не було надано, гроші не повернули.
З попередніх відгуків зрозуміли, що в Приваті це вже система. На жаль.
9 ноября 2022, 13:19
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити контакти дружини та детальніше розібратися в ситуації.
TatyanaSh 9 ноября 2022, 11:12
Вчера, 8 ноября 2022, мною был осуществлен перевод средств с моей карты Приват на карту Приват. При этом с меня была списана комиссия за использование кредитных средств, несмотря на то, что в этот же день ко мне на карту поступили средства, превышающие мой перевод. Т. е. 8 ноября 2022 кредитные средства фактически не использовались мной, на начало и на конец банковского дня на карте дебетовый остаток, даже с учетом ошибочно списанной комиссии. При этом на горячей линии меня убеждают, что комиссия списана верно.
9 ноября 2022, 13:11
Вітаємо.
Комісія за проведення платежу розраховується не у розрізі банківського дня, а по факту наявних коштів на момент операції.
genaschow 9 ноября 2022, 8:53
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 57
Користуюся багато років з задоволенням 👏. Допомогу Збройним силам України надаю через Приват❣️
9 ноября 2022, 10:29
Дякуємо, що ви з нами :)
Bunduc 9 ноября 2022, 8:52
Банк снизил мне кредитный лимит в 10 раз, без предупреждения. Очень неприятно. 20 лет являюсь клиентом банка. За всё это время не было ни одного случая не выполнения мною обязательств перед банком. Всё оплачивалось в полном объеме и в срок. Имею дебетовые карты как валютные так и в гривне, на которых размещены мои личные средства, превышающие кредитный лимит на кредитной карте. Каких либо проблем снижение лимита по карте мне не создало, просто очень неприятно, когда к старым, постоянным и ответственным клиентам такое отношение.
Вітаємо.
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні картки, як особистої, ви можете в будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і ви зможете ним скористатися.
gogybaunty11 8 ноября 2022, 23:35
Поделюсь недавним горьким опытом!
Война все дела и ми с семьёй принемаем решение с начала года все распродать с квартиры и гаража отцовского (автодело занимался). вообщем все и потом и квартиру продать и переехать, все било нажито за все годы родителей и мои и брата! Продавал дело ето не бистрое и продавал я до сегодня (всякое оборудование автохимии и бочки автомасла, вообщем все что в боксе било и бу техника с дома и мебель)…
И вот приходит с банка.повидомлення.
Явитесь в банк с документами о подтверждении средств!!! ?? Какими документами??? Это мои сбережения и моих родственников, бу вещи, автохимии, оборудование покойного отца и ТД… Что я вам должен предоставить!!! Тут в военное время собираеш каждую копейку
Все продаеш чтоб семья виехала, а тут приват банк считает что я им что-то должен капец!!! Так что подумайте перед тем как ложить свои сбережения в ету контору. в любой момент у вас спросят откуда Ти взял ети деньги? Неужели Ти копил сбережения какие-то или твой отец копил
Вітаємо.
Відповідно до вимог, встановлених Законом України Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення та Положенням про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65, Банк зобов´язаний забезпечити всебічний аналіз і перевірку документів (інформації) про фінансові операції клієнтів банку та відомостей про їх учасників.
Якщо ви не можете надати документи про походження, додатково можна написати пояснення від руки про свій оборот по картці. У разі виникнення додаткових питань, будемо раді допомогти в приватних повідомленнях.
Nnatalii 8 ноября 2022, 20:51
Заказывала в Приват банке карту с индивидуальным дизайном за 149 грн.
В отделении банка с менеджером выбрали размер, и каким должно быть фото, (без приближения / увеличения) изображения. Таким каким его загрузили должны были напечатать на карту
В итоге тот, кто этим занимается решил сделать по — своему, и зачем-то увеличил картинку и изменил яркость изображения.
У меня фото было более яркое с зеленью, а он срезал кусок куста и фото стало больше. Получилось не то пальто.
Об этом никто не просил.
9 ноября 2022, 10:41
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та розібратися в ситуації.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝