Не видають валюту

Asmund 11 сентября 2023, 13:58
Я клієнт Привату вже років 15, з них років 12 Голд клієнт, до серпня 2023 нарікань на роботу банку не було. А з серпня в Привату з’явилась нова схема невидавати валютні депозити та валюту з поточних рахунків.
Роблю замовлення готівки, прихожу у визначений день, а в кас кажуть: «Вибачте, нам приїхала погана валюта», показують, дійсно погана, вся помальована, в печатках і т.д.
За останні 4 тижні я зіткнувся з такою проблемою 4 рази.
3 рази у відділенні на Велика Васильківська, 80,
1 раз у відділенні на Велика Васильківська, 43/16.
А з вересня ще і можливість замовити валюту декілька разів підряд у додатку вимкнули. Тому виходить, я роблю замовлення,. 2−3 дні, прихожу у відділення щоб почути, що у нас погана валюта (дійсно погана), і мені пропонують перезамовити, на ще через 2−3 дні.
Я допускаю співпадіння 1−2 рази, але не 4. Тому це цілеспрямована стратегія направлена на те щоб або впарити неліквідні купюри, або невіддавати валюту клієнтам.
11 сентября 2023, 14:48
Вітаємо!
ПриватБанк здійснює видачу валюти для фізичних осіб згідно з чинними вимогами НБУ. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій як купівлі, так і продажу, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

11 сентября 2023, 16:02
Та я розумію що це політика банку, щоб людина відмовлялась від зняття валюти в касі і тримала її на поточному рахунку.
Тим не менше проблема не вирішена.
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
11 сентября 2023, 20:44
В наше время держать лавэ в депозите любого банка это умственная отсталость. Вишенкой на торте может стать блокировка счетов и карт с термином противодействие отмыванию денег, … и Финансирование терроризма, откуда у вас столько денег и потом как гусь доказывай что ты не дурак…
16 ноября 2023, 11:56
Якщо всі доходи білі і оподатковані то це не проблема
wdb463
wdb463
28 декабря 2023, 12:14
На твої білі доходи жидва быстренько навесит ярлык «сірі», прикроется черговою постановою нбу, подложит виконавчий напис или еще какой-нибудь «документ», о существовании которого ты сам должен был узнать в реестрах и тупо залочит твои честно заработанные (хорошо, если не всю сумму) — и ходи доказывай в потугах забрать свое. Особенно сильно крепчает маразм в жидобанке, в котором тебе отказывают в проведении платежа на користь держбюджету через кассу жидобанка, если ты не являешься клиентом жидобанка.