OlyaR1 8 мая 2023, 21:13
Нікіта мені допомагав протягом 5 годин, аж до 9 години вечора. Дуже дякую тобі за допомогу і банку за таки якісні послуги.
9 мая 2023, 8:52
Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук! Будемо продовжувати й надалі робити все, щоб наші клієнти залишались задоволеними.
dandare 6 мая 2023, 0:13
Отделение по адресу: Киев, ул. Антоновича, 164
Заказывать выдачу долларов — удобно.
Можно даже заказать на субботу в некоторые отделения

Но больше ничего хорошего нет.

Заказ на субботу — кассир, говорит старые купюры, плохого качества. Потому что на субботу.
Человек потом также хотел забрать заказ, и ругался что потом другие банки не берут валюту.

Заказ за неделю на раб.день — в другое отделение.
Кассир говорит старые купюры.
Ладно возьму — т.к. надо пополнить в другом банке.
Итого з 2600$ выданных в Привате, через квартал в Укрэксиме — взяли только 600$
Остальные сказали может взять на инкассо за 7%
Визуально у 5 купюр были мелкие печати, и на вид нормальные.
Назад в Привате забрали — хотя машинка для подсчета, некоторые купюры не хотела считать и изначально говорили засуньте в терминал. И все это за комиссию — правда не очень большую.

Постанова НБУ вообще какойто ужас, по ней почти все что было в ходу — попадает под инкасо. Т.к. всегда можно найти потертость, загрязнение и т. п.

Приват настойчиво предлагает стать VIP клиентом, но в поддержке сказали, что выдача валюты не изменится — будут подсовывать что есть.

В общем стоишь в общей очереди. Тебе выдают пачку, ты можешь только проверить количество, видимые печати и все…
Например клиенту только проверяет подсчет на машинке, которая не учитывает видимые печатки, и то что не видимо в ультрафиолете.
Зато на прием — проверяют очень дотошно и в 10 раз больше времени, и особенно в ультрафиолете.

Кто тут «чудит» Приват или Укрэксим?

Валюта превращается из денег в товар, который уценивается по любой причине.
6 мая 2023, 8:44
Доброго ранку!
Перепрошуємо за можливі незручності. Перед інкасацією відділення готівка перевіряється та вилучаються купюри непридатні до обігу. При отриманні готівки клієнт може відмовитись від запропонованих купюр. ПриватБанк діє в рамках чинного законодавства і виконує вимоги регулятора, в тому числі, що стосуються прийому готівки від клієнтів.
elel 2602 5 мая 2023, 23:22
Я предприниматель, с 2018 года пользуюсь услугами Приватбанка, в том числе эквайрингом. За 06.04 и 12.04 мне не пришло возмещение по эквайрингу. Никаких уведомлений в течении 3 дней, согласно Регламенту я не получал. Все потверждающие документы (отчеты, накладные, фото магазина и товара) я отправил на почту fraud@privatbank.ua. По состоянию на 05.05.2023 года банк заблокировал все счета. После обращения в чат выяснилась причина — банк вынужден ограничить сотрудничество с вами. нами было выявлено факт поступления на вашу карту денег, связных с мошенническими операциями. Рекомендуем обратиться к правоохранительным органам. А что так можно было? Что это вообще значит обратитесь в правоохранительные органы? С каким вопросом я должен к ним обратиться и в какие именно органы обращаться, если я на данный момент нахожусь на временно окупированной территории? Что это за беспредел творится? И как быть в данной ситуации?
6 мая 2023, 8:34
Доброго ранку!
Із зрозумілих причини ми не маємо змоги надати певну інформацію персонального характеру публічно. Для отримання офіційної відповіді ви можете направити запит на електронну пошту банку — cancelyaria@privatbank.ua
avdeeva86 5 мая 2023, 16:47
Хотела купить годичные военные облигации. Получить внятные консультации у оператора банка не смогла. Меня переадресовали на каких то специалистов по ценным бумагам. Двое из них вообще даже не ответили на мое сообщение по электронной почте. Третий так отвечал, как будто делал одолжение что вообще говорит со мной. При этом возникали дополнительные вопросы после его ответов. Позорище, а не консультирование. Так прошла неделя.

После выяснений и изучений этого вида инвестирования я решила подать заявку на покупку облигаций 01.05.2023 г. Оказалось, что банк не принимает заявки, если первый рабочий день после выходных выпадает на начало месяца. Пришлось ждать до 02.03. После подачи заявки система выдала, что заявка будет рассмотрена до конца дня 03.05. Прошли ещё сутки, а воз и ныне там. В конце рабочего дня я обратилась в техподдержку банка. Они приняли заявку и сказали, что ее рассмотрят. Так прошли ещё сутки. Я решила уточнить судьбу новой заявки уже 04.05. Мне ответили, что якобы оператор не смог до меня дозвониться. Поэтому заявку на покупку облигаций не приняли в обработку. Мы ещё раз уточнили контакты для связи. Так как я нахожусь за границей. Однако мне так никто и не позвонил. Повторно я обратилась в поддержку 05.05. Мне сказали, что звонок из банка будет после 9.00 утра. Так прошел ещё один день в ожиданиях. Никто снова не позвонил. Вечером я снова обратилась в поддержку. Этот раз мне сказали, что банк не совершает звонки на иностранные номера. Хотя накануне оператор говорил обратное. Я создала ещё одну заявку для того чтобы мне позвонили на укр номер. Мне пообещали перезвонить через два часа. Но уже можно догадаться чем закончится это двадцать пятое обещание.

Итак, вся эпопея с покупкой облигаций тянется уже вторую неделю. Качество работы привата отвратительное. Консультанты себе цены не сложат. Причины отказа в покупке ценных бумаг вообще не понятны. Возня с обещанным звонком оператора это вообще нечто. выглядит так, что операторы сами не знают возможности банка. Выводы — сервис Приватбанка скотился ниже плинтуса. Желание поддерживать страну во время войны убивают на корню. Такое отношение больше напоминает диверсию со стороны банка.
5 мая 2023, 17:34
Bogdanlesia1970 4 мая 2023, 18:07
16квітня 2023 року я виявила, що з моєї кредитної картки Приватбанку 5363****3047 шахрями було зроблено два платежі: один 14.042023 на суму 14449.06 грн, а другий 16.04.2023 на суму 5847.94 грн. Жодних дій на підтвердження мною цих операцій по телефону, СМС чи інш. не було. Логін чи пароль від Приват24 чи інших конфеденційних реквізитів банківської карки не надавала нікому. Оплата в інтернеті в цілях захисту від шахрайства була виставлена мною на мінімальну суму.
Після виявлення шахрайських дій я намагалась відразу додзвонитись на гарячу лінію Приватбанку за номером 3700.З працівницею зв’язатись було не можливо. Говорив тільки автовідповідач. За кілька спроб почала переписку з працівником Приватбанку в онлайн-чаті. Працівниця заблокувала картку і зробила перевірку по даним платежам. Повідомила, що це шахрайство. Створила заявку на повернення коштів, але тільки однієї проплати. Також порадила дзвонити у поліцію. Мною був виконаний дзвінок у поліцію того ж дня. В поліції відкрито кримінальне провадження. 17.04.2023 я звернулась безпосередньо в відділення Приватбанку в м. Калуш. Звернула увагу працівникам на те, що створено заяву на повернення коштів тільки одного платежу. Вже працівницею банку 17.04.2023 було створено ще одну заяву на повернення. Протягом кілька днів шахраї намагалися знову зняти гроші, але спроби були невдалі (адже оплата через інтернет була мінімальна і картка заблокована).Вирішення мого питання в банку займає аж 120 днів. За цей час банк буде знімати з мене оплату за відсотками по шахрайським виплатам. Банк пропонує захистити свої гроші певною послугою, яка коштує певної плати на місяць.
Питання до Національного Банку: Доки буде нас споживачів грабувати сам Приватбанк? Чому Приватбанк не гарантує безпеку наших грошей? Якщо гарантує, то чому лиш за гроші? Чому я маю платити відсотки, коли банк ще повинен заплатити мені компенсацію за незручності? Що це за здирництво в час війни? Вважаю це порушенням моїх конституційних прав. Це питання буду піднімати в засобах масової інформації і захищатиму свої права у суді.
Якщо в нас так будують гарантувати безпеку наших грошей банки, якщо таке відношення до клієнтів, то краще тримати гроші в панчосі!!!
4 мая 2023, 19:39
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація. Оплата з картки можлива за умови володіння даними картки, таких як СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати з необережності, та й більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
Ваші заявки на оскарження операцій прийняті в роботу. Регламент розгляду заявок становить до 120 днів з моменту їх реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для вас.
Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
Вячеслав Ол 4 мая 2023, 15:02
Схема такая
Мошенники зная номер карты пытаются подобрать месяц и год карты расплачиваясь на сайте где нет подтверждения 3d secure.
О таких попытках вы узнаете только если уведомления приходят на электронную почту
фото https://i.ibb.co/kqLhBPJ/04−05.png
То есть ни в приложении ни в Вебверсии, ни где не будет отображаться неудачная попытка расплатится.
1. Мне повезло, они не смогли подобрать месяц и год
2. Я узнал об этом только потому, что уведомления приходят на почту
3. Настройки лимита оплаты в интернете не помогут вам отменить платёж, я пробовал купить на алиэкспрес и платёж проходил, не смотря на то что лимит установлен в ноль.

Единственный способ сохранить деньги это заблокировать карту в прават24. Но это неудобно для тех карт которыми вы расплачиваетесь в магазинах. Поэтому карты привата я перестал использовать пока они не сделают лимиты которые будут блокировать операции без 3d secure.
Альтернатива абанк, монобанк, укргазбанк, ощядбанк, в этих банках есть настройки блокирующие платежи без 3d secure

И ещё. Я такого отношения к безопасности не ожидал от Приватбанка, я не могу поверить что это всё возможно в таком большом банке. Это самое ужасное наплевательское отношение к безопасности клиентов.
Сейчас мне ответят шаблоном, но у вас нет абсолютно желания что-то менять, так как такие проблемы у вас уже давно.
4 мая 2023, 16:03
Вітаємо.
Зі своєї сторони Банк гарантує високий рівень захисту коштів та персональних даних клієнтів. З метою забезпечення безпеки ваших платежів у мережі та захисту коштів на рахунках, ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій онлайн.
На нашому сайті ми зібрали правила та поради, дотримуючись яких ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security.
tamogniaprosto 4 мая 2023, 10:54
Не навижу оставлять отзывы, но настолько достала тупая работа банка. Получил за услуги ФОП деньги на счет, счет был укзана неправильно и пришлось предоставить кучу доков, учтнаовить кучу всякой чепухи. По итогу деньги провесели неделю на транзитном счете и так не перевелись, после того как я набрал спросил в чем дело — оказывается подписать документ електронным ключом этого мало, надо чтоб в догоовре стола живая подпись. Ну ладно, делаю им послднюю страницу с печатью отправляю- нет нам надо чтоб все было только в пдф одним файлом и т. д. Настолько нелепые тупые придирки, тратишь кучу времени на это. Пока в Украине только один адекватный банк — это моно. Приват полное ***. Если бы можно было бы поставить из 5 минусовую оценку я бы это сделал.
4 мая 2023, 11:33
Вітаємо.
Нам дуже прикро, що для вирішення питання знадобилось більше часу, ніж ви розраховували.
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу!
DinaNahorna 3 мая 2023, 23:51
Мошенница. Пишет такие тексты и рассылает по группам! Через какое-то время снова повторяет рассылку.
Будьте осторожны. Не видитесь.
— «Здравствуйте… Знаю, что многим уже так надоели эти просьбы, но я безумно благодарна каждому, кто все же прочитает мое это смс…Извините, что обращаюсь, надеюсь с разрешения администраторов…мы из столь многострадающего Мариуполя, со всеми его слезьми и тяжестями…сейчас все еще в оккупированном Бердянске.
Я с маленьким братиком осталась…папа в больнице лежачий.У нас ничего, совсем…
Мама уже на небесах…из за пули врага…Мы просто живем вечным страхом…Пожалуйста, если может кто-либо, любой копейкой помочь любой копейкой, напишите в личку, пожалуйста…местонахождение смогу подтвердить.
Спасибо всем не безразличным, благодаря которым мы до сих пор живи…я молюсь за нас, за мир, за каждого …
Пусть Бог бережет каждого из вас…
Мира всем🙏»
4 мая 2023, 8:49
Вітаємо.
Зазначений номер картки не належить ПриватБанку.
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
DmitryDp 3 мая 2023, 21:45
Звернувшись до онлайн підтримки через Систему «Приват 24» 03 травня 2023 року щодо переказів коштів між картками банку фізичними особами, отримав від фахівця Марини, Таб № 292601 дуже якісну, професійну, розгорнуту та змістовну відповідь на свої питання. Дуже велике бажання допомогти мені розібратися як умога швидше. Марино — дякую Вам!
Загалом, хочу подякувати ПриватБанку за якісний сервіс та якісну роботу, рекомендую!)
4 мая 2023, 8:52
Вітаємо.
Обов’язково передамо Марині. Задоволений клієнт — найкраща мотивація!
Дякуємо, що ви з нами :)
Shibaketerayo 3 мая 2023, 21:25
Сьогодні вирішив зробити картку іншого банку, провсяк випадок.Коли на фіналі реєстрації помилково писав паролі, заблокувався аккаунт.я вважаю це нормальним, але те щоб розблокувати аккаунт потрібно написати в телеграм, де щоб хоч почати розмову, потрібно зробити підтвердження в приваті).Та й у самому додатку на селфі-верифікації нескінченне завантаження.Що мені робити, якщо навіть за номером 3700 мене просять сказати номер картки, якої я не встиг отримати, бо був на останньому етапі підтвердження?
4 мая 2023, 9:03
Вітаємо.
Для розблокування акаунту достатньо пройти вхід, покроково заповнюючи запитувані при вході дані. У разі виникнення труднощів, наші колеги в чаті Приват24 радо допоможуть розібратись в ситуації.
NatalySh 3 мая 2023, 15:57
29.04.23 за одну покупку списали гроші тричі, повернули один раз, тобто, списали вдвічі більше грошей ніж було потрібно.
На моє звернення 01.05.23 на номер 3700 з проханням розібратись, відповіли: «Почекайте до завтра (02.04.23), вирішуємо питання».
02.05.23 — нічого не змінилось.
03.05.23 — на моє звернення на номер 3700 відповіли: «почекайте до 08.05.23, вирішуємо питання». На мою вимогу якось зафіксувати моє звернення, відповіли, що не можуть цього зробити. Тобто, ви навіть не бажаєте отримати інформацію про несанкціановане мною списання коштів з мого рахунку, який обслуговується вами?
З цього роблю логічний висновок, що саме Ви викрали (саме так, бо саме ви є той суб`єкт хто відповідаєте за рух коштів на моєму рахунку) в мене гроші і навіть не хочете зафіксувати моє звернення! Це тягне за собою кримінальну відповідальність.
ПриватБанк, 08.05.23 ви мені знов запропонуєте почекати невизначений термін? І чому я взагалі винна чекати свої гроші?
Це якесь рабство 21 віку, божевілля і беззаконня! Примушують людей на рівні держави до безготівкових розрахунків, списують гроші з рахунку, і пропонують почекати не зрозуміло чього невизначений термін. Нонсенс!
Приват, негайно поверніть гроші! Чому люди винні чекати свої гроші, які ви в них несканкціановано посписували, тобто викрали?
3 мая 2023, 16:33
Перепрошуємо за завдані незручності. Питання щодо повернення коштів в роботі. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та додатково перевірити інформацію.
ankigor 3 мая 2023, 10:45
Отделение по адресу: Киев, ул. Княжий Затон, 4
После 29-го апреля мой баланс на карте ушел в минус. Банк продублировал некоторые транзакции за 29 апреля и теперь выходит так что я должен банку. Никогда в кредитный лимит не влезал, а тут прям, после 29-го апреля, чудеса какие-то происходят. Сначала, 1-го мая, минус был небольшой, но затем, 2-го мая, банк, задним числом (за 29 апреля), списал с моей карты еще больше денег и я стал должен банку в два раза больше! В поддержку обращался неоднократно, но там постоянно кормят «завтраками». Первого мая говорили, что скоро решат вопрос. 2-го мая мне ответили, что до конца дня все исправят, а потом вообще сказали, что ожидайте 11 дней… Складывается такое впечатление, что в системе ПриватБанка за 29-е апреля образовалась огромная дыра в бюджете и они пытаются закрыть ее за деньги клиентов банка. Если до конца этой недели мне так и не вернут мои средства обратно, то я закрываю все свои счета/карты в банке и перехожу на monobank.
3 мая 2023, 12:34
Перепрошуємо за незручності. Питання повернення коштів в роботі. Згідно з правилами міжнародної платіжної системи при проведенні оплати сума може бути списана не одразу, а натомість взята в резерв. Така заблокована сума автоматично виходить з резерву на 11-й день з дати проведення оплати, якщо до банку не надходив запит на списання. Ви можете переглянути виписку по картці в своєму Приват24 на наявність повернень.
Roksa 3 мая 2023, 8:54
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 130/57
Після сбою 29-го квітня на балансі з’явився мінус. Гроші зникли. Пояснення нормально від ПриватБанку куди саме ділися гроші не отримала! Просто після сбою 29-го квітня масовий збій фахівці працюють над даною проблемою. НІЯКОЇ офіційної інформації не має, вирішення немає, попередження клієнтів немає (хоча вже є розуміння що проблема глобальна), а вирішення питання починалось з декількох годин, а вже через 2.5 дні кажуть до 11 днів! Чому ПриватБанк дозволяє собі не писати таку інформацію офіційно і відкрито, щоб клієнти розуміли що з їх грошами і балансами? Тим паче дозвонитися нереально, а онлайн-підтримка замість оператора тепер робот який не відповідає на питання взагалі і не допомагає!
3 мая 2023, 11:33
Приносимо свої вибачення за завдані незручності. Питання повернення коштів в роботі. За правилами міжнародної платіжної системи при проведенні оплати сума може бути списана не одразу, а натомість взята в резерв. Така заблокована сума автоматично виходить з резерву на 11-й день з дати проведення оплати, якщо до банку не надходив запит на списання.
В день виникнення труднощів з оплатою ми повідомили про це клієнтів в наших соцмережах. Що ж до питання звернення в підтримку — ми проаналізуємо ваш випадок для покращення якості обслуговування.
Parti 2 мая 2023, 22:43
29 квітня був як зараз відомо сбій в Приватбанку, я оплатив в магазині продукти, оплата пройшла, але гроші з картки списали два рази. Вчора написав в чаті Приват24 спеціаліст відповів що гроші повернуться автоматично через 48 годин. Чомусь не повернулись (сьогодні знов звернувся в чат, тепер спеціаліст написав: «Кошти знаходяться в резерві картки, тому на 11 день після оплати, відповідно до умов та правил надання банківських послуг вони вам автоматично повернуться на картку» Дуже невдоволений таким сервісом!
3 мая 2023, 8:36
Доброго ранку!
Перепрошуємо за завдані незручності. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію щодо операцій.
Kasiopea 2 мая 2023, 22:16
Шахрайка на олх.
4966804514264554 Чемшит Христина, Бере передплату товар не висилає (дитячі речі)
3 мая 2023, 8:34
tanyabulba2501 2 мая 2023, 18:17
Приватбанк, як відомо,є не малим банком в Україні і має чимало клієнтів-українців. Робота роботою, заробіток заробітком, але від любої діяльності має бути, в першу чергу, користь для людей. Попри те, що банк заробляє чималі суми від різноманітних не малих комісій, операцій, але, все-таки, чомусь з’являються нові комісії.Те, що комісію придумали стягувати за зняття готівки без картки то взагалі сюрприз.Хочеться, запитати у керівництва: з якого дива ви це робите? Вам не вистачає тих прибутків, які ви отримуєте щосекунди? Ця, ніби незначна, комісія може зіграти дуже значну роль не тільки у побуті, але й на здоров'ї і навіть на житті людини.Тим більше у час війни. Ви краще спрямуйте свої зусилля для покращення обслуговування клієнтів, а тут дуже багато роботи.Потрібно щоб людина в любий потрібний момент могла зняти любу потрібну їй суму, а не тільки 200 чи 1000грн.Що це за сервіс такий???
Далі, якщо позакривали банки, то зробіть так щоб було більше працівників в залишених відділенях і не було там величезних черг.Це, як мінімум, незручно і само собою появляється бажання змінити банк. Банкомати… Поставте більше банкоматів щоб люди в чергах не стояли під дощем, у спеку, у холод, поставте їх у різних людних місцях. І, будь ласка, прислуховуйтесь до коментарів для покращення вашого ж розвитку, діяльності і обслуговування ваших клієнтів, не стягуйте надмірно, не придумуйте нові стягнення, це важливо в першу чергу для банку, щоб у людей не зникло бажання мати з вами справу.
2 мая 2023, 20:12
Вітаємо. Нам дуже прикро, що ви залишились незадоволені користуванням послугами нашого Банку. Ми працюємо над збільшенням кількості банкоматів та терміналів самообслуговування, а також над покращенням якості надання послуг у мережі наших відділень та у всіх напрямках підтримки клієнтів. Банк максимально орієнтований на наданні усіх необхідних послуг клієнтам у цей нелегкий час. Якщо у вас залишились невирішені питання, напишіть нам, будь ласка, у особисті повідомлення деталі ситуації та ваш контактний номер телефону.
Vyacheslav84 2 мая 2023, 18:13
29 апреля 2023 покупал ребенку велосипед ценой примерно 3,5тыс грн. Из-за сбоя в банке транзакции не проходили по терминалу. Попыток было около 5штук. Потом пошел в банкомат и снял деньги чтоб всё же купить велосипед. Далее 1го мая 2023 ПриватБанк списал все деньги оставшиеся на карте около 3,5тыс грн и потом продолжил списывать до -11 тыс грн. Позвонив на горячую линию сообщили что это не взлом карты, а их проблемы и они их решат до 10 утра 2го числа. Но 2го числа сказали ждать до 5го числа. Все мои коллеги, заказчики, новая почта, едопомога итд знают только эту карту и 2го числа все средства гасили долг ПриватБанка. По факту банк оставил без средств на существование моей семьи (я один работаю так как маленький ребенок), они теперь используют мои личные средства в своих целях решая свои же проблемы при этом зарабатывая на моих деньгах, я не могу брать заказы и работать до 5го (если не продлят) из-за карты которую все используют для расчетов со мной. Так может компенсирует со своего кармана свои проблемы, а не за мой счёт решать их будете?
2 мая 2023, 20:20
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Звернулись до вас у особисті повідомлення для того, щоб уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.
dralik 2 мая 2023, 14:11
29.04 совершал покупку, из-за глобального сбоя постфактум за одну покупку списались деньги дважды. При кредитном лимите 0 на карте отображается минус.

При обращении в техподдержку 01.05 — оформили заявку. Сегодня 02.05 пришел ответ «нам не удалось вернуть ваши деньги, обращайтесь по месту списания».

Обратиться по месту списания возможности нет. Получается — глобальный сбой, но банк разбираться не хочет.
2 мая 2023, 17:40
Добрий день! Вже пишемо вам у особисті повідомлення, щоб уточнити ваші контактні дані та деталі ситуації.
Helen86 2 мая 2023, 12:40
29.04 після покупки в одному з супермаркетів з моєї карти не списались кошти за покупку. А через деякий час крім списання цих коштів, з’явилося ще одне таке ж списання з часом в 00:00 в цей день і баланс на карті став від'ємним. Тобто 2 рази зняли гроші за одну покупку.
Не знаю, чи це помилкове списання, чи шахрайські дії працівників банку, але вимагаю повернути мої кошти.
2 мая 2023, 12:52
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності. На даний момент спостерігається некоректне відображення доступного балансу у виписці Приват24 за картками у зв'язку із задвоєнням деяких операцій, проведених 29.04.2023. Радимо звернутись в наш чат підтримки за посиланням pb.ua/chat для подання заявки на повернення коштів. Дякуємо за розуміння.
Maksim Poluaskiy 2 мая 2023, 10:43
Добрый день. Хочу поделиться со всеми о работе Приват Бака/кредит/ и его приложение оплата коммунальных услуг по «шаблону»
1 Кредит: взял кредит предварительно набрал и проконсультировался у операторов банка какие есть варианты для меня: есть 2 кредита рассрочка платежа и сам кредит.
Я взял наличными и предварительно поинтересовался сколько нужно платить что бы гасить кредит: мне сказали что в приват 24 будет вся информация мы операторы такую информацию вам дать не можем потому что не умеем считать.
Прошли первые 3 месяца погасил сколько смог, но долг остался закончился «пильговый период» и тут же мне начислили 3.5 % за каждый месяц, т. е. фактически не было не какого пильгового периода и даже хуже по тому что если вы не успели хоть сколько оплатить кредит то вам будет начислено 10.5 % от сумы кредита. 2й ловушкой было то что в личном кабинете указывается сума минимального платежа и при этом не гаситься сам кредит, хотя операторы говорили мне обратное. и только после 3 раза как я дозвонился до консультанта мне рассказали что это гасит долг перед банком, а не сам кредит «кидалово чистой воды» почему тогда пошиться минимальный платеж? если у меня стоит сумма 500 грн я плачу 600 грн я все равно должен банку 700 потому что, как сказал оператор кол центра приват банка:« ГА-ГА-ГА-ГА Это ты так долго будешь кредит гасить нужно минимум 1000 платить» в конце концов я 25 числа оплачиваю последнею, сумму как я думал, настроился уже 1го числа что карта разблокируется смогу дальше работать и тут прилетает списание -300 грн за пользование кредитными средствами. какими пользованиями если на момент 1го числа у меня +ой баланс? За что сняли? почему не оговорили, что если ты даже платишь последний платеж 15,16,17,25 все равно будет списание как за пользованием кредита. если 1го апреля у вас есть долг перед банком (хоть даже 1грн) то все равно начислится долг 1го мая, а как тогда Вы считаете какую суму начислять за пользованием кредита если у меня + баланс (на момент как нам захочеться от балды)?

оплата коммунальных услуг по шаблону: не верьте НЕ В КОЕМ СЛУЧАЕ ШАБЛОНАМ ПЛАТИТЕ ВСЕ ЛИБО ВБИВАЯ РЕКВЕЗИТЫ ЛИБО НА ПОЧТЕ
Как обычно зашел в шаблоны сверил сумы по счету все сходиться и оплатил. прошел меся смотрю, а в моих счетах не прошел платеж. звоню с 4 раза дозвонился (зачем нужны операторы если к ним нельзя дозвониться?) спрашиваю: «почему не прошла оплата?» ответ:« произошел, наверное, сбой или вы сами виноваты» ну конечно кто же еще. А зачем мне создавать новый шаблон платежа, оплатить за соседа коменалку? А самое смешное кроме того что банк снял с себя всю ответственность:« ну сбой, ну и что что вы оплатили не туда разбирайтесь сами.» В итоге на пол года завис с комунальщиками погряз в письмах о перерасчете и так и не решил этот вопрос мне сделали перерасчет коммунальных услуг, но не потому что я оплатил, а потому что я там не живу и фактически не пользуюсь услугами. А как же платеж который был отправлен на другой адрес?

Итог: не в коем случае не берите кредит в приват банке 3.5% когда другие банки 2.5 % и сразу могут ввести в курс. об обслуживание я вообще молчу (ГАГАГАГ это ты так долго будешь кредит гасить) это я вообще оставлю без комментариев. Нужно знать высшую математику что бы брать кредит в привате
отношение к клиентам отвратительное, закрыл карту и перешел в другой банк
приват 24 который они сами хвалят может дать сбой и даст сбой! хорошо если это будет платеж который можно как-то самому решить, а если сбой будет на крупную сумму и перевод за границу то вы просто потеряете деньги
2 мая 2023, 11:57
Вітаємо. Схему роботи пільгового періоду «до 55 днів» можна описати наступним чином: фактично період дії такого безвідсоткового періоду може становити від 25 до 55 днів, в залежності від того, в який день місяця відбуваються витрати.
Тобто, якщо в поточному місяці розпочати здійснювати витрати 1-го числа, то до 25-го числа наступного місяця пільговий період складе всі 55 днів. Внести суму всіх використаних коштів потрібно до 25-го числа наступного місяця. Якщо ж вказаного правила погашення не дотримуватись, то відсотки нараховуються так, як і при відсутності пільгового періоду. Також умови користування пільговим періодом вказані на офіційному сайті Банку: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna. Додатково звернулись до вас у особисті повідомлення для того, щоб уточнити ваші контактні дані, перевірити інформацію стосовно вказаних платежів та проаналізувати ваше звернення у підтримку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝